Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

duzy616

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez duzy616

  1. Poczytaj ten temat. Jest opisane jak wykonać kodowanie, jest również podane kodowanie pod 338
  2. Jaki masz przebieg ? Rozrząd był mocno zużyty ? Może umów się na diagnozę do kolegi @kixi4
  3. @przem8 a jak na ssącym jest na plusie 0,3 to jest OK ? Rozumiem, że to są widełki -2 +2 ? Najlepiej pewnie sprawdzać na silniku rozgrzanym ? A może lepiej sprawdzać przez okno rewizyjne ?
  4. Też nie mogę przekodować hamulców po zmianie z 338 na 350
  5. Przód 338 (zaciski, osłony, przewody) ma na sprzedaż kolega @Dev Pompę trzeba przekodować.
  6. Dev jutro Cię odwiedzę.
  7. Proszę o podpowiedź. Czyżby katalizator do wymiany ? Log-KATALIZATOR-WAUZZZF45HA079521.txt
  8. Większość samochodów z tego rocznika ma podobny przebieg. Ta rada ma się nijak do rzeczywistości. Trzeba szukać auta jak najlepiej serwisowanego i mieć trochę szczęścia. Powodzenia w naprawie?
  9. Rzeczywiście jest różnica między B8 a B8.5 Ja miałem Q5 8R, miałem drive select i nie miałem w gałce S w ogóle?‍♂️ Oczywiście gałkę wymieniłem z polifta. Dużo ładniejszy wygląd.
  10. Z tymi biegami nie pomyliłeś się z A4B9 ? Nie kojarzę, żeby w B8 a B8.5 było inaczej ?
  11. Czy stołki z eSy występują tylko w pełnej skórze ? Nigdy innych nie widziałem w B8
  12. Podaj link gdzie zakupiłeś ? Działa z iPhonem ? Ze zdjęcia widzę, że masz huba charge. Dobrze widzę ?
  13. Nie wiem czy to ma wpływ. Czy olej był zalany taki sam jak zawsze (norma itp. ) ?
  14. Jeżeli ta okazja dobrze wychodzi cenowo to się nie zastanawiaj.
  15. Wymień w torsenie oraz części ultra. Będziesz pewny co masz wlane. Wlej olej oryginalny. Spójrz przy wymianie jak wygląda stary olej.
  16. Miałem, kiedyś podobny problem. U mnie okazał się uszkodzony czujnik temperatury w kanale. Podmieniłem do sprawdzenia stronami. Pewnie również idzie sprawdzić VCDS w blokach.
  17. Gdzie w Trójmieście ustawie (skalibruje) lampy matrix ? Byłem na SKP i prawa lampa świeci za wysoko.
  18. Spalanie jak najbardziej w normie. Widać po średniej prędkości jazda głównie miejska. Koła 18 ale opona 245mm u Ciebie pewnie 255mm Po drugie w 2.0 TFSI spalanie w dużym stopniu zależy od prawej nogi.
  19. Temat dotyczył A4B8 Link do obszernego tematu.
  20. Z usług ASO Poznań korzystałem w 2017 r. podczas zakupu A4B8 allroad. Wiadomo sprawdzenie X punktów, zawieszenia, grubości lakieru, historii serwisowej. Nie pamiętam czy była jazda próbna ale raczej tak. Serwis nie wykrył znanej usterki ,,lewej półosi'' a luz był bardzo duży. Po oględzinach, nie było rozmowy w cztery oczy, powiedzieli dwa zdania o aucie przy sprzedającym. Nic nie doradzili czy warto kupić czy warte swoich pieniędzy. Ogólnie nie polecam. Jedyny plus to papierek, który może się przydać przy późniejszej sprzedaży.
  21. Deszcz zaliczony, alarm się nie załączał. Liczę, że po aktualizacji będzie wszystko działać razem z otwieraniem bagażnika gestem (nogą). Muskel1 bardzo dziękuję za pomoc.?
  22. Czujnik wykodowany, czekam na deszcz. Spójrz na mój skan auta i powiedz co jeszcze warto aktualizować jak już będę w ASO ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.