Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Armi

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Armi

  1. Armi odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Jedź do Desperado:thumbup1: Lepsze pizzerie są w Rykach i okolicach (Kłoczew).
  2. Klubowa klubowa:wink:
  3. Bo ludzie nie zdają sobie sprawy jak cenne są dane:facepalm: Kiedyś pewien organizator spotów "obraził się" za zwrócenie uwagi, że wrzuca na inne fora zdjęcia z naszych spotów bez zamazywania rejestracji.
  4. Armi odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    E tam, latam tamtędy codziennie tzn latałem i nie było opcji się zawiesić Można było urwać koło co najwyżej:decayed:
  5. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Ja i kłótnia? Niemożliwe:decayed: Coś się pomyśli.
  6. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Jak słabszego? Podobno masz jakieś 190 KM i A4 jest trochę lżejsza więc? 20 KM różnicy na moją korzyść i jakieś 50-100 kg na Twoją korzyść, a Ty mówisz słabsze auto? No ale ok, niech Ci będzie... A co do S4... o czym Ty do mnie rozmawiasz, nawet z serią raczej nie mam szans, chociaż... S3 lekka, ale 1,8 T, więc jakieś szanse mogą być Kowi Vito? no działaj działaj... Mam robić wywód jak to możliwe, że 215>190? W sumie może pownienienem bo jakby nie patrzeć 215 - 190 ni jak nie równa się 20:decayed: ---------- Post dopisany at 12:34 ---------- Poprzedni post napisany at 12:33 ---------- Ja lecę w przyszłą sobotę (03.11.2012) przez Ryki, to co spocik? Kowi organizuj Ale jeszcze nie wiem o której godzinie, raczej jakoś okolice 12-13, a może wcześniej? Jak czasowo komu pasuje? Adam też wpadaj A4 strzeliło psa - nie jeździ.
  7. Wbrew pozorom ceny tarcz 312 to nie jest jakiś kosmos a hamowanie duuużo lepsze.
  8. Ja również Cenowo dolna granica, podanego przedziału:naughty:
  9. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    czekam... z Wami to się można pościgać... Kiedyś Kowi: on nie może bo coś mu niedomaga... teraz Adam, on nie może bo chwilo A4 nie jeździ a A3 dopiero będzie robił... kurfa... to po co kit ludziom wciskać że ma się ostro podkręcone samochody podkręcają samochody a potem boją się z kimś zmierzyć... ehhh Co to za frajda objechac słabsze auto? Złap się z S4 czy S3:wink: No chyba, że chodzi o dowartościowanie się objechaniem starego klekota ale o to Cię nie podejrzewam:cool:
  10. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Biorę a3. Czekaj przełożę tylko brd i kolektor:wink: 390/400Nm ma ASZ po samym chipie. Pompki AL w serii - nawet nie wiedziałem bo się nie znam na pompowtryskach:facepalm: A4 chwilowo nie jeździ, mam bmw e46 318i na dojazdy do pracy:facepalm: W sumie nie wiem czy nie lepiej żeby sobie a4 przeczekała zimę w garażu.
  11. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Ja tam nikomu nie mówie kiedy ma zmieniać opony - byle mi nikt na letnich przy zerowej temperaturze nie skasował auta//kota/psa/plotu/czegokolwiek bo zapomniało mu się, że letnia opona poniżej pewnej temperatury jest twarda jak kamień
  12. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Lepiej wymienić tydzień za wcześnie niż dzień za późno. W weekend masa kolizji, samochody w rowach, oni też uważali że jeszcze za wcześnie na zimówki:wink:
  13. Następny silnik ASZ albo ARL :decayed: Roznica tylko/i az w turbo. Dopiero się o PD ucze:decayed:
  14. Tak, ASZ-y mają pompki AL. Ciągną bardzo ładnie od dołu, przy wyzszych obrotach czuc spadek mocy ale chip to zmienia:naughty:
  15. Tak z ciekawości, kupowałeś to auto w Polsce? Mialem do kupienia srebrnego sedana 1.8T z Q - wlasnie w czerwcu. Tylko na dole klapy była chromowana listwa. I tak się zastanawiam czy to nie ten:wink:
  16. Na tym drugim forum, chyba:eusathink:
  17. Wynik pozostaje tajemnicą Tak - .230,brd+ sprzeglo awx. Teraz koncentruję się na A3, właśnie się zorientowałem że ma potencjał - siedzą w nim pompki AL.
  18. Jozek, poczytaj o kadrowaniu, mocnych punktach bo miejscowke masz swietna tylko kadrowanie centralne
  19. Słupki obklejasz, malujesz elementy plastikowe. Czarny środek wyglada ładnie ale wymaga dużo cierpliwości i dokładności:whistling:
  20. Może zróbmy listę: 1. Armistead:decayed: 2.
  21. Tylko oryginalny Bosch bo wycieraczki niestety też podrabiają
  22. w Aso to coś koło 400 PLN kosztuje ;/ no chyba że od A3 no to tak ... Tak, pisałem o tej z a3. Kilka osób w b5 też wymianiało. Ja szukam do a3, 6biegowej w kolorze jive - nie do zdobycia:facepalm:
  23. Nawet w ASO - nie są jakieś super drogie. Szkoda, że nie ma w kolorze jive:kwasny:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.