Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Armi

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Armi

  1. Jaką masz lotkę? Coś w stylu m3? Mam ale jeszcze nie zamontowałem:facepalm: Będę obserwował. Na zdjęciu fajnie wygląda, wąż ogrodowy w zderzaku:wink:
  2. Ekstra:naughty: Tylko te ledy w zderzaku, ni jak nie pasują.
  3. Coraz lepiej:slina: Brawo:cwaniak:
  4. Armi odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Ja już do niego nie jeżdżę - wszystko ogarniam sam lub ze szwagrem W Dbl znajdziesz go u Lesisza lub jego własny zakład: DAM-AUTO Damian Gruza opinie i komentarze / nowy bazanow / / elektryk
  5. Rowniez serdecznie pozdrawiam:hi: Btw, naklejki Porsche na dekielkach sa z Ukrainy a nie z Chin.
  6. Po prostu w lecie nie puchnie jak seria. Nie wiem czy tak będzie przy serii ale u mnie dawno temu przy niewystrojonym awx+.216 dało się odczuć laga po montażu fmic-a. Po strojeniu nie, ciekawe jak w serii albo po chipie...
  7. A parafrazuje sobie Magic-a 87, tekst o dobranocce:grin: Obrazek w podpisie mnie do tego zmotywował
  8. Jak miala gwint to nie:whistling: Mam taki setup na lato:naughty: ---------- Post dopisany at 18:37 ---------- Poprzedni post napisany at 18:35 ---------- Na 160KM - Do dobranocki jeszcze 40 minut:wink:
  9. Jak się zostawi sam końcowy to nie ma praktycznie różnicy między serią a modem (ciężko jest zagłuszyć klekot). Co kto lubi, jak ktoś modzi auto rodziców albo często wozi ludzi to serdecznie przelotu nie polecam. Niektórym to nawet szum opon przeszkadza albo narzekają, że głośno po wycięciu katalizatora:grin: Ale jak ktoś lubi ryk i dźwięk cofki przy większym turbo to jak najbardziej.
  10. Nie popadajmy w paranoję Wzrost mocy po programie da się odczuć nawet przy tej "gigantycznej" wadze b6.
  11. Jest taka zasada, że zawsze ktoś będzie szybszy i zawsze chce się więcej mocy. Nikt nie jest Tobą i nie powie Ci, czy sam program wystarczy czy po tygodniu stwierdzisz, że to za mało. Pocieszające jest, ze mając samochód z T - masz możliwości. Nie to co wolnossaki:wink:
  12. U grn-a było to samo co u mnie:grin: KOŃCÓWKA WYDECHU, TŁUMIKA - KWASÓWKA PROMOCJA (2810873559) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  13. Jak robiłem pierwszego swapa to skakałem z radości, że tak dużo zrobione bo silnik siedzi ale niestety to później zaczynają się schody. Zobaczymy jak pójdzie Ci z elektryką. Mam nadzieję, że gładko:thumbup1:
  14. Auto zmieniło właściciela:whistling: Odnośnie ledów na tył, tak to są te z aukcji. Jak świecą? Zaje... To jedna z tych rzeczy, których właściciele avantów b5 zazdroszczą sedanom b5:kox: Ja mam takie, tylko że z czarnym paskiem:
  15. Czekam na efekty:kox:
  16. AVF-a? Przecież AVF ma skrzynię 6 w serii. AWX ma 5.
  17. Ciekawe czy na zywo tez jest taki oczojebny? Jak ten kolor sie nazywa? Cherry cos tam
  18. W tym roku jeszcze nie ale może wkrótce...
  19. Bo najczęściej łamią się "bardziej" zaawansowani. Amator wie na co sobie może pozwolic.
  20. Snajper1998:naughty:
  21. ---------- Post dopisany at 16:05 ---------- Poprzedni post napisany at 15:58 ---------- a nie łatwiej zamontować ori z a3? Znaleźć climatronic do a3 8l fl z grzanymi tyłkami bez wytartych przycisków to tak samo jak znaleźć b6 bez wytartego pokrętła świateł
  22. Mnie zastanawia inna rzecz:grin: Czy climatronic podszedłby do a3 8l fl:decayed:
  23. Armi odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Służba nie drużba:grin: Wiem coś o tym:whistling:
  24. Pokaż, w którym momencie oczerniłem Witka i w którym momencie wykazałem się brakiem szacunku ? Jestem ciekawy. Forum jest od tego by dzielić się swoimi opiniam. Byłem u Witka, byłem u Spanky-ego. Napisałem swoje porówanie. Chcesz szczegóły? Napiszę Ci PW.
  25. Jak to mówią skoro nie widać różnicy to po co przepłacać Chociaż w przypadku spanky-ego jest różnica i to na plus.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.