Treść opublikowana przez pyra111
-
Coś w sprzęgle piszczy...
Kto Ci to wymieniał? Ty sam?
-
Ile to radio jest warte?
Witam pomożecie mi z wyceną tego radia 100% sprawne idealne zero przetarć z kodem. Ile moge za nie wziąć? jeszcze pytanie jak te radio się nazywa? link -> http://carphotos2.cardomain.com/images/0015/94/14/15614941_large.jpg
-
Rzuca tyłem na mokrej nawierzchni Avant
Dobra dzieki za pomoc chłopaki Po zimie podjade na geometrie i zobaczymy czy pomoże
-
Rzuca tyłem na mokrej nawierzchni Avant
Mi sie wydaje że amorki kaput bo mam sprężyny HR na tyle przy serii amorkach, mówimy o letnich oponach zacznę od geometrii jak nie pomoże podjade na diagnostyke. Dodam ze na suchej ulicy jest wszystko dobrze
-
Rzuca tyłem na mokrej nawierzchni Avant
to zacząć od geomterii?
-
Rzuca tyłem na mokrej nawierzchni Avant
Witam zauważyłem że sciaga tył na lewo i prawo TYLKO na mokrej nawierzchni mam wrażenie że to tylko tył bo musze czasem lekko kontrować kierownicą co moze byc tego powodem? Od czego zacząć żeby nie wyrzucić kaski w błoto?
- A
-
zamiennik lotki klapy avant
Zamawiał ktoś od tego kolesia? http://olx.pl/oferta/spoiler-audi-a4-b6-s-line-sedan-kombi-avant-z-abs-u-rs4-tyl-CID5-IDdd6PR.html#34760f3748 Do avant wygląda zgrabnie i ładnie ciekawe jak leży osobiscie planuje ją zakupić 120zł z wysyłką to jest nic bo oryginał 500zł
-
...:::::AUDI A4 B6 BY PYRA:::::...
jak chcesz cacek na igłe to tak z pół dnia musisz na to poświęcić Dzieki Mariusz
-
...:::::AUDI A4 B6 BY PYRA:::::...
Zdjęcia poprawione cacek. Zwykłe lampy a to co świeci to żarówka LED
-
...:::::AUDI A4 B6 BY PYRA:::::...
Wysłałem Ci Pw cacek. Jutro składam w całośc dodam fotki jak wygląda to z radiem 2 DIN EDIT 08-01-2016 Zdjęcia środeczka i Black Grill jak obniże po zimie przód dodam zdjęcia zewnętrzne [/url] Najbliższe mody - Dokładka zderzaka cupra - Spoiler S4 - listwy drzwi S4 w między czasie przód w dół i nowe sprzegło
-
Nowy zakup A4 B6 S-LINE AVANT 1.9 TDI AVF 130 KM
oglądałem to ogłoszenie Identylko jak moja poza zderzakami tylko że ja dałem 10 tys mniej hehehe
-
Wskaźnik Turbo 1.9TDI
Będę robił chipa i taki gadżet mi się przyda , nikt nie zakładał u siebie?
-
Doświetlenie Ambiente
Dzieki temat do zamkniecia
-
Doświetlenie Ambiente
Chciałbym coś takiego kupić wiecie gdzie dostane? Oprócz ebay? http://www.ebay.de/itm/Audi-A4-B6-Armaturenbrett-EL-Ambiente-Lichtleiste-Set-Ambientebeleuchtung-/181847322063
-
Wskaźnik Turbo 1.9TDI
Witam, chciałbym wrzucić do swojej b6 wskaźnik doładowania, podpowiecie czy dużo roboty jest z tym? Ma ktoś coś takiego u siebie? Silnik to awx 130km. W którym miejscu mogę się podpiąc?
-
...:::::AUDI A4 B6 BY PYRA:::::...
folia http://allegro.pl/folia-aluminium-szczotkowane-152x10cm-germany-i5771807057.html gałeczka z meszkiem to koszt 130zł też allegro a co do włącznika świateł musisz kupić szablony i lakier boll bez struktury
-
Kod do radia
elektronik 50zł , na necie 40-60 jak masz te radio od nowosci nie bedzie wymagac kodu
-
...:::::AUDI A4 B6 BY PYRA:::::...
Dzisiejsza robota na kacu _________________________________________________________ 04-01-2015 Akurat z resztki folii zrobiłem coś takiego, no i 100zł w kieszeni
-
Akumulator
Na forum jest taka opcja jak szukaj
-
Ciężki przypadek z odpalaniem
Rada to taka żebyś zmienił stacje lub lał lepsze paliwo a co do wskaźnika temp. to normalne i wiekszość osób tak ma w 1.9 w takie mrozy pozdrawiam
-
Poznań -13
Płock -12
-
A8 D2 Przedlift - odpoczynek od A4 1.8TQ :)
- ...:::::AUDI A4 B6 BY PYRA:::::...
A folia za 40zł z allegro i starcza na całość tylko że nie wiadomo jak sie zachowa jak w aucie będzie okolo 60 stopni w lato ale za te grosze mozna spróbować. Mam ja z 4miesiace i jest super :-)- ...:::::AUDI A4 B6 BY PYRA:::::...
Bolem , zalezy ile dasz warstw i w jakim stanie masz obecny. Wg mnie jest trwalszy niż oryginał ale zawsze po roku mozna ponowic :-) - ...:::::AUDI A4 B6 BY PYRA:::::...