Treść opublikowana przez Armi
-
Spotkania na drodze
Znów BMW i znów klubowa A4. Niebieski sedan B6 na WOT, ramki klubowe widziana w Kazimierzu Dolnym. Pozdrawiam.
-
skóra i jej pielegnacja
Moim zdaniem cleaner Colourlock Strong jest lepszy od Gliptone GT12. Sprawdzałem na bananowej skórze:whistling: Na to odżywka Gliptone i jest
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Mam zdjęcie wykresu na skradzionym telefonie:facepalm: Było ~190KM& 38xNm. Jak się nie sprzeda do czasu korekty w B6 to podjadę B5 do Spanky-ego, sprawdzimy jeszcze raz.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Auto do sprzedania, 14 800zł do negocjacji. http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-145/audik-armiego-sprzedaz-282883/#post3715191
-
Tarcz i klocki ATE
Co forum to opinia, szukam hamulców do A3 właśnie. Na forum, odpowiedź na pytanie jakie hamulce to: ate gładkie:decayed: Słabo bo każdy chwali to co ma, tak jak z oponami. Dev, co byś polecił do A3 2002 8L ASZ+chip, lata głównie w trasie? Myślałem o czymś lepszym na przód (288mm) i gładkich na tył.
-
[ALL B5] RTDSI4 B5,5 Avant
OMG! OMG!
-
Mocowanie gwintu poliftowego w przedlifcie
O widze, ze juz Michał, dobrze wyjasnil. Wada iphona, zdjecia bezposrednio z telefonu na forum nie wstawisz. ---------- Post dopisany 08-08-2013 at 00:12 ---------- Poprzedni post napisany 07-08-2013 at 22:05 ---------- Tak wygląda górne poliftowe mocowanie tylnego amora bez Q. Podchodzi P&P do przedlifta, jak widać
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Zobaczymy jak wyjdzie. Wolałbym sprzedać w całości. A jak nie będzie chętnych to co ciekawsze graty zdemontuję i spróbuję sprzedać jak serię. Tak jak pisałem, na tył wleciał nowy gwint TA-Technix:cygaro:
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Uśpione B5:naughty: ---------- Post dopisany at 23:47 ---------- Poprzedni post napisany at 23:46 ---------- WN też nie jest złe:decayed: Fajne, te nocne zdjęcia:cool:
-
Mocowanie gwintu poliftowego w przedlifcie
Masz szczescie bo akurat dzis montowalem gwint do przedlifta majac mocowania poliftowe. Bede w domu to Ci odpisze.
-
A4 B5 Us'a By majkel Sprzedaz
Tanio/drogo to subiektywne opinie. A auto i tak jest warte tyle ile kupujacy jest w stanie zapłacic:wink: Czy taki sie znajdzie? Zobaczymy.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Armi, jakiej firmy tuleje zakładałeś? Lemforder, najlepierw wymienilem tuleje a chwile pozniej gwint bo to on byl winny bujania na boki.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Jutro sesja na pamiatkę a później ląduje na allegro oraz tablicy. Dziś skonczyłem montowac nowy gwint na tył bo stary wylał, tuleje tylnej belki też są nowe. Pompa 11 i turbo brd na gwarancji. Aż żal sprzedawać
-
B6 by Armi - sesja s.25
B6 przechodzi standardowy serwis po zakupie. Graty do rozrządu (od Dzik-a:cool:) Jutro pompki AL jadą do serwisu - Ragga w Twoje strony:decayed: Myślę, że w przyszłym tygodniu B6 będzie już śmigać bez obaw i pomyślimy o jakiejś korekcie softu:naughty:
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Andrzeju ryju szykuj aparat - gwint prawie zamontowany:decayed:
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Chłodzą Siedzę jak baran w szaliku bo się przeziębiłem i to w samochodzie:facepalm:
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
Jeszcze trochę gleby brakuje:wink: ale i tak jest prze-kozak:kox:
-
BMW 525D E39 2002r czarny sedan.
Masz rację, E46 bardziej mi podeszło. Szczególnie Twoje - ryje banie ostro:grin: Lżejsza bryła i to, że jest po prostu ładne (niezależnie od wersji nadwozia). W środku przed liftem też daje latami 90 ale z zewnątrz wygląda imo młodziej niż E39 (nic dziwnego, patrząc na lata produkcji). Stylistyka E39 jest zdecydowanie bardziej stonowana niż E46 (ale i grupa docelowa tych aut jest inna, podobnie jak w audi z A4 i A6). Widocznie jeszcze się w grupę docelową nie łapię bo i A6 oprócz komfortu mnie nie zachwyca:wink: Mieliśmy E46 przez jakieś 3-4 miesiące ale 1.8 i bez bajerów. B5 zamienił bym na poliftowe E46 ale mojej B6 już nie:decayed: tyle ode mnie. Pablo, E39 to jazdy po Krakowie jest jak znalazł
-
BMW 525D E39 2002r czarny sedan.
Mamy dwa egzemplarze. Jeden 525d - czarna skóra, drugi 530d z m-pakietem, również skóra. Każdy rocznik 2002 ale żaden jeszcze mnie nie przekonał Jeżdżę jak chcę odpocząć od gwintu czy zawieszeń typu s-line. W bmw na 18 można cisnąć tak jak w b5 na 15:naughty: a spalanie 6.1 chociaż dalej ciężko mi w to uwierzyć U Pablo podoba mi się połączenie: ładny czarny lakier i jasne (zadbane) wnętrze:thumbup1:
-
BMW 525D E39 2002r czarny sedan.
Jeżdżę dosyć często takim BMW, z dokładnie tym silnikiem i powiem szczerze jestem czasem zdziwiony tym co ludzie w BMW 5 widzą. Moc, przyśpieszenie - żadna rewelacja. Wnętrze daje latami 90. Z zewnątrz też nie zachwyca - klasyka, trochę nudna ale co kto lubi. Jakość materiałów jest ok. Prowadzenie, wybieranie nierówności, ilość miejsca - bajka:thumbup1: Nie wiem, jakoś nie potrafię odnaleźć "fun-u" z jazdy tym autem ale chętnie się dowiem na czym ten fun polega. Śmieszne jest to, że jak się stanie na światłach to zaraz znajdzie się chętny by mierzyć się z beemką. W audi mi się to nie zdarza a szkoda:decayed:
-
[ALL B5] Czarnula! BBS Orange! Sprzedam!
I ode mnie:
-
Spotkania na drodze
Czerwony avant B5 na WRA, ramki klubowe - mijany o 11:45 (jechalem z naprzeciwka bmw:kwasny:) na trasie Puławy - Zwoleń. Pozdrawiam:hi:
-
[ B5 AFN++ ] Czarnulka na mercach
Też mi się podoba. Przekręć sobie zaślepki od sprysków bo są zamontowane odwrotnie (na zdjęciach ze strony 5).
-
Air Show Radom 2017
Będzie PW:)
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
Najlepsza:banan: