Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pyra111

Pasjonat - L
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pyra111

  1. Kto Ci to wymieniał? Ty sam?
  2. Witam pomożecie mi z wyceną tego radia 100% sprawne idealne zero przetarć z kodem. Ile moge za nie wziąć? jeszcze pytanie jak te radio się nazywa? link -> http://carphotos2.cardomain.com/images/0015/94/14/15614941_large.jpg
  3. Dobra dzieki za pomoc chłopaki Po zimie podjade na geometrie i zobaczymy czy pomoże
  4. Mi sie wydaje że amorki kaput bo mam sprężyny HR na tyle przy serii amorkach, mówimy o letnich oponach zacznę od geometrii jak nie pomoże podjade na diagnostyke. Dodam ze na suchej ulicy jest wszystko dobrze
  5. to zacząć od geomterii?
  6. Witam zauważyłem że sciaga tył na lewo i prawo TYLKO na mokrej nawierzchni mam wrażenie że to tylko tył bo musze czasem lekko kontrować kierownicą co moze byc tego powodem? Od czego zacząć żeby nie wyrzucić kaski w błoto?
  7. A

    pyra111 odpowiedział(a) na dawid252 temat w Audi A4/S4 B6
    Bardzo ładna ile kucy?
  8. Zamawiał ktoś od tego kolesia? http://olx.pl/oferta/spoiler-audi-a4-b6-s-line-sedan-kombi-avant-z-abs-u-rs4-tyl-CID5-IDdd6PR.html#34760f3748 Do avant wygląda zgrabnie i ładnie ciekawe jak leży osobiscie planuje ją zakupić 120zł z wysyłką to jest nic bo oryginał 500zł
  9. jak chcesz cacek na igłe to tak z pół dnia musisz na to poświęcić Dzieki Mariusz
  10. Zdjęcia poprawione cacek. Zwykłe lampy a to co świeci to żarówka LED
  11. Wysłałem Ci Pw cacek. Jutro składam w całośc dodam fotki jak wygląda to z radiem 2 DIN EDIT 08-01-2016 Zdjęcia środeczka i Black Grill jak obniże po zimie przód dodam zdjęcia zewnętrzne [/url] Najbliższe mody - Dokładka zderzaka cupra - Spoiler S4 - listwy drzwi S4 w między czasie przód w dół i nowe sprzegło
  12. oglądałem to ogłoszenie Identylko jak moja poza zderzakami tylko że ja dałem 10 tys mniej hehehe
  13. pyra111 odpowiedział(a) na pyra111 temat w Audi A4 B6/B7
    Będę robił chipa i taki gadżet mi się przyda , nikt nie zakładał u siebie?
  14. pyra111 odpowiedział(a) na pyra111 temat w Audi A4 B6
    Dzieki temat do zamkniecia
  15. pyra111 opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Chciałbym coś takiego kupić wiecie gdzie dostane? Oprócz ebay? http://www.ebay.de/itm/Audi-A4-B6-Armaturenbrett-EL-Ambiente-Lichtleiste-Set-Ambientebeleuchtung-/181847322063
  16. pyra111 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam, chciałbym wrzucić do swojej b6 wskaźnik doładowania, podpowiecie czy dużo roboty jest z tym? Ma ktoś coś takiego u siebie? Silnik to awx 130km. W którym miejscu mogę się podpiąc?
  17. folia http://allegro.pl/folia-aluminium-szczotkowane-152x10cm-germany-i5771807057.html gałeczka z meszkiem to koszt 130zł też allegro a co do włącznika świateł musisz kupić szablony i lakier boll bez struktury
  18. elektronik 50zł , na necie 40-60 jak masz te radio od nowosci nie bedzie wymagac kodu
  19. Dzisiejsza robota na kacu _________________________________________________________ 04-01-2015 Akurat z resztki folii zrobiłem coś takiego, no i 100zł w kieszeni
  20. pyra111 odpowiedział(a) na Kamaz1980 temat w Podkarpackie
    Na forum jest taka opcja jak szukaj
  21. Rada to taka żebyś zmienił stacje lub lał lepsze paliwo a co do wskaźnika temp. to normalne i wiekszość osób tak ma w 1.9 w takie mrozy pozdrawiam
  22. Płock -12
  23. A folia za 40zł z allegro i starcza na całość tylko że nie wiadomo jak sie zachowa jak w aucie będzie okolo 60 stopni w lato ale za te grosze mozna spróbować. Mam ja z 4miesiace i jest super :-)
  24. Bolem , zalezy ile dasz warstw i w jakim stanie masz obecny. Wg mnie jest trwalszy niż oryginał ale zawsze po roku mozna ponowic :-)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.