Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patrykbor

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patrykbor

  1. Zasięg nie zależy tylko od sprzętu ale od pogody i ukształtowania terenu .
  2. :good: [br]Dopisany: 05 Styczeń 2009, 18:20_________________________________________________ja se tak z nudów palnąłem
  3. eleganckie fotki tylko niektóre mi nie banglaja [br]Dopisany: 05 Styczeń 2009, 16:40_________________________________________________
  4. w nocy było 23 i samochód służbowy nie zawiódł , a sąsiad ma Passata rocznego i kicha na kable odpalał
  5. Fajnie się jeździło ale samochód w śniegu uwalony . to bym se teraz pośmigał
  6. http://www.a4-klub.pl/smf/ahh1zafnavgajmanbatj_wymiana_termostatu_fotostory-t4521.0.html
  7. ostatnio nie mogłem podjechać bo żona za***isty prezent mi odpierniczyła [br]Dopisany: 04 Styczeń 2009, 13:26_________________________________________________tak po 15 mogę podjechać [br]Dopisany: 04 Styczeń 2009, 13:30_________________________________________________Ja zaraz wyjeżdżam
  8. Kolorek ładniutki ,a bez relingów wygląda
  9. Folia alu powinna być na pewno podklejona bo ciężko będzie antenę zestroić i tak jak napisał 84mlody gumowa podkładka tez musi być .Antenę masz najpopularniejsza na runku a radio to twój wybór ale to kaszana zainwestuj w coś lepszego np. U520
  10. no i muszę Cię zmartwić bo chyba dam sobie spokój - po przeczytaniu tego...ten typ tak ma http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avf_dlugo_rozgrzewajacy_sie_silnik-t58624.0.html i nawet nie przychodzi mi do głowy jak to sprawdzić... 90st. mam raczej w miarę szybko bo zawsze rozgrzewam na wyłaczonym ogrzewaniu i włączonym tempomacie (tam gdzie się da) na 1800obr... ale z chęcią podjadę popatrzyć jak będzie czas... Nie czaj się bo termostat jest do wymiany - jak pamiętam pisałeś że temp ci spadała a to najlepsy przykład niesprawnego termostatu Można podeprzeć się VAGiem i popatrzeć na temperaturki. tu masz opis: http://www.a4-klub.pl/smf/tdi_diagnostyka_aktualizacja_30_vii_2008-t18478.0.html i to też polecam przeczytać: http://www.a4-klub.pl/smf/ahh1zafnavgajmanbatj_wymiana_termostatu_fotostory-t4521.0.html to akurat już czytałem tylko szkoda że trzeba mieć kanał ale spróbuję z lewarka sie wcisnąć pod auto
  11. jak wrócę z urlopu to się wezmę za furmankę
  12. ale żeście się rozpisali . Grzesiek termostaty możemy wymienić tylko jak byś miał czas to popytaj sie jak z ceną termostatu no i płynu
  13. Był porządny aparat na zlocie i będą ładne fotki tylko ale dopiero kolo 4 stycznia bo ten chłopaczek nie jest z Elbląga
  14. No udał się spocik tyle autek . Tylko czekamy na resztę fotek . Kbibi żaluj i Łukasz tez
  15. na ogół tyle co wyjazd na berlinkę przejechanie kilku km i powrót A co ci tam zaczyna nie domagać? Alv będziesz jutro w E-gu? Juz ci kiedyś Adam mówiłem ze czasami przerywa jak przyspieszam i chciałbym to zdiagnozować bo 09.01.09 jadę do Karpacza i chce wiedzieć na czym stoję [br]Dopisany: 27 Grudzień 2008, 23:28_________________________________________________Aty Adaś to w ogóle wyzdrowiałeś ?
  16. Panowie czy długo trwa zrobienie logów bo mi trochę niedomaga samochód ;( /
  17. nie zawsze filtr pomaga ,czasami niestety pomaga wymiana radia na radio z lepszymi filtrami
  18. u 520 albo jakieś tti w tej cenie lub onwa , alan 1o1

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.