Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Armi

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Armi

  1. Armi odpowiedział(a) na Nowek temat w Audi A4/S4 B6
    Wystarczy, że właściciel TDI przejedzie się mocniejszą benzyną bez gazu:decayed: Bardzo szybko zmieni zdanie.
  2. Armi odpowiedział(a) na Nowek temat w Audi A4/S4 B6
    a jak ktoś kupił diesla żeby mało palił i reza go na 200 kuni to też pomylił priorytety? Ej 200KM diesel nie pali 5 litrów jak seria ale w dalszym ciągu pali mniej niż 3.0 V6 w LPG:grin: Trzeba rozróżnić - czym innym jest oszczędność a czym innym dziadowanie. IMO S4+LPG to oszczędność. S4 to samochód jak każdy inny, ot większy silnik. Ale każdy robi co chce, jak kogoś nie boli dokładnie 30-40zł do każdego tankowania to jego sprawa. Ja wolałbym wydać tę kasę na co innego, a ktoś inny benzynę. Kto ma rację? Każdy:whistling:
  3. Ładną zimę mamy tej wiosny:kwasny: ale tak poza tym:banan:
  4. A i ori chrom by się przydał
  5. Fajna, fajna - na gwincie będzie jeszcze lepsza. Tylko brewki wypadałoby wyebać
  6. Armi odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    A4 też zawsze trochę jest, z roku na rok coraz więcej:naughty:
  7. Armi odpowiedział(a) na Gracjan temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Malowane Był plan żeby malować w kolor budy ale doszedłem do wniosku że będzie za niebiesko wewnątrz... Dobrze zdecydowałeś. Te są mega:slina:
  8. Wykonanie jest tragiczne - ciągle coś przy nich trzeba robić. Najpierw przyspawać bo inaczej się pogubi - straciłem tak dwie czy trzy nawet:decayed: Poźniej wyciąć te kratki w środku bo brzeczą. A na koniec poprawić nity bo są beznadziejne. Jedyny plus - ładnie wyglądają
  9. Armi odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Pucek sprzedaje 19 Dare LM:whistling:
  10. Znam to auto z forum a3. Z tego co pamiętam to Slipper miał 170KM, zastanawiałem się co zrobił, że doszło tylko 10KM. Hehehe, dobrze że przodu auta nie wkleiłeś EOT ---------- Post dopisany at 14:22 ---------- Poprzedni post napisany at 14:20 ---------- Żółte halo tak, żółta folia na tylnej lampie:thumbdown:
  11. Zdradź czym będziesz polerował klosze, ok? Ciekawy mod na tylne lampy (dopóki nie kupisz nowych:wink:) to przyciemnienie pomaranczowego paska:whistling:postaram się znaleźć zdjęcie jak to wygląda.
  12. A jak jest podciągnięty pod 180KM?
  13. Fajny HDR:kox: samochód też świetny jest:slina:
  14. Na gwincie samochód siądzie ale nie dlatego, że amortyzatory się "ugieły" a dlatego, że zjechałeś gwintem:decayed: Amortyzatory są twardsze. Wiadomo w pewnym stopni ugną się przy załadunku ale na pewno nie tak jak seria.
  15. Teraz B5 jeździ się jak C5:grin: Komfort prowadzenia znacznie się poprawia, buda się usztywnia. Chociaż nie wiem czy to aż tak będzie czuć skoro masz już dolną.
  16. Same spingi potrafią skutecznie zniechęcić do gleby:decayed: Kupiłem samochód na takich, musiałem zmienić sprężyny na seryjne bo nie mogłem znieść ciągłego zwalniania na nierownościach na których nigdy wcześniej nie musiałem zwalniać. Na samych spreżynach obniżających jeździło mi się gorzej niż na gwincie ale może dlatego że jeździłem na 15. Poza tym nie daj sobie wmówić, że jeśli kupisz gwint to w dalszym ciągu masz użytkowe auto bo to nie prawda. Jak masz gwint i jedziesz po nierównej drodze tam gdzie inni mogą jechać 80-90, ty musisz jechać wolniej np. 50. To taki standard. Trzeba się nauczyc jeździć po prograch itd. Musisz to lubic. Nie lubisz - to będzie męka. Męka na którą wydało się min. 1k zł Najlepiej się przejechać i samemu ocenić
  17. Jest lepszy, miałem Gliptone to jasnych skór a teraz cleaner Colourlocka - jest dużo lepszy. Do czarnej skóry nie musisz mieć aż tak dobrych środków, co jest dobre a co nie wychodzi przy jasnej skórze:whistling:
  18. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    JW to jednostka wojskowa:wink:
  19. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Zostaw w JW. Teren zamknięty i strzeżony:grin:
  20. Miałem - gwint, sportowy kit i sprężyny obniżające w zestawieniu z amortyzatorami 1ba. Nie poleciłbym gwintu do 16, zwyczajna strata kasy. Jeśli już to sportowy kit, który pozwala na zachowanie komfortu przy bardzo dobrych właściwościach jezdnych ale to też kosztuje. Sprężyny obniżające do seryjnych amortyzatorów - komfort jest ale jest też "kłapanie dziobem" bo charakterystyka pracy sprężyny nie współgra z pracą amortyzatora. Na zestawie spreżyny obniżające plus twardsze amortyzatory wjeżdzałem w gorszy "teren" niż na zawieszeniu obniżonym samymi spreżynami. Miękki amortyzator+ "twarda" sprężyna to nie jeździ dobrze. Ale co kto lubi, znam wiele osób, które tak jeżdzą i chwalą sobie taką "glebę".
  21. Takie też mam ale zostawiam sobie nówki ToyoProxes T1-R:grin: Pisz PW do mrogala - ma namiary na nowe opony w dobrej cenie.
  22. Jak chcesz to mam 2, mogę sprzedać w dobrej cenie. Zmierzę bierznik i dam znać. Bridgestone Protenza
  23. Nie ma.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.