Treść opublikowana przez Armi
-
Spoty LRY - odwołane
Nareszcie jest gleba : http://www.a4-klub.pl/smf/audi_a4_b5/b5_afn_vulkanschwarz_gleba_xenon_4300k_zolte_halo_czarny_grill_alu_17-t70870.0.html;msg1510127#msg1510127 Muszę zmierzyć ile mi siadło bo aż mi się nie chce wierzyć, że tylko 2cm z przodu a 3 z tyłu.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Pokochałem iphona i to dlatego. Ale zerwę ją z klapy i przykleję na szybę.[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 00:40_________________________________________________Doczekałem się Tak było wczoraj: A dziś jest PIĘKNIE :kox: :kox:: Najlepsze jest to, że nie właściwie nie czuć różnicy w komforcie między seryjnym amortyzatorem a tym o skróconym skoku. Jeździłem dziś po takich dziurach i nigdzie nie zaczepiłem. A na seryjnych amortyzatorach zaczepiałem wszędzie, nawet przy wyjeździe z garażu.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Jednak obniżam jutro. Tak jest dziś: seryjny zawias, alufelgi 17', profil opon 50 A jutro... Bonus: Chyba muszę tę naklejkę przekleić tylko nie wiem gdzie - może na zderzak
-
Spoty LRY - odwołane
A bo kłócą sie jak nie maja racji :polew: :polew: ale określenia tatusiowate to jeszcze nie słyszałem, dobre :polew: :polew: Może być prorodzinne. Dobra, gdzie mi wymienią dziś sprężyny i amortyzatory?
-
Spoty LRY - odwołane
Pewnie jechałeś serią, ja na seryjne nawet nie zwracam uwagi. Jestem zarażony chorobą modzenia, nie mógłbym mieć seryjnego auta.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
17 kwietnia? Teoretycznie ja też mam się wtedy pojawić, ale średnio mi się opłaca, bo 18 tez muszę się tam pojawić. Gdyby to było wcześniej to bym się wybrał. Solar wczoraj przesunął termin. Nie wiem czy wytrzymam bo jak patrzę na te amorki to chcę tą glebę JUŻ
-
Spoty LRY - odwołane
Nie bój się za moim paździerzem oglądają się wszyscy. Każdy kto przechodzi to się patrzy. Włożyłem w ten samochód wiele serca i rzeczywiście to niesamowite uczucie jak widzisz, że komuś się to podoba. Jeszcze rok temu tak nie było a teraz chyba ten czarny grill i ksenony tyle dały. Mama mojej dziewczyny jak widzi przyjeżdżającą czarną b6 z ksenonami to często mówi: "o myślałam, że to Adam", "też myślałaś, że to Adam". Zawsze się z tego śmieję ale to świadczy o tym, że moje auto nie wygląda na stare. Wczoraj zobaczyłem czyjś opis, że nie jest sztuką kupić nowy samochód ale sprawić by stary wyglądał jak nowy. Coś w tym jest. Kurczę, chyba odbiegłem od tematu
-
Spoty LRY - odwołane
Co wcale nie znaczy, że avanty są ładniejsze Praktyczniejsze ok, niektóre szybsze ok ale nie ładniejsze
-
[ALL B5] Lampy tył do B5. Zdjęcie, proszę o VT.
Co prawda nie vt ale pewnie się przyda Miałem zamiar kupić takie lampy ale po zobaczeniu zdjęć innych niż te z aukcji zrezygnowałem.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Chyba nie rozumiem o jakie przechyły chodzi... że przód tył będzie nierówno? To trzeba Solara pytać bo on ma ten sam zestaw sprężyn i amortyzatorów. nie poprostu czy będzie sie cos przechylał podczas jazdy przyjedziesz zrobimy testa To za jakiś czas bo mam zaklepany termin w MonsterGarage na połowę kwietnia.
-
Spoty LRY - odwołane
Widzę, że Kowi wezwał posiłki Mi się avanty nie podobają, mam skojarzenie wół roboczy. Nie używam tego auta do przewożenia wielkich rzeczy, nie mam takiej potrzeby. Wybieram nadwozie pod względem wizualnym - sedan wygrywa. Nie ważne czy to audi, mercedes czy bmw. Sedan wygląda żywiej, bardziej sportowo. Avant to tak: hmm chciałbym mieć fajne auto o sportowym wyglądzie ale mam dzieci, firmę - kratkę, i staram się to jakoś pogodzić. W kombi jest zaburzenie proporcji, nie wiem jak to opisać. Sylwetka nadwozia jest mniej zgrabna. I to mi się nie podoba. Buda b5 wygląda staro czy to avant czy sedan, u nas może tak tego nie widać ale w większym mieście seryjna b5 wygląda jak te wszystkie astry, focusy. Btw, podział na limuzyny i avanty wprowadziło audi Jak już Bolek wcześniej napisał, każdy broni tego co ma. Z racji mniejszości sedanów w LRY jestem skazany na porażkę. Szczególnie pisząc z telefonu, nie nadążam za waszymi postami.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Chyba nie rozumiem o jakie przechyły chodzi... że przód tył będzie nierówno? To trzeba Solara pytać bo on ma ten sam zestaw sprężyn i amortyzatorów.
-
Spoty LRY - odwołane
uspokój sie :gwizdanie: stoją tam bo nie schodzą :polew: Spodziewałem się takiej odpowiedzi ale wystarczy spojrzeć na sprzedaż i widać jakie nadwozie schodzi w audi bardziej. Zazdrośnicy w karawanach to jak wytłumaczysz przypadłosc naszych wszelakich spotów wszędzie same avanty :kox: Avant szybciej traci wartość tak jak czerwone i białe auta. Prezesów w nowych a4,a6 widziałem sporo i każda była limuzyną. Większość rządowych aut jest w nadwoziu sedan. Nie oszukujcie samych siebie, avanty są dla tatusiów. Wózek schować, bagaże na rodzinna wycieczkę itd.
-
Spoty LRY - odwołane
uspokój sie :gwizdanie: stoją tam bo nie schodzą :polew: Spodziewałem się takiej odpowiedzi ale wystarczy spojrzeć na sprzedaż i widać jakie nadwozie schodzi w audi bardziej. Zazdrośnicy w karawanach
-
Spoty LRY - odwołane
Panowie z audi wprowadzili podział na limuzyny i avanty. A w salonie stoją same limuzyny bo na avanty nikt nie chce patrzeć. Nie są tak reprezentacyjne, żaden prezes nie chce jeździć avantem :gwizdanie: Najlepsze jest rs4 b5, dobry żart. Sportowe auto i tylko tatusiowate nadwozie. Na szczęście potem to poprawiono tzw. błąd młodości.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Chodziło o milimetry, nie wyobrażam sobie obniżenia o ponad pół metra
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Taki przyjechał z Niemiec. Tylko, że miał 15 i seryjne amortyzatory. Zaczepiałem wszędzie, z garażu wyjechać nie mogłem, wszędzie prędkości patrolowe. I dlatego, kupiłem seryjne sprężyny. Ale teraz wracam do tych niemieckich, tyle że na 17' siądzie pewnie mniej
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
ladnie Cycku siadzie Już się nie mogę doczekać. Dla mnie może siąść tak jak miałem kiedyś -40/60mm (edit. milimetrów oczywiście)
-
[B5 AAH] Moja strzała :)
Zazdroszczę skóry i Q Aż się prosi o poliftowe lampy (przednie i tylne) oraz czarną ramkę grilla.
-
[ALL B5] A to mój nabytek , pierwsze Audi A4
Ładny kolor Silnik też niczego sobie. Na początek zmień boczne kierunki na białe, tani mod (`10-20zł) a cieszy oko.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Nareszcie są: :kox: :kox: amortyzatory mts -technik. Nareszcie mogę obniżać auto bo jak już wcześniej pisałem, nie uznaję tuningu w postaci seryjne amortyzatory + sprężyny obniżające Do amortyzatorów mam sprężyny obniżające: -20/30mm firmy AP. Drugi mod to bezcenna naklejka z logo apple na klapie bagażnika
-
Spoty LRY - odwołane
Jest jeden słuszny podział: limuzyna i avant. Koniec tematu
-
[B5 AHL] Moja audiczka
Jeszcze będziesz żałował, że nie kupiłeś 17' ale potwierdzam, że to najładniejsze 16' do b5.
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Super jest to Twoje auto Trochę łaciate ale i tak piękne
-
[ALL B5] Mój szaraczek... SPRZEDANY
hehehe pewnie chciał byś takie mieć Nie on jeden :gwizdanie: