Treść opublikowana przez Armi
-
[B6 AVF] Zwykły szarak
Ładna:naughty: Dobrze, że sedan:kox:
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Wczoraj w Galerii Olimp widziany ciemny sedan przedlift LUxxxTU Nie wiem czyje to auto ale pozdrawiam:decayed:
-
Dobrzy chiptunerzy
wiadomo o kim mowa:whistling:
-
Spotkania na drodze
Ale po numerach rejestracyjnych można znaleźć właściciela:whistling: A to już podchodzi pod dane osobowe, według art. 6 ust. 1 ustawy o ochronie danych osobowych
-
[B5 AEB] czarne 1.8T by elpiotrek
Ja dorabialem spryski, dla swietego spokoju. Praktycznie na kazdej poliftowej lampie jest napis d2s. Montujesz hidy 4.3k i policja nie zwraca uwagi. A nawet jesli to jak masz zarowki i przy nich je zamotujesz to nic nie moga zrobic.
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
yyy, nie mam pytań. CUDO:kox:
-
[b5ADR] avant by mloody (-40+17",bixy,polift,USA,NAVI)
Za małe felgi do b5 żeby robiły szał Malowanie dodatkowo je zmniejszy.
-
[B5 AEB] czarne 1.8T by elpiotrek
Przedliftowe świecą super, szczególnie jak masz opcję halogenów w lampie. Poliftowe bez xenonu to słabizna , wiec jak zmieniac na polifty to od razu hidy.
-
[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
Jest super:naughty: Brakuje siuwaksa na opony i ta naklejka serduszko:thumbdown: Teraz kazdy takie naklejki ma, wiec ja mowie nie:decayed:
-
Polerka lakieru - bardzo ogólnie
Mit rodem z PRL nie wiem z czego ha?> jak kolega Wjot1 nie ma pojecia o polerowaniu, zalatwi sobie maszyna i zacznie strugać profesjonalistę to przepali lakier i bedzie trzeba malowac!! no chyba ze się mylę wiec oświeć mnie !? Trzeba mieć naprawdę dwie lewe rece:decayed: Ja pierwszą maszynę dostałem w prezencie. Zaczynalem jako totalny laik:whistling: Wypolerowałem już wiele aut i jakoś nikomu krzywda się nie stała.
-
Obnizenie auta
Ja też nie narzekam ale nie ma co mydlic oczu, ze gwint jest taki super:wink: Nie oszukujmy sie, montujac gwint robisz z samochodu w mniejszym lub większym inwalidę. Chcesz miec auto, ktore dobrze jedzie, w miare wyglada obnizaj na twardszych amortyzatorach. Chcesz miec samochod, ktory prowadzi sie jak po szynach i nie przeszkadza Ci ze nie wszedzie wjedziesz, ze trzeba ciagle uwazac na dziury, koleiny itd kupuj gwint. Ktoś, kto nie lubi jazdy na glebie będzie się męczył. Kit to kompromis to imo zloty srodek. btw, Nie bez powodu rajdowki jezdza na kit-ach a nie na gwintach:wink:
-
[B5 1Z] A4 TDi
Ja tez tak myslalem ale troche za malo miejsca w srodku:wink: Jedno wiem, na pewno bedzie sedan:decayed:
-
Obnizenie auta
A idzcie z tym gwinem, przeciez to sie jezdzic nie da:kwasny: Na gwincie zaraz bedzie chcial skrecac,a jak kupi sprezyny+amortyzatory nawet od 1be i bedzie wjezdzal wszedzie tam gdzie do tej pory a samochod bedzie wygladal ladnie. Moim zdaniem taki zestaw to zloty srodek. W A3 mam lekkie obnizenie na utwardzonych amortyzatorach, jest nizsza mimo to jedzie jak czolg. Nie to co na gwincie:decayed: Jak chce miec auto a nie taczke to niech nie kupuje gwintu. Pisze to fan auta na glebie:naughty:
-
Regeneracja: przycisków climatronic, rączek drzwi, włącznika świateł - A4 B6/B7 - tematy zebrane z forum
Kup cały panel:wink: Ja tak zrobilem w a3, niestety poliftowe 8L cierpi na te same bolaczki co B6.
-
Obnizenie auta
Będziesz mial cos takiego Na zdjeciu -40/40. Trzeba cos wrzucic do bagaznika albo tankowac do pelna:wink: Generalnie z wlasnego doswiadczenia odradzam takie obnizenie do seryjnych amortyzatorow. Jak kupilem auto to mialem taki zestaw i dopiero po montazu twardszych amortyzatorow, mozna bylo normalnie jezdzic. Ale sa osoby, ktore to sobie chwalą
-
[B5 AEB] czarne 1.8T by elpiotrek
Vulkanschwarz to czarny, tyle ze perłowy a jak na lakierze jest utleniona warstwa to wydaje się taki niewiadomo jaki:wink: Nie podobal mi sie ten kolor, dopoki nie zrobilem polerki:whistling: Swoją drogą z zewnątrz to blizniak mojego jakies 4 lata temu:decayed: ---------- Post dopisany at 17:59 ---------- Poprzedni post napisany at 17:57 ---------- Oj tak, jest pole do popisu. Byle nie ręcznie bo nie będzie efektu:whistling:
-
[B5 1Z] A4 TDi
Dobry wybór:naughty: Moje następne auto:wink:
-
[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
Zauwazyłem:naughty:
-
[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
Halo robi szał (mam żółte i w a3 i w a4:kox:) - a dziś rano była mgła:decayed: i można była włączać
-
[Audi A4 B5 AFN 97r ] Potrzebuje zawirusować swoje OOOO
1000zł jak grupówka i jak Ci się uda dodzwonić
-
[B5 AFN] Czarny avant by Clinque, czarna skóra, xenon, gwint, AWX/216/FMIC A5/SOFT
Złap hokej na trytyki:decayed:
-
[B5 AFN] Cassablanca White 1.9 TDI AFN, 18' TURKUSOWE', GWINT (AKTUALIZACJA)
Były czarne blachy:guma:
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
Różnica polega na tym, że w AFN-ie nie ma usterek silnika tylko osprzętu, a w 2.5 kuleje i silnik i osprzęt.
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
Zadbany i bezawaryjne 2.5 to skarb ale jak sam wiesz, wiekszosc tych silników to zajechane szroty z niewiadomym czytaj sporym przebiegiem, zalewane pierwszym lepszym olejem a to źle wróży. Wystarczy lektura wątku: Nastawiać się na ogromne koszty, tylko dla kultury pracy i nieco większej mocy niż 1.9 po chipie - kwestia sporna. A w 1.9 zmienisz sobie silnik za tysiaka a w 2.5? Niestety:whistling: Koszty naprawy 2.5Tdi to już tysiące a nie setki. http://a4-klub.pl/silniki-diesla-29/all-ogolne-wiadomosci-2-5-v6-tdi-112252/
-
Dobrzy chiptunerzy
Jest sprawdzony człowiek na forum, z ogromną wiedzą i indywidualnym podejściem - zrobi program za 600zł i nie jest to gotowiec:whistling: