Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Armi

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Armi

  1. Wracaj do avusow, na nich auto zdecydowanie lepiej wyglada. Na nowych jest za ciemno - ciemny kolor, ciemne szyby i ciemne felgi. Jeden powie - ooo bandyta ale wiekszosc powie nuda, nic sie nie dzieje.
  2. Robi robotę, ładniejsza niż niejeden polift:slina:
  3. Tak, to ta sama osoba:whistling:
  4. Nie jestem marzycielem tylko realistą, szukam B6 w cenie w jakiej niektórzy szukają B7
  5. A chcesz kupić czy jak? Szukam B6 na wypasie, sedana 1.9 z Q (najlepiej). Znalazłem takiego jak Twój ale avanta:facepalm: Gdybyś wystawił to pewnie bym dzwonił i jechał oglądać. Wkrótce będzie wiadomo czy avant będzie mój. Gdybym go nie kupił - odezwę się
  6. A co tam, nie myślisz o sprzedaży?
  7. Jest kosa:naughty: ale moim skromnym zdaniem z żółtym było lepiej, żywiej. Chociaż tak jak pisałem, teraz też jest super.
  8. Mam sentyment do tego koloru. Pierwsza B5 jaką oglądałem i prawie kupiłem była w tym kolorze. Swap na APU:naughty: Chwali się
  9. Dobrze się dzieje Będziesz malował ?
  10. Kiedyś to auto ryło mi banie. Teraz, zresztą też
  11. Armi odpowiedział(a) na hejneken temat w Audi A4 B5
    Zwykla pomaranczowa folia z allegro. Niektorzy naklejaja od srodka a inni od strony zewnetrznej. Ja nakleilem od zewnatrz. Poradnik: kupujesz folie, drukujesz wzor zamieszony przeze mnie kilka postow wyzej. Odrysowujesz go na folii dajac zapas. Demontujesz lampe i naklejasz. Przy naciaganiu folii warto pomóc sobie suszarka lub opalarka. Banalnie proste.
  12. Odpowiedź w podpisie: 420 Nm od CompSport
  13. Dobry, dobry i oryginalny Przynajmniej robisz coś po swojemu i z pomysłem:thumbup1:
  14. Na chwilę obecną nie ma takiej opcji
  15. Mega projekt:slina: Nie myślisz o tym żeby wywalić znaczki i zrobić z niego sleepera?
  16. Mam inne priorytety A zlot to podobno ludzie a nie samochody:decayed: Dziś przyjadę A3, jak w międzyczasie odbiorę A4 to A4 w sobotę, specjalnie dla mrogala:wink: Chociaż w taką pogodę to chyba nikomu i niczym nie chce się jechać
  17. Nie mam czasu jej ogarnąć, jeżdżę w poszukiwaniu nowego auta. Praktycznie codziennie miałem wyjazd. Szczerze mówiąc to miałem nadzieję, że zdążę z kupnem B6. Znalazłem dobrą sztukę ale okazała się zaniedbanym, poobijanym gratem Ale to co oglądam to jakaś masakra. Moja B5 to lalka, to nówka sztuka z salonu. Ludzie takie paście sprzedają i jeszcze zdziwieni, że ktoś może być niezadowolony, że BIP-y na pompkach wysokie albo że do malowania jest zderzak przód+tył+klapa+ dokładka zderzaka. btw, oglądałem też 2.5 V6 180KM z Q ale chyba jednak boje się tego silnika:facepalm:
  18. Jak zdąrzę ale na razie się na to nie zanosi.
  19. mając taki motor można go "rozbierać" dla czystej przyjemności. Tak jak kobietę
  20. Za $ jakie włożyłem w to auto jeździł bym już B7:decayed: bardzo dużo się nauczyłem, diesel nie ma już przede mną tajemnic. Większość robiłem sam i nigdy na aucie nie oszczędzałem. Wiadomo nikt tego nie odda i w sumie nawet tego nie wymagam bo rynek jest jaki jest. Modyfikacje są grube, to nie jest auto typu felga+gleba+ parę naklejek czy innych modyfikacji niskobudżetowych a cena jak za S4. Na majóvwkę tym autem nie jadę. Jadę a3 lub b6 jak uda się kupić bo wkrótce jadę ogladać kolejne:decayed:
  21. Nie chce mi sie juz bawic w SWAP-y i tego typu rzeczy. Bedzie ładny sedan, dobre kolo i lekka gleba bo na B8 zbierać trzeba.
  22. Słowa BocianaXXX zapadły mi w pamięć aż boję się B5 wystawić w dziale sprzedam:tongue4: A tak już na poważnie to zastanawiam się czy nie zostawić tylko "pakietu" mocy a resztę odrezać i sprzedać jako serię z bonusem w postaci pakietu mocy. Chociaż w sumie turbo BRD można by do B6 przełożyć
  23. Powoli zaczynam powrót do serii. Dziś wleci ostatni tłumik a jak będzie "głośno" to i środkowy:decayed:
  24. Armi odpowiedział(a) na hejneken temat w Audi A4 B5
    Nikt nie lubi zgapiania i klonów:decayed: A tak na serio to zaraz poszukam i wkleję ---------- Post dopisany at 20:20 ---------- Poprzedni post napisany at 19:32 ---------- http://sv057.sendspace.pl/cache/img/2014/01/19/7a/0638903f6028ce665426514.0x0.jpg
  25. O ile pojadę tym samochodem na Majóvwkę. Może przyjadę nowym - o ile go kupię. Wczoraj oglądałem pewnego czerwonego sedana B6:grin:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.