Treść opublikowana przez Armi
-
Spoty Puławskie
Ja bede - incognito:P
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
Szaleństwo:naughty:
-
[B5 AJM] Czarny Avant by zychu
Tak, imo golf miażdzył
-
[B5 AJM] Czarny Avant by zychu
Kozax2:decayed: Ja bym te felgi pomalował na pomarańczowo ale na taki żarówiasty pomarańczowy. Jakiś czas temu jeździł czarny golf 4 na takich felgach, pomalowanych na żółto - kosa.
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
To koło idealnie pasuje do B5:kox:
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
Zobacz temat - Passat 3BG 1.8T OEM + Jaco z vw passata na majóvwce np Auto znane rowniez z Raceism.
-
Spoty LRY - odwołane
Bujać się nie buja, czasem jakiś przejazd. Do bujania się ma inne auto. Nie tylko ma pojęcie ale i zaplecze:whistling:
-
Dobrzy chiptunerzy
Robil kolega u nich jakieś autko lub zna kogos kto goscil w ich zakładzie?? Człowiek jest znany z innych for. Od nas robił u niego program Topor i chyba Aju. Wybierałem się do niego ze względu na darmowe korekty (tak jak u Spanky-ego) ale Spanky był bliżej.
-
[B5 AHU] Sambabraun perleffekt - idą skromne mody.
Przedostatnie zdjęcie jak z katalogu:slina:
-
Dobrzy chiptunerzy
Goodhope:whistling: GOODHOPE TEAM WIELKOPOLSKA~chiptuning~elektronika~diagnostyka~GOODHOPE TEAM WIELKOPOLSKA~chiptuning~elektronika~diagnostyka~
-
Spoty Puławskie
Ja bede a3 o 14:30.
-
Spoty Puławskie
Bo nie jest w klubie. To mój kolega:naughty:
-
[B5 1Z] A4 TDi
Będzie grubo:kox: Ja rolowałem, wydawało mi się że delikatnie a po zimie i tak lakier z przodu odpadł. A szpachli nie było.
-
[A4 B5 2.8 AAH] Moja A-czwórka
Masz niebieskie podświetlenie zegarów?
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
wczoraj założone fotki jak umyje auto, bo syf i kiła teraz jest ---------- Post dopisany 16-04-2013 at 13:40 ---------- Poprzedni post napisany 17-03-2013 at 16:32 ---------- Pierwsze zdjęcie w sezonie 2013 http://imageshack.us/a/img94/3913/72284478.jpg reszta niebawem fajnie wygląda, zacnie:kox: kurna same vulkanschwarze będą w pseduo usa jeździły, własnie koło mnie leży folia na lampy:grin: w sumie nie wiem czy bedzie mi sie to podobało i przykleję na próbe Do pierwszego spotkania z policją - niestety:kwasny:
-
[B7 ASB] sedan pospolity antygolas, mój "Dragon" ZDJĘCIA
Graty zakupu:naughty: Pamiętam jaką furorę to auto robiło na żywo:slina:
-
Spoty Puławskie
Aaa Bemowo - no tak:doh:
-
Spoty Puławskie
Mam nadzieję, że nikt nie traktuje tego serio bo ludzie pouciekają Nie wiem czy się lakiernik z moim a4 wyrobi ale w razie czego przyjadę a3 żeby kackowi było raźniej:grin:
-
[B5 AVG+] Black and Red Avant by kamien - RH ZW3 on board :)
Właśnie miałem napisać, że prosiaki nie lubią kozy:grin:
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
Same grube mody:decayed: Nie no żart, obniżaj i będzie git:thumbup1:
-
[B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
Świetne koła:kox: Lakier:slina:
-
Wlepy na tylnej szybie.
Z mody to wyszły stickerbomb-y:decayed:
-
[B5 AVG+] Black and Red Avant by kamien - RH ZW3 on board :)
Kolejny zadowolony z programu u Spanky-ego:naughty:
-
[A4 B5 2.8 AAH] Moja A-czwórka
Wzór felg jest ok ale o cal lub dwa za mały:whistling:
-
[ALL B6] S4 b6
czemu bez gazu? właśnie na LPdzi:decayed: Tak, o LPG mi chodzi. Zdarza mi się jeździć BMW 325 bez gazu tzn bez LPG. Jedna krótka przejażdzka 50zł, kolejna 50zł a TDI albo na gaz kosztowałoby to o połowę mniej. Nawet jak się jedzie do 80km/h to i tak spala 7-8L benzyny. Szaleństwo.