Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Armi

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Armi

  1. Puchnie jak każdy diesel bez fmic-a:whistling: Ponacinaj nadkole, zobacz czy Ci wystarczy.
  2. FMIC do takiej mocy to przerost formy nad treścią. Montuj normalny IC do tego nadkole z ESY i wystarczy. Plastikowe nadkole można kupić albo samemu "wyrezać" (jest temat w warsztacie). Zdjęcie zapożyczone od Gracjana
  3. Gratuluję nareszcie poskładałeś zderzak:decayed: Kiedy go zakładasz??
  4. Armi odpowiedział(a) na sosek89 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Zapowiada się ciekawie:naughty:
  5. Sporo zmian jak na tak krótki czas:naughty: Podoba mi się - 2.8, Q i najważniejsze sedan:grin: Będę obserwował
  6. U mnie w A3 tak wygląda skóra a ma ori 230k km przebiegu. Fajnie widać skalę kręcenia liczników w PL gdy przegląda się np. aukcje uszkodzonych aut zagranicą np. B6 przebieg 250k km a siedzenia prawie jak nowe. Chociaż te fotele to chyba z anglika:whistling: Niezła sztuka, będzie dobrze wyglądać nawet w oryginale. Ja bym dachu nie obklejał - tylko felga i gleba. Kolor jest "elegancki" mody typu lampy led czy coś w tym stylu nie będą pasować.
  7. Daewoo to syf jakich mało. Wsiadasz - to masz ochote na deske rozdzielcza bo jest tak paskudna. Jakosc materialów jest tragiczna, wszystko skrzypi, trzeszczy. Nawiewy? W zimę zimno a w lato gorąco. Fotele - nawet w maluchu były lepsze. Wygłuszenie? Masz wrażenie, że siedzisz w puszce po konserwie:facepalm: Lanos to Twór udający samochód. Poza tym jest maksymalnie obciachowy. Niektórzy mają szczęście i jeżdzą tym czymś chwaląc się, że części są tanie jak barszcz. Tylko co z tego jak w tym "samochodzie" ciągle coś trzeba wymieniać.
  8. Armi odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    wczoraj wrzucałem foty jak się śmiga:decayed: powiem CI że o ile z quattro przy ruszaniu nie ma aż takich problemów to jednak w zakrętach i przy hamowaniu trzeba zachować zdwojoną ostrożność tak się śmiga:decayed: http://s14.postimage.org/6n0eh0geo/DSCF1926.jpg Ja mam vaga. Znaczy, póki droga prosta i nie trzeba hamować jest to jest ok:wink:
  9. Wszystko się zgadza tylko to samo zostało zarzucone osobom, które ten samochód umieściły jako padło w trefnych ogłoszeniach. Podobno te osoby się nie znały:facepalm:
  10. Też kiedyś takiego spotkałem:decayed: Gość prawie pękł, że jakiś diesel idzie równo z nim:grin:
  11. Wypasione świnie nie są złe:grin:
  12. A wiesz o kim mowa Góra pompy czyli sekcja tłocząca nie była ruszana bo jest ok. Został wymieniony dół czyli głównie to co siedziało w tej pompie od nowości. Nowości auta:whistling: Samochód prawie złożony, odpala, gada, obroty nie falują ale nie chce mi się już siedzieć w garażu przy takiej pogodzie.
  13. Myślę, że dziś skończę. Samochód był rozebrany, rozrząd zdjęty. Muszę poskładać, ustawić, zderzak spasować i takie tam. Najgorsze jest, że Bogdan powiedział, że przez tydzień pompa ma być oszczędzana:cry:
  14. Odebrałem prosto ze stołu - jeszcze ciepła:wink:
  15. Falowały obroty, samochód nie jechał tak jak potrzeba. Ze Spankym dumaliśmy, że przyczyną może być rozrząd, okazało się że dół pompy ale dziś odbieram od Bogdana, więc luuz. A korekta będzie bo pompa widocznie już od jakiegoś czasu nie była tak wydajna jak na początku.
  16. W tej chwili 0KM:decayed: Odbieram pompę i jadę na korektę, wtedy się pochwalę.
  17. Pewnie, że widać. Kupowałem u użytkownika Radmak ale widzę, że teraz nie ma aukcji. Kup zwykłą czarną folię do przyciemniania lamp i będzie git.
  18. Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka:whistling:
  19. Świetnie wygląda:slina: To byłe Krychy felgi?
  20. Można pomalować lub obkleić folią
  21. Zmiana śrubek działa na 100%
  22. Na zdjęciu zaznaczona jest śruba która zapiera się o zawleczkę żeby przejściówka nie wypadła. Jeśli ona jest wyrobiona albo przekręcona to zawleczka będzie Ci wypadać. Najpierw postaraj się ją dobrze ustawić. Jeśli Ci to nie pomoże to musisz nowe śruby wziąć i odpowiednio je zeszlifować...
  23. Wypadająca zawleczka, skąd ja to znam:grin: Ja dorabiałem nowe śruby, tak by zawleczka cieżko wchodzila:whistling:
  24. Teraz jeżdżę BMW czy A3. A4 stoi i czeka na koniec zimy:wink: Nie mam już tak dużo czasu na forum jak kiedyś. Mam nadzieję, że na wiosnę ogarnie się jakiś spot nad zalewem jak 2 lata temu, będzie szansa normalnie pogadać
  25. Niestety nie, szpachelka i jedziesz. Jeśli chcesz je polerować to zdzieranie farby jest przyjemne w porównaniu z tym co czeka Cię później:whistling:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.