Treść opublikowana przez Armi
-
jaki intercooler ? zwiekszona moc , stary nie wydala .
Puchnie jak każdy diesel bez fmic-a:whistling: Ponacinaj nadkole, zobacz czy Ci wystarczy.
-
jaki intercooler ? zwiekszona moc , stary nie wydala .
FMIC do takiej mocy to przerost formy nad treścią. Montuj normalny IC do tego nadkole z ESY i wystarczy. Plastikowe nadkole można kupić albo samemu "wyrezać" (jest temat w warsztacie). Zdjęcie zapożyczone od Gracjana
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
Gratuluję nareszcie poskładałeś zderzak:decayed: Kiedy go zakładasz??
-
A4 B5 TDi ;p
Zapowiada się ciekawie:naughty:
-
[B5 APR] Audiczka Smisznego 2.8 quattro :) NOWE FOTKI !!!
Sporo zmian jak na tak krótki czas:naughty: Podoba mi się - 2.8, Q i najważniejsze sedan:grin: Będę obserwował
-
[ONLY B5] 1.8T+ quattro, H&R, skaya, Lorinser 18x8,5J i inne duperele
U mnie w A3 tak wygląda skóra a ma ori 230k km przebiegu. Fajnie widać skalę kręcenia liczników w PL gdy przegląda się np. aukcje uszkodzonych aut zagranicą np. B6 przebieg 250k km a siedzenia prawie jak nowe. Chociaż te fotele to chyba z anglika:whistling: Niezła sztuka, będzie dobrze wyglądać nawet w oryginale. Ja bym dachu nie obklejał - tylko felga i gleba. Kolor jest "elegancki" mody typu lampy led czy coś w tym stylu nie będą pasować.
-
silnik lanosa 1,5 1,6 16v
Daewoo to syf jakich mało. Wsiadasz - to masz ochote na deske rozdzielcza bo jest tak paskudna. Jakosc materialów jest tragiczna, wszystko skrzypi, trzeszczy. Nawiewy? W zimę zimno a w lato gorąco. Fotele - nawet w maluchu były lepsze. Wygłuszenie? Masz wrażenie, że siedzisz w puszce po konserwie:facepalm: Lanos to Twór udający samochód. Poza tym jest maksymalnie obciachowy. Niektórzy mają szczęście i jeżdzą tym czymś chwaląc się, że części są tanie jak barszcz. Tylko co z tego jak w tym "samochodzie" ciągle coś trzeba wymieniać.
-
Spoty Puławskie
wczoraj wrzucałem foty jak się śmiga:decayed: powiem CI że o ile z quattro przy ruszaniu nie ma aż takich problemów to jednak w zakrętach i przy hamowaniu trzeba zachować zdwojoną ostrożność tak się śmiga:decayed: http://s14.postimage.org/6n0eh0geo/DSCF1926.jpg Ja mam vaga. Znaczy, póki droga prosta i nie trzeba hamować jest to jest ok:wink:
-
Audi A4 B5 1,8T Quattro '99 by Romanoo
Wszystko się zgadza tylko to samo zostało zarzucone osobom, które ten samochód umieściły jako padło w trefnych ogłoszeniach. Podobno te osoby się nie znały:facepalm:
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
Też kiedyś takiego spotkałem:decayed: Gość prawie pękł, że jakiś diesel idzie równo z nim:grin:
-
[B5 AVG+] Black and Red Avant by kamien - RH ZW3 on board :)
Wypasione świnie nie są złe:grin:
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
A wiesz o kim mowa Góra pompy czyli sekcja tłocząca nie była ruszana bo jest ok. Został wymieniony dół czyli głównie to co siedziało w tej pompie od nowości. Nowości auta:whistling: Samochód prawie złożony, odpala, gada, obroty nie falują ale nie chce mi się już siedzieć w garażu przy takiej pogodzie.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Myślę, że dziś skończę. Samochód był rozebrany, rozrząd zdjęty. Muszę poskładać, ustawić, zderzak spasować i takie tam. Najgorsze jest, że Bogdan powiedział, że przez tydzień pompa ma być oszczędzana:cry:
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Odebrałem prosto ze stołu - jeszcze ciepła:wink:
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Falowały obroty, samochód nie jechał tak jak potrzeba. Ze Spankym dumaliśmy, że przyczyną może być rozrząd, okazało się że dół pompy ale dziś odbieram od Bogdana, więc luuz. A korekta będzie bo pompa widocznie już od jakiegoś czasu nie była tak wydajna jak na początku.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
W tej chwili 0KM:decayed: Odbieram pompę i jadę na korektę, wtedy się pochwalę.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Pewnie, że widać. Kupowałem u użytkownika Radmak ale widzę, że teraz nie ma aukcji. Kup zwykłą czarną folię do przyciemniania lamp i będzie git.
-
Audi A4 B5 1,8T Quattro '99 by Romanoo
Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka:whistling:
-
[B5 AEB] Brązowe 1,8T :)) Gwint + 18' Keskin KT1!
Świetnie wygląda:slina: To byłe Krychy felgi?
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Można pomalować lub obkleić folią
-
Problem jakiego nie było :) wypadająca przejściówka turbo
Zmiana śrubek działa na 100%
-
Problem jakiego nie było :) wypadająca przejściówka turbo
Na zdjęciu zaznaczona jest śruba która zapiera się o zawleczkę żeby przejściówka nie wypadła. Jeśli ona jest wyrobiona albo przekręcona to zawleczka będzie Ci wypadać. Najpierw postaraj się ją dobrze ustawić. Jeśli Ci to nie pomoże to musisz nowe śruby wziąć i odpowiednio je zeszlifować...
-
Problem jakiego nie było :) wypadająca przejściówka turbo
Wypadająca zawleczka, skąd ja to znam:grin: Ja dorabiałem nowe śruby, tak by zawleczka cieżko wchodzila:whistling:
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Teraz jeżdżę BMW czy A3. A4 stoi i czeka na koniec zimy:wink: Nie mam już tak dużo czasu na forum jak kiedyś. Mam nadzieję, że na wiosnę ogarnie się jakiś spot nad zalewem jak 2 lata temu, będzie szansa normalnie pogadać
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Niestety nie, szpachelka i jedziesz. Jeśli chcesz je polerować to zdzieranie farby jest przyjemne w porównaniu z tym co czeka Cię później:whistling: