Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Armi

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Armi

  1. Armi odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Ja bede - incognito:P
  2. Tak, imo golf miażdzył
  3. Kozax2:decayed: Ja bym te felgi pomalował na pomarańczowo ale na taki żarówiasty pomarańczowy. Jakiś czas temu jeździł czarny golf 4 na takich felgach, pomalowanych na żółto - kosa.
  4. To koło idealnie pasuje do B5:kox:
  5. Zobacz temat - Passat 3BG 1.8T OEM + Jaco z vw passata na majóvwce np Auto znane rowniez z Raceism.
  6. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Bujać się nie buja, czasem jakiś przejazd. Do bujania się ma inne auto. Nie tylko ma pojęcie ale i zaplecze:whistling:
  7. Robil kolega u nich jakieś autko lub zna kogos kto goscil w ich zakładzie?? Człowiek jest znany z innych for. Od nas robił u niego program Topor i chyba Aju. Wybierałem się do niego ze względu na darmowe korekty (tak jak u Spanky-ego) ale Spanky był bliżej.
  8. Przedostatnie zdjęcie jak z katalogu:slina:
  9. Goodhope:whistling: GOODHOPE TEAM WIELKOPOLSKA~chiptuning~elektronika~diagnostyka~GOODHOPE TEAM WIELKOPOLSKA~chiptuning~elektronika~diagnostyka~
  10. Armi odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Ja bede a3 o 14:30.
  11. Armi odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Bo nie jest w klubie. To mój kolega:naughty:
  12. Armi odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Będzie grubo:kox: Ja rolowałem, wydawało mi się że delikatnie a po zimie i tak lakier z przodu odpadł. A szpachli nie było.
  13. Masz niebieskie podświetlenie zegarów?
  14. wczoraj założone fotki jak umyje auto, bo syf i kiła teraz jest ---------- Post dopisany 16-04-2013 at 13:40 ---------- Poprzedni post napisany 17-03-2013 at 16:32 ---------- Pierwsze zdjęcie w sezonie 2013 http://imageshack.us/a/img94/3913/72284478.jpg reszta niebawem fajnie wygląda, zacnie:kox: kurna same vulkanschwarze będą w pseduo usa jeździły, własnie koło mnie leży folia na lampy:grin: w sumie nie wiem czy bedzie mi sie to podobało i przykleję na próbe Do pierwszego spotkania z policją - niestety:kwasny:
  15. Graty zakupu:naughty: Pamiętam jaką furorę to auto robiło na żywo:slina:
  16. Armi odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Aaa Bemowo - no tak:doh:
  17. Armi odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Mam nadzieję, że nikt nie traktuje tego serio bo ludzie pouciekają Nie wiem czy się lakiernik z moim a4 wyrobi ale w razie czego przyjadę a3 żeby kackowi było raźniej:grin:
  18. Właśnie miałem napisać, że prosiaki nie lubią kozy:grin:
  19. Same grube mody:decayed: Nie no żart, obniżaj i będzie git:thumbup1:
  20. Świetne koła:kox: Lakier:slina:
  21. Armi odpowiedział(a) na Radoskur temat w Audi A4 B5
    Z mody to wyszły stickerbomb-y:decayed:
  22. Kolejny zadowolony z programu u Spanky-ego:naughty:
  23. Wzór felg jest ok ale o cal lub dwa za mały:whistling:
  24. Armi odpowiedział(a) na Nowek temat w Audi A4/S4 B6
    czemu bez gazu? właśnie na LPdzi:decayed: Tak, o LPG mi chodzi. Zdarza mi się jeździć BMW 325 bez gazu tzn bez LPG. Jedna krótka przejażdzka 50zł, kolejna 50zł a TDI albo na gaz kosztowałoby to o połowę mniej. Nawet jak się jedzie do 80km/h to i tak spala 7-8L benzyny. Szaleństwo.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.