Treść opublikowana przez Armi
-
[ALL B6] S4 b6
Wystarczy, że właściciel TDI przejedzie się mocniejszą benzyną bez gazu:decayed: Bardzo szybko zmieni zdanie.
-
[ALL B6] S4 b6
a jak ktoś kupił diesla żeby mało palił i reza go na 200 kuni to też pomylił priorytety? Ej 200KM diesel nie pali 5 litrów jak seria ale w dalszym ciągu pali mniej niż 3.0 V6 w LPG:grin: Trzeba rozróżnić - czym innym jest oszczędność a czym innym dziadowanie. IMO S4+LPG to oszczędność. S4 to samochód jak każdy inny, ot większy silnik. Ale każdy robi co chce, jak kogoś nie boli dokładnie 30-40zł do każdego tankowania to jego sprawa. Ja wolałbym wydać tę kasę na co innego, a ktoś inny benzynę. Kto ma rację? Każdy:whistling:
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
Ładną zimę mamy tej wiosny:kwasny: ale tak poza tym:banan:
-
Audi A4 B5 Sedan 1.8 / 125 ADR BY......WESEK1988
A i ori chrom by się przydał
-
Audi A4 B5 Sedan 1.8 / 125 ADR BY......WESEK1988
Fajna, fajna - na gwincie będzie jeszcze lepsza. Tylko brewki wypadałoby wyebać
-
[B6 ASN]bury sedan 3.0 quattro. Akcja zima czyli balony 17" str.5
Bardzo ładne:naughty:
-
SPOTY RADOMSKIE
A4 też zawsze trochę jest, z roku na rok coraz więcej:naughty:
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Też prawda:decayed:
-
[ALL B5] Audi S4
Malowane Był plan żeby malować w kolor budy ale doszedłem do wniosku że będzie za niebiesko wewnątrz... Dobrze zdecydowałeś. Te są mega:slina:
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Wykonanie jest tragiczne - ciągle coś przy nich trzeba robić. Najpierw przyspawać bo inaczej się pogubi - straciłem tak dwie czy trzy nawet:decayed: Poźniej wyciąć te kratki w środku bo brzeczą. A na koniec poprawić nity bo są beznadziejne. Jedyny plus - ładnie wyglądają
-
Spoty Puławskie
Pucek sprzedaje 19 Dare LM:whistling:
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Znam to auto z forum a3. Z tego co pamiętam to Slipper miał 170KM, zastanawiałem się co zrobił, że doszło tylko 10KM. Hehehe, dobrze że przodu auta nie wkleiłeś EOT ---------- Post dopisany at 14:22 ---------- Poprzedni post napisany at 14:20 ---------- Żółte halo tak, żółta folia na tylnej lampie:thumbdown:
-
[A4 B5 2.8 AAH] Moja A-czwórka
Zdradź czym będziesz polerował klosze, ok? Ciekawy mod na tylne lampy (dopóki nie kupisz nowych:wink:) to przyciemnienie pomaranczowego paska:whistling:postaram się znaleźć zdjęcie jak to wygląda.
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
A jak jest podciągnięty pod 180KM?
-
[B5 AEB] Brązowe 1,8T :)) Gwint + 18' Keskin KT1!
Fajny HDR:kox: samochód też świetny jest:slina:
-
[B5 AHU] Sambabraun perleffekt - idą skromne mody.
Na gwincie samochód siądzie ale nie dlatego, że amortyzatory się "ugieły" a dlatego, że zjechałeś gwintem:decayed: Amortyzatory są twardsze. Wiadomo w pewnym stopni ugną się przy załadunku ale na pewno nie tak jak seria.
-
[B5 AJM] Czarny Avant by zychu
Teraz B5 jeździ się jak C5:grin: Komfort prowadzenia znacznie się poprawia, buda się usztywnia. Chociaż nie wiem czy to aż tak będzie czuć skoro masz już dolną.
-
[B5 1.9 TDI AFN] Audi A4 by Murdzi *** 200 000km za nami! STR. 8 ***
Same spingi potrafią skutecznie zniechęcić do gleby:decayed: Kupiłem samochód na takich, musiałem zmienić sprężyny na seryjne bo nie mogłem znieść ciągłego zwalniania na nierownościach na których nigdy wcześniej nie musiałem zwalniać. Na samych spreżynach obniżających jeździło mi się gorzej niż na gwincie ale może dlatego że jeździłem na 15. Poza tym nie daj sobie wmówić, że jeśli kupisz gwint to w dalszym ciągu masz użytkowe auto bo to nie prawda. Jak masz gwint i jedziesz po nierównej drodze tam gdzie inni mogą jechać 80-90, ty musisz jechać wolniej np. 50. To taki standard. Trzeba się nauczyc jeździć po prograch itd. Musisz to lubic. Nie lubisz - to będzie męka. Męka na którą wydało się min. 1k zł Najlepiej się przejechać i samemu ocenić
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Jest lepszy, miałem Gliptone to jasnych skór a teraz cleaner Colourlocka - jest dużo lepszy. Do czarnej skóry nie musisz mieć aż tak dobrych środków, co jest dobre a co nie wychodzi przy jasnej skórze:whistling:
-
Spoty LRY - odwołane
JW to jednostka wojskowa:wink:
-
Spoty LRY - odwołane
Zostaw w JW. Teren zamknięty i strzeżony:grin:
-
[B5 1.9 TDI AFN] Audi A4 by Murdzi *** 200 000km za nami! STR. 8 ***
Miałem - gwint, sportowy kit i sprężyny obniżające w zestawieniu z amortyzatorami 1ba. Nie poleciłbym gwintu do 16, zwyczajna strata kasy. Jeśli już to sportowy kit, który pozwala na zachowanie komfortu przy bardzo dobrych właściwościach jezdnych ale to też kosztuje. Sprężyny obniżające do seryjnych amortyzatorów - komfort jest ale jest też "kłapanie dziobem" bo charakterystyka pracy sprężyny nie współgra z pracą amortyzatora. Na zestawie spreżyny obniżające plus twardsze amortyzatory wjeżdzałem w gorszy "teren" niż na zawieszeniu obniżonym samymi spreżynami. Miękki amortyzator+ "twarda" sprężyna to nie jeździ dobrze. Ale co kto lubi, znam wiele osób, które tak jeżdzą i chwalą sobie taką "glebę".
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Takie też mam ale zostawiam sobie nówki ToyoProxes T1-R:grin: Pisz PW do mrogala - ma namiary na nowe opony w dobrej cenie.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Jak chcesz to mam 2, mogę sprzedać w dobrej cenie. Zmierzę bierznik i dam znać. Bridgestone Protenza
-
Gwint FK AK Street - opinie
Nie ma.