Treść opublikowana przez Armi
-
Spoty Puławskie
Jedź do Desperado:thumbup1: Lepsze pizzerie są w Rykach i okolicach (Kłoczew).
-
Spotkania na drodze
Klubowa klubowa:wink:
-
[B7 BPW] SKRADZIONA I ODNALEZIONA szczególy str.7!!!
Bo ludzie nie zdają sobie sprawy jak cenne są dane:facepalm: Kiedyś pewien organizator spotów "obraził się" za zwrócenie uwagi, że wrzuca na inne fora zdjęcia z naszych spotów bez zamazywania rejestracji.
-
Spoty Puławskie
E tam, latam tamtędy codziennie tzn latałem i nie było opcji się zawiesić Można było urwać koło co najwyżej:decayed:
-
Spoty LRY - odwołane
Ja i kłótnia? Niemożliwe:decayed: Coś się pomyśli.
-
Spoty LRY - odwołane
Jak słabszego? Podobno masz jakieś 190 KM i A4 jest trochę lżejsza więc? 20 KM różnicy na moją korzyść i jakieś 50-100 kg na Twoją korzyść, a Ty mówisz słabsze auto? No ale ok, niech Ci będzie... A co do S4... o czym Ty do mnie rozmawiasz, nawet z serią raczej nie mam szans, chociaż... S3 lekka, ale 1,8 T, więc jakieś szanse mogą być Kowi Vito? no działaj działaj... Mam robić wywód jak to możliwe, że 215>190? W sumie może pownienienem bo jakby nie patrzeć 215 - 190 ni jak nie równa się 20:decayed: ---------- Post dopisany at 12:34 ---------- Poprzedni post napisany at 12:33 ---------- Ja lecę w przyszłą sobotę (03.11.2012) przez Ryki, to co spocik? Kowi organizuj Ale jeszcze nie wiem o której godzinie, raczej jakoś okolice 12-13, a może wcześniej? Jak czasowo komu pasuje? Adam też wpadaj A4 strzeliło psa - nie jeździ.
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
Wbrew pozorom ceny tarcz 312 to nie jest jakiś kosmos a hamowanie duuużo lepsze.
-
Dobrzy chiptunerzy
Ja również Cenowo dolna granica, podanego przedziału:naughty:
-
Spoty LRY - odwołane
czekam... z Wami to się można pościgać... Kiedyś Kowi: on nie może bo coś mu niedomaga... teraz Adam, on nie może bo chwilo A4 nie jeździ a A3 dopiero będzie robił... kurfa... to po co kit ludziom wciskać że ma się ostro podkręcone samochody podkręcają samochody a potem boją się z kimś zmierzyć... ehhh Co to za frajda objechac słabsze auto? Złap się z S4 czy S3:wink: No chyba, że chodzi o dowartościowanie się objechaniem starego klekota ale o to Cię nie podejrzewam:cool:
-
Spoty LRY - odwołane
Biorę a3. Czekaj przełożę tylko brd i kolektor:wink: 390/400Nm ma ASZ po samym chipie. Pompki AL w serii - nawet nie wiedziałem bo się nie znam na pompowtryskach:facepalm: A4 chwilowo nie jeździ, mam bmw e46 318i na dojazdy do pracy:facepalm: W sumie nie wiem czy nie lepiej żeby sobie a4 przeczekała zimę w garażu.
-
Spoty LRY - odwołane
Ja tam nikomu nie mówie kiedy ma zmieniać opony - byle mi nikt na letnich przy zerowej temperaturze nie skasował auta//kota/psa/plotu/czegokolwiek bo zapomniało mu się, że letnia opona poniżej pewnej temperatury jest twarda jak kamień
-
Spoty LRY - odwołane
Lepiej wymienić tydzień za wcześnie niż dzień za późno. W weekend masa kolizji, samochody w rowach, oni też uważali że jeszcze za wcześnie na zimówki:wink:
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Następny silnik ASZ albo ARL :decayed: Roznica tylko/i az w turbo. Dopiero się o PD ucze:decayed:
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Tak, ASZ-y mają pompki AL. Ciągną bardzo ładnie od dołu, przy wyzszych obrotach czuc spadek mocy ale chip to zmienia:naughty:
-
Audi A4 1.8T quattro USA 18"
Tak z ciekawości, kupowałeś to auto w Polsce? Mialem do kupienia srebrnego sedana 1.8T z Q - wlasnie w czerwcu. Tylko na dole klapy była chromowana listwa. I tak się zastanawiam czy to nie ten:wink:
-
Emblematy led Audi
Na tym drugim forum, chyba:eusathink:
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Wynik pozostaje tajemnicą Tak - .230,brd+ sprzeglo awx. Teraz koncentruję się na A3, właśnie się zorientowałem że ma potencjał - siedzą w nim pompki AL.
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Jozek, poczytaj o kadrowaniu, mocnych punktach bo miejscowke masz swietna tylko kadrowanie centralne
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Słupki obklejasz, malujesz elementy plastikowe. Czarny środek wyglada ładnie ale wymaga dużo cierpliwości i dokładności:whistling:
-
[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
Ostatnie foto najlepsze:kox:
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Może zróbmy listę: 1. Armistead:decayed: 2.
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Tylko oryginalny Bosch bo wycieraczki niestety też podrabiają
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Kusicie, ze tak powiem:whistling:
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
w Aso to coś koło 400 PLN kosztuje ;/ no chyba że od A3 no to tak ... Tak, pisałem o tej z a3. Kilka osób w b5 też wymianiało. Ja szukam do a3, 6biegowej w kolorze jive - nie do zdobycia:facepalm:
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Nawet w ASO - nie są jakieś super drogie. Szkoda, że nie ma w kolorze jive:kwasny: