Treść opublikowana przez Armi
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
Jaką masz lotkę? Coś w stylu m3? Mam ale jeszcze nie zamontowałem:facepalm: Będę obserwował. Na zdjęciu fajnie wygląda, wąż ogrodowy w zderzaku:wink:
-
[B5 AHL] Moja cudowna audiczka obecne mody
Ekstra:naughty: Tylko te ledy w zderzaku, ni jak nie pasują.
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
Coraz lepiej:slina: Brawo:cwaniak:
-
Spoty Puławskie
Ja już do niego nie jeżdżę - wszystko ogarniam sam lub ze szwagrem W Dbl znajdziesz go u Lesisza lub jego własny zakład: DAM-AUTO Damian Gruza opinie i komentarze / nowy bazanow / / elektryk
-
[ALL B5] Moja nowa Niebieska Slicznotka:)
Rowniez serdecznie pozdrawiam:hi: Btw, naklejki Porsche na dekielkach sa z Ukrainy a nie z Chin.
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
Po prostu w lecie nie puchnie jak seria. Nie wiem czy tak będzie przy serii ale u mnie dawno temu przy niewystrojonym awx+.216 dało się odczuć laga po montażu fmic-a. Po strojeniu nie, ciekawe jak w serii albo po chipie...
-
[ALL B5] Moja nowa Niebieska Slicznotka:)
A parafrazuje sobie Magic-a 87, tekst o dobranocce:grin: Obrazek w podpisie mnie do tego zmotywował
-
[ALL B5] Moja nowa Niebieska Slicznotka:)
Jak miala gwint to nie:whistling: Mam taki setup na lato:naughty: ---------- Post dopisany at 18:37 ---------- Poprzedni post napisany at 18:35 ---------- Na 160KM - Do dobranocki jeszcze 40 minut:wink:
-
Przelot w A4 B5 1.9 TDI - opinie, dyskusje i efekty
Jak się zostawi sam końcowy to nie ma praktycznie różnicy między serią a modem (ciężko jest zagłuszyć klekot). Co kto lubi, jak ktoś modzi auto rodziców albo często wozi ludzi to serdecznie przelotu nie polecam. Niektórym to nawet szum opon przeszkadza albo narzekają, że głośno po wycięciu katalizatora:grin: Ale jak ktoś lubi ryk i dźwięk cofki przy większym turbo to jak najbardziej.
-
Co zrobić w A4 B6 AWX aby uzyskać lepsze odejście niż w Golfie IV AHF 131km 297Nm
Nie popadajmy w paranoję Wzrost mocy po programie da się odczuć nawet przy tej "gigantycznej" wadze b6.
-
Co zrobić w A4 B6 AWX aby uzyskać lepsze odejście niż w Golfie IV AHF 131km 297Nm
Jest taka zasada, że zawsze ktoś będzie szybszy i zawsze chce się więcej mocy. Nikt nie jest Tobą i nie powie Ci, czy sam program wystarczy czy po tygodniu stwierdzisz, że to za mało. Pocieszające jest, ze mając samochód z T - masz możliwości. Nie to co wolnossaki:wink:
-
[B5 1Z] tractor na glebie by grn
U grn-a było to samo co u mnie:grin: KOŃCÓWKA WYDECHU, TŁUMIKA - KWASÓWKA PROMOCJA (2810873559) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
Jak robiłem pierwszego swapa to skakałem z radości, że tak dużo zrobione bo silnik siedzi ale niestety to później zaczynają się schody. Zobaczymy jak pójdzie Ci z elektryką. Mam nadzieję, że gładko:thumbup1:
-
[B5 1Z] tractor na glebie by grn
Auto zmieniło właściciela:whistling: Odnośnie ledów na tył, tak to są te z aukcji. Jak świecą? Zaje... To jedna z tych rzeczy, których właściciele avantów b5 zazdroszczą sedanom b5:kox: Ja mam takie, tylko że z czarnym paskiem:
-
[B5 AGB] Moja zielona landryna :)
Czekam na efekty:kox:
-
B5 AFN 110 Sedan 98r Problem ze spalaniem i ogólny wrak
AVF-a? Przecież AVF ma skrzynię 6 w serii. AWX ma 5.
-
[B5 APS] by czorny
Ciekawe czy na zywo tez jest taki oczojebny? Jak ten kolor sie nazywa? Cherry cos tam
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
W tym roku jeszcze nie ale może wkrótce...
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Bo najczęściej łamią się "bardziej" zaawansowani. Amator wie na co sobie może pozwolic.
-
Spotkania na drodze
Snajper1998:naughty:
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
---------- Post dopisany at 16:05 ---------- Poprzedni post napisany at 15:58 ---------- a nie łatwiej zamontować ori z a3? Znaleźć climatronic do a3 8l fl z grzanymi tyłkami bez wytartych przycisków to tak samo jak znaleźć b6 bez wytartego pokrętła świateł
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Mnie zastanawia inna rzecz:grin: Czy climatronic podszedłby do a3 8l fl:decayed:
-
Spoty Puławskie
Służba nie drużba:grin: Wiem coś o tym:whistling:
-
1.9 AWX A4 B6 chiptuning
Pokaż, w którym momencie oczerniłem Witka i w którym momencie wykazałem się brakiem szacunku ? Jestem ciekawy. Forum jest od tego by dzielić się swoimi opiniam. Byłem u Witka, byłem u Spanky-ego. Napisałem swoje porówanie. Chcesz szczegóły? Napiszę Ci PW.
-
1.9 AWX A4 B6 chiptuning
Jak to mówią skoro nie widać różnicy to po co przepłacać Chociaż w przypadku spanky-ego jest różnica i to na plus.