Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patrykbor

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patrykbor

  1. pit stop na piaskowej kolegi warsztat:wink: ---------- Post dopisany at 21:38 ---------- Poprzedni post napisany at 21:36 ---------- Zapomniałem dodać że warsztat za ciekawie nie wygląda ale chłopaki dają rade
  2. Patrykbor odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    I na oszczędzaniu. W piątek zaciągnąłem volvo do Gdyni bo i-shift odmówił posłuszeństwa , gadaliśmy że coś się dzieje ( szarpie i rano przed jazdą 30 minut zabawy żeby w ogóle ruszył ) a on chłopaki spokojnie jeszcze parę dni . Dzisiaj kolo odebrał i sprzęgło modulator i parę pierdół wyszło 10 kpln niech ma . Zrobie okresowe szkolenie za jego kasę i spier..... bo mnie już to męczy chociaż teraz jakieś pieniądze zaczął płacić
  3. On stoi w zakładzie blacharsko lakierniczym to ciekawe czy jest bezwypadkowy
  4. I jest już okazja żeby dziabnąć piwko
  5. ja x-lander bym nie kupił Znajomi mieli ja żeby go zapakować do mojej a4 musiałem gnoja rozebrać do zera żeby zmieścił ,a moje Jedo dwa ruchy przy składaniu i siedzi bez wyjmowania kół
  6. a to masz racje ---------- Post dopisany at 20:57 ---------- Poprzedni post napisany at 20:56 ---------- ..:: Jedo - wczytywanie ::.. taki miałem
  7. Patrykbor odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Nir ma to jak awaria na fajrant. Turbo puściło olej stoję sobie na Sucharskiego w Gdańsku i czekam na pomoc . Chyba do 18 się wyrob:decayed: ---------- Post dopisany at 21:43 ---------- Poprzedni post napisany at 15:28 ---------- W domu 18 30 zjechaliśmy . troche korka za nami było ale łapy bolą od jazdy bez wspomagania . W piątek ciągnę nasze fh do Gdyni bo skrzynia odmówiła posłuszeństwa ponoć modulator i sprzęgło, szefunio się ucieszył dwa auta w jeden dzień uziemione .
  8. Może, ponoc oglądali dzisiaj gadałem i właśnie powiedział co wyżej napisałem.
  9. Byłem Ale większość czasu w rozjazdach . Koleszki syn narajał się na twojego paska ,a jego d*pa powiedziała że jej sie nie podoba i ma go nie brać bo będzie szlaban na XXXX
  10. Patrykbor odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Sławek już tak rozpoznawalny że jeszcze trochę będzie autografy rozdawał i fan page na fejsbuku założy
  11. a ty po weselu i o 9 rano na necie już siedzisz?? ---------- Post dopisany at 14:12 ---------- Poprzedni post napisany at 14:11 ---------- ja może podskoczę z moją ciężarówką na chwile. Jak się robi za drajwera to się nie pije ale na poprawinach se odbiłem :wink:
  12. Patrykbor odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    trza się zapytać krokodyla ja za granice nie latam , moje auto jak komina nie widzi to odrazu się psuje
  13. Rano sms-a napisze bo wypadło mi z bańki z oponami ,w sobotę idę na wesele i teraz gonitwa bo Aga niema w czym iść jak zwykle każda kobitka .
  14. Patrykbor odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Kolega dostał mandat za zakaz pokazał cmr że zagranicy wraca ale krokodyl powiedział że to już nie obowiązuje , a najlepsze to że do bazy miał 10 km :facepalm: .
  15. Niech se kupi MS cały komplet i będzie ze trzy lata spokoju ---------- Post dopisany at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany at 20:58 ---------- Jak sam wymienisz to mogłeś w sumie sam sprężyny wymienić ściągacze by się znalazły
  16. Diagnosta c**jowo sprawdza u niego zawsze jest dobrze---------- Post dopisany at 20:41 ---------- Poprzedni post napisany at 20:40 ---------- W sumie w początkowej fazie stukania na szarpakach ciężko wyczuć

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.