Treść opublikowana przez gadi
-
[B5 AFN] passat b5 AFN błąd 575 prośba o analizę logów
Ja dziś też podpinałem się pod VAG i mam ten sam problem błąd 575 Turbo przeladowywuje do 1,4 bar
-
[B6 BDG] Po wymianie wszystkich wahaczy i łączników nadal coś delikatnie stuka ???
Sprawdz czy to przypadkiem nie stuka klocek hamulcowy, podczas jazdy (po kostce lub inne wyboje tam gdzie słyszysz te stukanie) wciśnij lekko hamulec i zobacz czy nadal stuka.
-
[B5 AFN] podświetlenie klimatronika
Ja w serwisie SKODY za żarówki 2W płaciłem 5 zł za szt.
-
wymiana tłumika w Białymstoku,gdzie?.
Ja chcę wstawić rurę i nową plecionkę, ale będę robił to raczej sam.
-
[B5 1,9 TDI] Jak wyjąć katalizator
adadur Właśnie o taki opis mi chodziło, dzięki bardzo za pomoc.
-
wymiana tłumika w Białymstoku,gdzie?.
Byłem dziś na Ul. Fabrycznej i zapytałem się ile wezmą za wysięcie katalizatora i wstawienie rurki, oraz wymianę plecionki na nową (plecionka i rura moja) Starszy pan odpowiedziałmi że jast tam zbyt dużo roboty (co najmniej 3 godziny) i się tego nie podejmie, bo to, bo siamto. Zajechałem tez na UL. Hetmańską tam gdzie była stara baza TRANSMLECZU, za to samo z moimi częściami zaśpiewali 200 zł Dodam tylko że mieli tam bardzo duży wybór tłumików, końcówek, rur, redukcji, plecionek.
-
[B5 1,9 TDI] Jak wyjąć katalizator
Chcę wyciąć katalizator i wstawić rurę, w jaki sposób najszybciej go wykrącić . Czy najpierw odkręcić 3 śruby przy turbo, a potem 3 zaraz za katalizatorem (jest tam kiepskin dostęp) Czy dopiero dalej przy tłumiku i wtedy wyciągać od spodu razem z tą rurą ?
-
[B5 AFN] Kto pomoze w naprawie turbiny?
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,12687.0.html
-
[B5 ABC] stukot w przednim kole na delikatnych dziurach
Sprawdz czy podczas lekkiego hamowania też stuka. Jeśli nie to znaczy że to klocki na 100 %
-
[B5 AFN] wymiana paska rozrządu
150 zł to bardzo dobra cena. Dobrze jest od razu wymienić pompę wodną. Pasek GATES
-
Jak dostac sie do zarówek w trzecim swietle stopu?
Sprawdzałen dziś jak świecą białe diody zamiast zwykłych żarówek W5W w trzeciem swietle stop w sedanie, powiem tylko jedno BEZNADZIEJNIE.
-
[B5 AHU] problem z ciepłym nawiewem
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,10820.15.html
-
Jak dostac sie do zarówek w trzecim swietle stopu?
Poradziłem sobie Musiałem wyciągnąć całą półkę, bo od spodu (do bagażnika) nie mogłem dojść. Siedzą tam 4 żarówki 12V 5W, czy mogę wstawić tam DIODY[br]Dopisany: 28 Sierpień 2007, 00:04 _________________________________________________malcolm25 http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,7891.0.html
-
Jak dostac sie do zarówek w trzecim swietle stopu?
Czy najpierw trzeba wyjąć tylną półkę, bo u mnie od spodu nie widać tych wkrętów.
-
[B5 AFN] chwilowe zaniki mocy...pomocy!
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,15828.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,12687.0.html
-
[B5 AFN] podświetlenie klimatronika
Misior Dzięki bardzo, nie zauważyłem.
-
[B5 AFN] zanik mocy
Na filmie jest poruszana podczas pracy.
-
[B5 AFN] zanik mocy
A może trzeba ją rozruszać podczas przcy silnika ?
-
[B5 AFN] podświetlenie klimatronika
Czy przyciski w klimatroniku są podświetlane takimi samymi żarówkami ?
-
[B5 AFN] zanik mocy
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,12687.0.html[br]Dopisany: 21 Sierpień 2007, 19:31 _________________________________________________Czy ta sztanga przy turbo powinna mieć skok około 0,5 cm czy więcej ?
-
[B5 AFN] "Naprawa" przepływki..........denaturatem - to działa
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,15828.0.html
-
[B5 AFN] AFN-SZTANGA TURBINY
Dołączam się do pytania gdzie posmarować ?
-
Czyszczenie turbiny ze zmienną geometrią VNT
I jeszcze to samo ze strony vw-passat.pl http://www.vw-passat.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=266&Itemid=11
-
[A4 1,9 TDI AFN] Jakie przewody gumowe do interkulera.
Ale ja wymieniłem narazie tylko 2 te najkrótsze i proste odcinki.[br]Dopisany: 20 Sierpień 2007, 18:47 _________________________________________________Można jeszcze zastosować kolanka. Czy nie lepiej by było właśnie zastosować jakieś twardsze przewody gumowe, aby tak się nie rozdymały podczas przygazowenia ?
-
[B5 AFN] zanik mocy
Tylko czemu po ponownym włączeniu silnika problem znikną (chyba)