Treść opublikowana przez Patrykbor
-
Folia pod magnes od anteny CB
Zasięg nie zależy tylko od sprzętu ale od pogody i ukształtowania terenu .
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
:good: [br]Dopisany: 05 Styczeń 2009, 18:20_________________________________________________ja se tak z nudów palnąłem
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
eleganckie fotki tylko niektóre mi nie banglaja [br]Dopisany: 05 Styczeń 2009, 16:40_________________________________________________
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
w nocy było 23 i samochód służbowy nie zawiódł , a sąsiad ma Passata rocznego i kicha na kable odpalał
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Fajnie się jeździło ale samochód w śniegu uwalony . to bym se teraz pośmigał
-
[B5 AFN] Nie łapie temperatury
http://www.a4-klub.pl/smf/ahh1zafnavgajmanbatj_wymiana_termostatu_fotostory-t4521.0.html
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
taki mały wypad nad morze
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ostatnio nie mogłem podjechać bo żona za***isty prezent mi odpierniczyła [br]Dopisany: 04 Styczeń 2009, 13:26_________________________________________________tak po 15 mogę podjechać [br]Dopisany: 04 Styczeń 2009, 13:30_________________________________________________Ja zaraz wyjeżdżam
-
[ALL B6] Pomoc w wyborze felg 18 :P
1,4
-
[B5 AVG] a oto moja audiczka
Kolorek ładniutki ,a bez relingów wygląda
-
Folia pod magnes od anteny CB
Folia alu powinna być na pewno podklejona bo ciężko będzie antenę zestroić i tak jak napisał 84mlody gumowa podkładka tez musi być .Antenę masz najpopularniejsza na runku a radio to twój wybór ale to kaszana zainwestuj w coś lepszego np. U520
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
może wieczorkiem ?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Może sie skusze i podjadę
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no i muszę Cię zmartwić bo chyba dam sobie spokój - po przeczytaniu tego...ten typ tak ma http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avf_dlugo_rozgrzewajacy_sie_silnik-t58624.0.html i nawet nie przychodzi mi do głowy jak to sprawdzić... 90st. mam raczej w miarę szybko bo zawsze rozgrzewam na wyłaczonym ogrzewaniu i włączonym tempomacie (tam gdzie się da) na 1800obr... ale z chęcią podjadę popatrzyć jak będzie czas... Nie czaj się bo termostat jest do wymiany - jak pamiętam pisałeś że temp ci spadała a to najlepsy przykład niesprawnego termostatu Można podeprzeć się VAGiem i popatrzeć na temperaturki. tu masz opis: http://www.a4-klub.pl/smf/tdi_diagnostyka_aktualizacja_30_vii_2008-t18478.0.html i to też polecam przeczytać: http://www.a4-klub.pl/smf/ahh1zafnavgajmanbatj_wymiana_termostatu_fotostory-t4521.0.html to akurat już czytałem tylko szkoda że trzeba mieć kanał ale spróbuję z lewarka sie wcisnąć pod auto- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
jak wrócę z urlopu to się wezmę za furmankę- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ale żeście się rozpisali . Grzesiek termostaty możemy wymienić tylko jak byś miał czas to popytaj sie jak z ceną termostatu no i płynu- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Był porządny aparat na zlocie i będą ładne fotki tylko ale dopiero kolo 4 stycznia bo ten chłopaczek nie jest z Elbląga- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
No udał się spocik tyle autek . Tylko czekamy na resztę fotek . Kbibi żaluj i Łukasz tez- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
na ogół tyle co wyjazd na berlinkę przejechanie kilku km i powrót A co ci tam zaczyna nie domagać? Alv będziesz jutro w E-gu? Juz ci kiedyś Adam mówiłem ze czasami przerywa jak przyspieszam i chciałbym to zdiagnozować bo 09.01.09 jadę do Karpacza i chce wiedzieć na czym stoję [br]Dopisany: 27 Grudzień 2008, 23:28_________________________________________________Aty Adaś to w ogóle wyzdrowiałeś ?- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Panowie czy długo trwa zrobienie logów bo mi trochę niedomaga samochód ;( /- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Byś spróbował nie być- [B5 AWT] CB dostrojone, a w czasie jazdy szumi
nie zawsze filtr pomaga ,czasami niestety pomaga wymiana radia na radio z lepszymi filtrami- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
- Czy zmieni się SWR po odkręceniu anteny od magnesu ?
u 520 albo jakieś tti w tej cenie lub onwa , alan 1o1 - Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody