Treść opublikowana przez Patrykbor
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
pit stop na piaskowej kolegi warsztat:wink: ---------- Post dopisany at 21:38 ---------- Poprzedni post napisany at 21:36 ---------- Zapomniałem dodać że warsztat za ciekawie nie wygląda ale chłopaki dają rade
-
Truckerzy
I na oszczędzaniu. W piątek zaciągnąłem volvo do Gdyni bo i-shift odmówił posłuszeństwa , gadaliśmy że coś się dzieje ( szarpie i rano przed jazdą 30 minut zabawy żeby w ogóle ruszył ) a on chłopaki spokojnie jeszcze parę dni . Dzisiaj kolo odebrał i sprzęgło modulator i parę pierdół wyszło 10 kpln niech ma . Zrobie okresowe szkolenie za jego kasę i spier..... bo mnie już to męczy chociaż teraz jakieś pieniądze zaczął płacić
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
On stoi w zakładzie blacharsko lakierniczym to ciekawe czy jest bezwypadkowy
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Bo na trzeźwo
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
To po zwoju ciach
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
niestety
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
-40
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
I jest już okazja żeby dziabnąć piwko
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ja x-lander bym nie kupił Znajomi mieli ja żeby go zapakować do mojej a4 musiałem gnoja rozebrać do zera żeby zmieścił ,a moje Jedo dwa ruchy przy składaniu i siedzi bez wyjmowania kół
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
a to masz racje ---------- Post dopisany at 20:57 ---------- Poprzedni post napisany at 20:56 ---------- ..:: Jedo - wczytywanie ::.. taki miałem
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
bliźniaki będą
-
Truckerzy
Nir ma to jak awaria na fajrant. Turbo puściło olej stoję sobie na Sucharskiego w Gdańsku i czekam na pomoc . Chyba do 18 się wyrob:decayed: ---------- Post dopisany at 21:43 ---------- Poprzedni post napisany at 15:28 ---------- W domu 18 30 zjechaliśmy . troche korka za nami było ale łapy bolą od jazdy bez wspomagania . W piątek ciągnę nasze fh do Gdyni bo skrzynia odmówiła posłuszeństwa ponoć modulator i sprzęgło, szefunio się ucieszył dwa auta w jeden dzień uziemione .
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
gdzie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Młody jest i nie doświadczony
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Może, ponoc oglądali dzisiaj gadałem i właśnie powiedział co wyżej napisałem.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Byłem Ale większość czasu w rozjazdach . Koleszki syn narajał się na twojego paska ,a jego d*pa powiedziała że jej sie nie podoba i ma go nie brać bo będzie szlaban na XXXX
-
Truckerzy
Sławek już tak rozpoznawalny że jeszcze trochę będzie autografy rozdawał i fan page na fejsbuku założy
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
a ty po weselu i o 9 rano na necie już siedzisz?? ---------- Post dopisany at 14:12 ---------- Poprzedni post napisany at 14:11 ---------- ja może podskoczę z moją ciężarówką na chwile. Jak się robi za drajwera to się nie pije ale na poprawinach se odbiłem :wink:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Daleko nie masz
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
- Truckerzy
trza się zapytać krokodyla ja za granice nie latam , moje auto jak komina nie widzi to odrazu się psuje- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Rano sms-a napisze bo wypadło mi z bańki z oponami ,w sobotę idę na wesele i teraz gonitwa bo Aga niema w czym iść jak zwykle każda kobitka .- Truckerzy
Kolega dostał mandat za zakaz pokazał cmr że zagranicy wraca ale krokodyl powiedział że to już nie obowiązuje , a najlepsze to że do bazy miał 10 km :facepalm: .- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Niech se kupi MS cały komplet i będzie ze trzy lata spokoju ---------- Post dopisany at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany at 20:58 ---------- Jak sam wymienisz to mogłeś w sumie sam sprężyny wymienić ściągacze by się znalazły- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Diagnosta c**jowo sprawdza u niego zawsze jest dobrze---------- Post dopisany at 20:41 ---------- Poprzedni post napisany at 20:40 ---------- W sumie w początkowej fazie stukania na szarpakach ciężko wyczuć - Truckerzy