Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adifek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adifek

  1. adifek odpowiedział(a) na oca69 temat w Dolnośląskie
    Lisek nic sie nie odzywa bo na nowym turbo niszczy wszyski 2,7bt ktore spotka na drodze
  2. Każdy ma inne doświadczenie z wtryskiem sterującym u mnie po wymianie spalanie spadło z 22 na 10,5l
  3. adifek odpowiedział(a) na oca69 temat w Dolnośląskie
    Pije właśnie browara pewnie z rana będę miał lenia to troche poczekasz na odbiór
  4. O 3.0 słyszałem tyle złych opini co o 2,5 tdi
  5. podjedź do kogoś niech ściągnie dekle i będzie odrazu widać w jakim stanie są wałki co do ceny u moich mechaników ok 1200 a w aso 2500 z 14 dniowa gwarancja na wymiane
  6. Da rade wsadzić kompresor ale koszta będą nie małe,tanie wyjdzie swap
  7. lepiej zrób sobie drl światła drogowe na 30% jak chcesz to mam do sprzedania moduł na gwarancji za niewielkie pieniądze
  8. jak nic Ci się nie dzieje to wałki zostaw w spokoju 315tys to nie jest wcale ogromny przebieg
  9. lepiej sprzedaj auto dołóż pare pln-ów i kup ori 1,8t
  10. adifek odpowiedział(a) na oca69 temat w Dolnośląskie
    jak chcesz zebym Ci sprawdzil i ustawil jak nalezy to wyciagaj
  11. adifek odpowiedział(a) na oca69 temat w Dolnośląskie
    Młody właśnie szczeliłeś sobie w kolano
  12. adifek odpowiedział(a) na oca69 temat w Dolnośląskie
    Za duzo
  13. adifek odpowiedział(a) na oca69 temat w Dolnośląskie
    Dawaj te turbo sprawdze ci jak ustawione
  14. 80% firm oszukuje sam sie na tym przejechalem
  15. adifek odpowiedział(a) na oca69 temat w Dolnośląskie
    Co za historia
  16. Gdybyś potrzebował ten trójnik od gtb17 to dam ci za free
  17. adifek odpowiedział(a) na michu123 temat w Audi A4 B5
    K03 hybryda lepsza od k04
  18. adifek odpowiedział(a) na Przemo031 temat w Audi A4 B5
    często klapka się wyrabia a gruszka za późno ją otwiera
  19. masz pewność że zregenerował całą?
  20. przeoczyles ze jezeli puszcza duzo oleju z gornego odrzutnika to pojdzie olej w rure i samo zaplonu dostanie wiec nie tak do konca zeby jezdzil spokojnie lepiej nich zbada sprawe dokladniej
  21. adifek odpowiedział(a) na mnetzimny temat w Audi A4 B6/B7
    Żywotność jak dobrze zrobiona to pojeździ długo a co do cześci mellett to nie są wcale takie dobre od kiedy otworzyli fabryke w chinach
  22. adifek odpowiedział(a) na Ksawek temat w Dolnośląskie
    I jak zrobiłeś?
  23. adifek odpowiedział(a) na LORD DIABLO temat w Audi A4 B5
    Sztangą nic nie ustawisz tylko zderzakiem garażowe patenty stosuj u siebie
  24. A może gruszka nie trzyma ciśnienia... chodź mało prawdopodobne że to turbina
  25. adifek odpowiedział(a) na go28 temat w Audi A4 B6/B7
    Dołożyć chipa? czy masz na myśli softa?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.