Treść opublikowana przez Armi
-
[B5 AGB] S4 Avant Nogaro Blue Bez chromów 18" Bixy
Ja tak samo. Bix to lepsze długie światła ale i krótkie. Jak już będziesz miał bix-y to zrozumiesz co znaczy "jeb%^# bix-em:decayed:" U moskala, jak się przekopiesz przez spam w wątku:decayed: możesz zobaczyć jak wygląda zestawienie czarna lampa+niebieski.
-
[B5 ALG] 2.8 Czarny Avant
Poproś o zamknięcie wątku:whistling:
-
Info z klubu A6
To forum było baardzo specyficzne, wcale mnie nie dziwi, że tak się stało. Spróbuje się dowiedzieć
-
Wakacje w Chorwacji
Jest dokładnie tak jak Stanley pisze. Wystarczy wypatrywać ludzi trzymających tabliczki z napisem Sobe/Apartamenti. Smiało można jechać w ciemno, miejsc noclegowych jest bardzo dużo. Osobiście, planowałem urlop w Baska Voda ale przejeżdzając stwierdziłem, że chyba pojadę dalej i bez problemu znalazłem apartament w Tucepi.
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Wyprzedzanie to teraz bajka:naughty:
-
Żarówki dwuwłóknowe w kierunki-USA?
Strata dowodu jest lekko przesadzona , niejedno volvo z takimi światłami jeździ. Mam taki mod w B5 dobre 2 czy 3 lata,w A3 rok, wkrótce w B6 i nigdy nie było problemów. Z daleka nie są bardzo widoczne, dopiero z bliska widać. "Słabsze" włókno świeci się cały czas, mocniejsze tylko gdy włączymy kierunek. Jak ktoś się boi policji to wystarczy dać włącznik albo nie lutować kabelków na stałe, wtedy przy kontroli odczepiamy 2 kabelki i kierunki już się nie świecą. Dowód nie poleci.
-
Rozwalone Audi..co dalej ?
O jakim pójściu na żyletki mówicie? Szkoda całkowita nie oznacza, że ktoś zabiera wrak czy samochód musi iść na żyletki. Szkoda całkowita oznacza, że według AXA naprawa jest ekonomicznie nieuzasadniona i to jest korzystne dla ubezpieczyciela. Firmy ubezpieczeniowe celowo zaniżają wartość auta a zawyżają wraku po to by wypłacić jak najmniejsze odszkodowanie. Ragga, nie daj się na to nabrać. Jeśli chcesz tym autem jeździć dalej wstaw do ASO na naprawę bezgotówkową i odbierz zrobione auto. Problem z głowy. Możesz też uzyskać odszkodowanie i naprawiać w jakimś innym zakładzie ale pamiętaj, że pierwsza,druga wycena jest zawsze zaniżona. Kilka odwołań trzeba będzie napisać, być może powołać niezależnego rzeczoznawce. Wybór należy do Ciebie. ---------- Post dopisany at 12:08 ---------- Poprzedni post napisany at 12:02 ---------- A Tobą czy z pasażerem(o ile był) wszystko ok? Kłopotów ze spaniem, bólu głowy, lęków przed jazdą samochodem nie ma? Należy Ci się odszkodowanie z OC sprawcy nie tylko za samochód ale i za zdrowie:whistling:
-
[B6 ASN]bury sedan 3.0 quattro. Akcja zima czyli balony 17" str.5
Skończ już z tymi modami:decayed: Jest
-
[B5 AFN] OOOO Srebrny Czterołap w Sedanie
Elegancko:naughty: Jestem pod wrażeniem, przez pół roku tyle zmian na +
-
Wakacje w Chorwacji
Bo...?
-
[B5 ADR] A4 Czarny sedan by pablo
W sumie to mam tylną klapę do sedana w kolorze. A jeśli kupiec mojej b5 zechce oryginalną to będę mieć klapę USA w Twoim kolorze:whistling:
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Malowanie jest zdecydowanie lepsze:thumbup1:
-
[B6 ASN]bury sedan 3.0 quattro. Akcja zima czyli balony 17" str.5
Świetna jest:thumbup1: chyba się powtarzam:decayed:
-
[B5 AJM] WHITE BITCH AWX 163 HP 360 NM GWINT 18
Dobry wybór:thumbup1:
-
Wakacje w Chorwacji
bylismy w Tucepi rok temu, mam nadzieje, że byliście/bedziecie w knajpie: na końcu wiochy, w kierunku Dubrovnika, skręcacie w lewo i jakieś 500m pod górkę W knajpie, żarcie jest wybitne konoba ranc tucepi - Szukaj w Google adres strony: :: Konoba RAN - Tuepi :: i moje foto story na dojście: http://s6.ifotos.pl/img/1jpg_nnhqeaa.jpg http://s4.ifotos.pl/img/2jpg_nnhqeqr.jpg grzech- być w pobliżu i tam nie zawitać :kox: ---------- Post dopisany at 22:15 ---------- Poprzedni post napisany at 22:13 ---------- Jarko, jedź do tej knajpy, którą opisałem powyżej Nie pożałujesz Byłem 2 tygodnie temu w Tucepi i szukałem tej knajpy (polecili mi w tourist info) Za rok trzeba będzie nadrobić ---------- Post dopisany at 19:30 ---------- Poprzedni post napisany at 19:24 ---------- szkoda ze nie trochę później ja mysle nad okolicami 12.08 Jaki jest mniej więcej koszt kwatery 2 osobowej ? Ja płaciłem 30 euro za dobe (pokój dwuosobowy,klima,tv, łazienka w pokoju, 100 metrów do plaży). Noclegi może i tanie ale jedzenie, picie - drogie. Tak jak koledzy pisali, trzeba nabrać rzeczy z Polski by wyszło tanio. Na miejsce na plaży jest znany sposób - rano zostawiać ręczniki, materace tzw rezerwacja:decayed: Jechaliśmy przez Czechy, Austrię, Słowenię w sumie 1450km w jedną stronę. Najgorzej jechało się w Polsce.
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Dobry mod:thumbup1: Jazda w trasy z tempomatem to bajka:naughty:
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
Murzyn:decayed:
-
[B5 ANB] Audi A4 B5 dzienciol // Stage2 // Avus III
A myślałem, że to tylko zbieżność nicków. Pozdrawiam z A3-club.net:decayed: Niezłe wyposażenie - 2din, recaro dla ubogich czyli najlepsze kubły w materiale:whistling: Będę obserwać bo pewnie będzie ciekawie:naughty:
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Może ze znaczkiem s-line:decayed:? A tak na serio to gdzie kupowałałeś znaczek? Allegro? Pamietasz u którego sprzedawcy? Hamulce trochę małe ale kolorowe zaciski ożywiają auto, imo na plus. Ogólnie auto robi robotę
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
Elegancko:naughty: Tak jak koledzy pisali - światła do jazdy dziennej i listwa na tylnej klapie psuje. A i ramkę wskaźnika doładowania turbo pomaluj na czarno:kox:
-
Ile bezpiecznej mocy / Nm dla dołu w AFNie ?
Nic nie ruszaj. Pojeździj przez jakiś czas delikatnie a później ciesz się mocą. Osobiście, bardzo miło wspominam czasy 170KM w moim AFN-ie:kox:
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
Super avant:slina: Twoja B5 też była niezła:thumbup1:
-
B6 by Armi - sesja s.25
Zmienione:hi:
-
B6 by Armi - sesja s.25
Dzieki jeszcze raz. Mysle, ze w moich rekach auto wroci do stanu idealnego:naughty: np. jeszcze przed zima oddam go na lakierowania maski i przedniego zderzaka - sa odpryski od kamyczkow. Wiadomo, odpryskow sie nie uniknie ale mnie to drażni:wink: Korekte lakieru bede musial zrobic samodzielnie bo osoba, ktora robila ja przede mna zostawila swirle - niedopuszczalne:decayed: Bedzie co robic ale na pewno nie tak jak w B5 bo tam zaczynalem od zera.
-
B6 by Armi - sesja s.25
Mam nadzieję, że jak go ogarnę to i do Divisionu się nada:decayed: