Treść opublikowana przez adifek
-
SPOTY OLEŚNICA
Lisek nic sie nie odzywa bo na nowym turbo niszczy wszyski 2,7bt ktore spotka na drodze
-
[B6 AYM] 2.5TDI Wtrysk sterujacy!
Każdy ma inne doświadczenie z wtryskiem sterującym u mnie po wymianie spalanie spadło z 22 na 10,5l
-
SPOTY OLEŚNICA
Pije właśnie browara pewnie z rana będę miał lenia to troche poczekasz na odbiór
-
Zwiększenie mocy w A4 B6 2.4
O 3.0 słyszałem tyle złych opini co o 2,5 tdi
-
Wałki rozrządu jaki koszt robocizny ?
podjedź do kogoś niech ściągnie dekle i będzie odrazu widać w jakim stanie są wałki co do ceny u moich mechaników ok 1200 a w aso 2500 z 14 dniowa gwarancja na wymiane
-
Zwiększenie mocy w A4 B6 2.4
Da rade wsadzić kompresor ale koszta będą nie małe,tanie wyjdzie swap
-
Halogeny jako światła dzienne
lepiej zrób sobie drl światła drogowe na 30% jak chcesz to mam do sprzedania moduł na gwarancji za niewielkie pieniądze
-
Wałki rozrządu jaki koszt robocizny ?
jak nic Ci się nie dzieje to wałki zostaw w spokoju 315tys to nie jest wcale ogromny przebieg
-
Co myślicie o tym silniku Swap! !
lepiej sprzedaj auto dołóż pare pln-ów i kup ori 1,8t
-
SPOTY OLEŚNICA
jak chcesz zebym Ci sprawdzil i ustawil jak nalezy to wyciagaj
-
SPOTY OLEŚNICA
Młody właśnie szczeliłeś sobie w kolano
- SPOTY OLEŚNICA
-
SPOTY OLEŚNICA
Dawaj te turbo sprawdze ci jak ustawione
-
Silnik nie odpala 2.5 tdi BDG
80% firm oszukuje sam sie na tym przejechalem
- SPOTY OLEŚNICA
-
Montaż GTB1756VK z 2.7TDI do Audi A4 B6 2.5 TDI BCZ
Gdybyś potrzebował ten trójnik od gtb17 to dam ci za free
-
A4 1.8T AEB nowe turbo
K03 hybryda lepsza od k04
-
1,8T dziwna praca turbo
często klapka się wyrabia a gruszka za późno ją otwiera
-
Silnik nie odpala 2.5 tdi BDG
masz pewność że zregenerował całą?
-
Jakie sa objawy zepsutej turbiny?
przeoczyles ze jezeli puszcza duzo oleju z gornego odrzutnika to pojdzie olej w rure i samo zaplonu dostanie wiec nie tak do konca zeby jezdzil spokojnie lepiej nich zbada sprawe dokladniej
-
hybrydowe turbo AVF
Żywotność jak dobrze zrobiona to pojeździ długo a co do cześci mellett to nie są wcale takie dobre od kiedy otworzyli fabryke w chinach
-
Moc 2.5 tdi chip
I jak zrobiłeś?
-
chip a turbo od awx
Sztangą nic nie ustawisz tylko zderzakiem garażowe patenty stosuj u siebie
-
Turbo w A4 b6 mały problem.
A może gruszka nie trzyma ciśnienia... chodź mało prawdopodobne że to turbina
-
2.0 brd 170 km seria
Dołożyć chipa? czy masz na myśli softa?