Treść opublikowana przez gadi
-
Problem z biegami 1 i R
Odkręć osłone pod skrzynią biegów (plastikową) i zobacz czy drążek od dzwigni do skrzyni gdzieś nie zawadza.
-
stukanie w przednim zawieszeniu
Sprawdz jeszcze zaciski i klocki.
-
ceny zawieszenia przedniego do B5 w ASO
Pewnie chodzi o firme MEYLE http://www.meyle.com/html/index.php Wyroby tej firmy są na ALLEGRO http://moto.allegro.pl/search.php?string=meyle&category=8683&description=1&country=1
-
[ALL B5] Jakie są objawy zużycia górnych wahaczy???
Gdy zaczynam lekko hamować, stukania nie słychać. Czy to mogą być klocki, albo zaciski ?
-
[A4 B5] Odstająca tapicerka na desce rozdzielczej
Przykleja się tylko jedną warstwę, czy te dwie (zdjęcie pierwsze) Jakm rozbroić słupki przednie od środka ?
-
[B5 AHU] moment uruchomienia silnika - problemy
Rozwiązałeś problem z odpalaniem ?
-
[B5 AHU] moment uruchomienia silnika - problemy
No i jak udało ci się zrobić diagnozę i logi ? Czy poznałeś tą osobę na naszym niedzielnym spotkaniu na lotnisku ?
-
[ALL B5] Jakie są objawy zużycia górnych wahaczy???
Czy to prawda ze są jakieś wersje wzmocnione wahaczy http://moto.allegro.pl/item182250200_wahacz_wzmocniony_vw_passat_96_audi_a4_a6_94_.html [ Dodano: 06-04-2007, 00:02 ] A co powiecie na to ??? http://moto.allegro.pl/item182657642_wahacz_audi_a4_a6_vw_passat_gorny_p_prawy_lux_.html
-
[A4 B5] Odstająca tapicerka na desce rozdzielczej
Powinien być to mocny i szybko schnący klej, żeby za dłudo rękoma nie trzymać i aby nie uszkodził tapicerki.
-
[ALL B5] Jakie są objawy zużycia górnych wahaczy???
U mnie stukanie słychać z lewej strony, ale tam nigdzie nie znalezliśmy luzu. Sprawdzaliśmy we dwóch oba koła i luz był tylko na obu wachaczah górnych z prawej stronu.
-
[ALL B5] Jakie są objawy zużycia górnych wahaczy???
U mnie stukanie słychać nawet przy bardzo małych wybojach na prostej (jazda po kostce itp.) Zawieszenie sprawdzał mi kolega (mechanik) i stwierdził e są do wymiany dwa górne wachacze z prawej strony (sam widziałen niewielkie luzy) Natomiast ja słyszę ze jest to coś ze strony lewej. Sprawdzałem to wjeżdżając na wyboje raz prawym a następnie lewym kołem. Dodam ze zawieszenie było sprawdzane na ziemi jak i na lewarku, dodatkowo używana była łapka do podważania (robienia dzwigni)
-
[A4 B5] Odstająca tapicerka na desce rozdzielczej
Czy jest gdzieś opis jak wyjąć deską rozdzielczą w A4
-
Błąd poduszki powietrznej 532 , 595
Tylko nie można tego wykasować
-
[A4 B5] Odstająca tapicerka na desce rozdzielczej
Zaczekam, napisz czy jest tam do czego ją przykleić (na słupkach i z przodu)
-
[A4 B5] Odstająca tapicerka na desce rozdzielczej
No i jak przyklejał ktoś ?
-
Błąd poduszki powietrznej 532 , 595
No a to co oznacza ? 532 - Napięcie zasilania, sygnał za mały, błąd sporadyczny
-
Błąd poduszki powietrznej 532 , 595
Chciałem wykasować blad poduszki powietrznej (wymieniana była poduszka po dzwonie) VAG pokazał dwa błędy 532 - Napięcie zasilania, sygnał za mały, błąd sporadyczny 595 - Tylko w pełnej wersji, brak osprzętu, nie związany ze sprzętem Jest to AUDI A4 1,9 TDI 110 km AFN Pęknięta była wtyczka, która wchodzi w gniazdo w poduszce kierownicy. Musiałem odciąć starą i przylutować inną (od MERCEDESA)
-
[B5 AFN] Padło mi ogrzewanie w aucie
Nawet jak zapowietrzy się, to wystarczy jak pojezdzisz trochę. Silnik nagrzeje się do 90 stopni i termostat otworzy się, wtedy wystarczy tylko dolać płyn do zbiorniczka wyrównawczego.
-
[B6 AWX] Złamany zatrzask od podłokietnika
Może spróbuj skleić takim klejem http://www.allegro.pl/item174408743_hit_klej_do_twardych_plastikow_najtaniej_fa_vat.html
-
[A4 B5] Odstająca tapicerka na desce rozdzielczej
Tylko czy jest tam do czego przykleić ?
-
[A4 B5] Odstająca tapicerka na desce rozdzielczej
Kto z was wyjmował z autka deskę? Jest jakaś możliwość poprawienia, przymocowania, przyklejenia tej tapicerki
-
[A4 B5] Odstająca tapicerka na desce rozdzielczej
Mam problem z odstającą tapicerką deski rozdzielczej. Odstaje ona przy szybie przedniej i przy słupkach przednich, czy można ją jakoś podkleić ?
-
Jak rozebracl słupki miedzy drzwiami ??
Zacząłem pisać wyczerpujący opis jak rozkręcić ten słupek i w chwiji naciśnięcia dodaj wskoczyła mi strona logowania ??? Zadzwoń albo na SKYPE opowiem ci krok po kroku.
-
pasy bezpieczeństwa nie zwijają się
Na szczęście wymieniłem nowe świeczki BERU i teraz pali bez problemu. Okazało się ze miałem wszystkie padnięte, a i tak przy -16 odpalałem (za 2 albo 3 razem) My w PODLASKIM mamy przerąbane zimą. [ Komentarz dodany przez: pre_pl: 24-02-2007, 10:00 ] Przez mróz skostniały Ci tak palce, że napisałeś posta w nie tym temacie co trzeba ? Co świece mają do pasów ... !
-
pasy bezpieczeństwa nie zwijają się
Witam Narazie zostaw rozbieranie w spokoju, spróbuj najpierw je wyprać. Rozciągnij je maksymalnie i umyj porządnie wodą z LUDWIKIEM (możesz zrobić to gąbką)zostaw tak rozciągnięte do całkowitego wyschnięcia, paru osobom to pomogło. Jakby to nie pomogło podpowiem ci jak rozebrać słupki.