Treść opublikowana przez duzy616
-
Błędy w sterowniku 09 oraz załączający się alarm podczas deszczu w Audi A4 B9
To jest teraz sens wykodowac czujnik gestu ? Jutro ma padać ?♂️
-
Błędy w sterowniku 09 oraz załączający się alarm podczas deszczu w Audi A4 B9
MMi jak duże karty czyta 32 czy 64GB ?
-
Błędy w sterowniku 09 oraz załączający się alarm podczas deszczu w Audi A4 B9
Muskel1 Jak wkodować ten czujnik gestu ? Podpowiedz jak wgrać ten soft.
-
Jaka karta SD do A4 B9?
Jaka karta pamięci SD max 32 czy 64GB
-
Błędy w sterowniku 09 oraz załączający się alarm podczas deszczu w Audi A4 B9
Witam Mam problem, że jak auto jest zamknięte, pada deszcz (wystarczy lekko) to załącza się alarm ale tylko sygnalizacja świetlna (migają kierunkowskazy) Jak auto jest otwarte (niezaryglowane) to nic takiego nie występuje. Po podłączeniu kompa są dwa błędy w 09 Myślę, że one nie mają nic wspólnego, ponieważ alarm załącza się od dawna, a te błędy pojawiły się dzisiaj. Oczywiście liczę na pomoc w ich rozwiązaniu. Najbardziej podejrzewam, problem z keyless entry, chociaż ogólnie działa bez zarzutu. Próbowałem go na chwilę wkodować w sterowniku 46 w Byte 28 odznacz Bit 0 (tu mój VCDS nie dał rady) 46 Byte 12 odznaczyłem Bit 3 VCDS dał radę ale nie zauważyłem żadnej zmiany w działaniu. Log-WAUZZZF45HA079521-skanowanie 09.txt
-
Rzuca budą na zimnym silniku 2.0TFSI w Audi A4 B9
Te silniki mają taką pracę na ssaniu.
-
Bagażnik w Audi A4 B9 otwierany gestem nogi
Mam dwa przyciski w klapie i również mam możliwość zamknięcia klapy z wnętrza auta.
-
Pomoc przy zakupie A4 B8
Tam jest skrzynia multitronic. Sprzedający mija się z prawdą.
-
Wentylator w A4 B8 pracuje cały czas przy włączonej klimatyzacji?
Normalne, tak jest w każdym aucie.
-
Czy A4 B8 Allroad ma zawieszenie pneumatyczne?
To które audi ma zawieszenie adaptacyjne ?
-
Audi A4 B9 2.0TDI - Kupić? Nie kupić?
Ja sobie zawsze ustalam co dla mnie auto musi mieć, ewentualnie czy jest opłacalne coś dołożyć, zmienić. Pomijając silnik i napęd na pewno drogo jest dołożyć : lampy matrix, radary, czujnik martwego pola, webasto, klime trzystrefową itp. Osobiście na rzecz zadbanego, dobrze wyposażonego auta preferuje kupić ciut droższe albo starsze albo z większym przebiegiem itp.
-
Audi A4 B9 2.0TDI - Kupić? Nie kupić?
Jak masz tak daleko to tym bardziej bym odpuścił. Zrobisz jak uważasz. Też bym chciał mieć webasto. Ale zdaję sobie sprawę, że może jeszcze do tej pory bym szukał auta. Nie raz trzeba iść na kompromis, a tak naprawdę to prawie zawsze.
-
Pomoc przy wyborze A4 B8 2.0TDI
Ja bym szukał 190KM Wiadomo jest tam system adblue ale taki urok nowszych aut.
-
Audi A4 B9 2.0TDI - Kupić? Nie kupić?
Auto wyposażone jest super. Ja ogólnie nie rozważam aut od handlarzy i komisów. A już na pewno aut świeżo sprowadzonych.
-
Pomoc przy zakupie A4 B8
190KM ma stronic na który narzekali do momentu, aż Audi wprowadziło nowszy jeszcze gorszy stronic dl382?♂️ Nic już lepszego nie robią tylko gorsze.
-
Pomoc przy zakupie A4 B8
Nigdy nie mialem multitronica więc się nie wypowiem. Zawsze miałem skrzynie pokroju stronic. Obecnie mam stronic dl382 skrzynia z bardzo złą opinią. Ale praktycznie jak chciałem A4B9 to nie miałem wyboru. Jak zaczniesz wnikać to Audi nie kupisz. Wad ta marka ma sporo.
-
Audi A4 B9 2.0TDI - Kupić? Nie kupić?
Ja bym odpuścił. W którym roku był ten przebieg 180 ? W DE jeden właściciel ? Zamiast nagrywać filmik jak piszczy to by wymienił pasek za 100zl.
-
Pomoc przy zakupie A4 B8
Już lepiej ? Dla mnie znowu napęd 4x4 to podstawa ale nie ja tu kupuję. Jak już ustaliłeś, że chcesz min 177KM i automat to teraz się tego trzymaj. Pewne rzeczy w wyposażeniu też musisz ustalić jako muss. np. bixenon Wiadomo, że wszystko idzie dołożyć ale niektóre rzeczy są nie opłacalne. Przebieg to jedno, a dbanie i serwisowanie to drugie. Pytanie czy przebieg sprzedający udokumentuje. Każdą ofertę musisz się starać jak najlepiej zweryfikować. Dużo idzie sprawdzić na odległość (Cepik, historia serwisowa) Po rozmowie wyczujesz czy ktoś gada głupoty jak i po opisie gdzie Kolega wcześniej się śmiał ,,aut skonfigurowane na zamówienie”
-
Pomoc przy zakupie A4 B8
Raczej nigdy nie kupię auta w komisie. Widzę, że Kolega nie umie określić co by chciał w aucie. Ja robię tak: ustalam model, silnik, skrzynie, napęd oraz wyposażenie. Tego się trzymam. Nie szukam aut w komisach oraz u handlarzy. Sprowadzone rozważam tylko i wyłącznie jak jeżdżą któryś rok w PL Ciepłe rodzynki z lawet odpadają. Na Twoim miejscu bym szukał 2.0 TDI min 170KM muss quattro najlepiej w automacie z udokumentowaną historią itd. Szukaj z jak najlepszym wyposażeniem.
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
WAUZZZ8R6AA041505
-
Oryginalny rejestrator jazdy Audi Q5 ?
Jak to się spisuje ? Na tył też masz coś ciekawego ?
-
Komunikat: "Awaria napędu na cztery koła" w A4 B9
Żaden Magik Twojego pokroju tego nie ogarnie ? Tylko ASO ?
-
Komunikat: "Awaria napędu na cztery koła" w A4 B9
Witam Bawiłem się VCDS w kanale 22 4x4 AWD Uruchomiłem coś w nastawach podstawowych( zdjęcie) Po tym wyskoczyły 3 błędy oraz komunikat Napęd na cztery koła: Awaria. Jazda dalsza możliwa. Proszę udać się do serwisu. Udało mi się skasować dwa jeden pozostał 29848 Jest szansa samemu to naprawić ? Log-WAUZZZF45HA079521-Błędy 4x4.txtLog-WAUZZZF45HA079521-Błędy 4x4.txtLog-WAUZZZF45HA079521-Błędy 4x4.txt @Muskel1 doradzisz coś?
-
Zawieszenie 1BL w Audi A4 B9
Moim zdaniem 1BL są -10mm od amortyzatorów standardowych czyli 1BA
-
B9 Fellows
VCDS 22 4x4 AWD - jaki jest klucz dostępu ?