Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gadi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gadi

  1. Jak się do niego dostać (co trzeba rozkręcić)
  2. Dzięki pre_pl I jeszcze, jak sprawdzić czy pas kierowcy był wystrzelony (wymieniałem prawy pas, bo był zwinięty i nie można go było rozwinąć) a pas kierowcy chodzi normalnie.[br]Dopisany: 24 Lipiec 2007, 10:17 _________________________________________________I gdzie ten sterownik poduszki jest schowany
  3. Tylko wtyczka była stara z MERCA 124[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2007, 10:59 _________________________________________________Czy ten błąd 595 - Tylko w pełnej wersji, brak osprzętu, nie związany ze sprzętem ] to jest 00595 - Crash Data stored - zanotowano wypadek Czy trzeba wymienić sterownik poduszki ? Wymieniona była poduszka w kierownicy i prawy pas z napinaczem. [br]Dopisany: 17 Lipiec 2007, 21:13 _________________________________________________To jak z tym sterownikiem poduszki ?[br]Dopisany: 19 Lipiec 2007, 23:38 _________________________________________________???[br]Dopisany: 20 Lipiec 2007, 18:55 _________________________________________________To jak z tym sterownikiem poduszki ?
  4. Może spróbuj najpierw go wyprać, wysusz rozwinięty całkowicie.
  5. gadi odpowiedział(a) na kunbo temat w Audi A4 B5
    Mi też wyświetla się błąd 532 Napięcie zasilania sygnał za mały - BŁĄD SPORADYCZNY I nie moę go wykasować Oraz 595 Tylko w pełnej wersji brak osprzętu / nie związane ze sprzętem
  6. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,1184.0.html
  7. O które wahacze chodzi ?
  8. Przedni czy środkowy ?
  9. Przepraszam miałeś rację, zle przeczytałem.
  10. Raczej nie, widocznie miałem bardzo małą nieszczelność.
  11. Na bank łapie ci gdzieś powietrze, sprawdz przewody doprowadzające paliwo (opaski zaciskowe terz) Ja u siebie miałem problem po zmianie filtra paliwa, łapał powietrze na uszczelce. Wystarczyło zmienić spowrotem na starą uszczelkę
  12. Dzięki bardzo Dzięki opisowi wyjołem tą ramkę bez problemu, tylko jest problem z jej zakładaniem. Górne zatrzaski te nad przyciskami nie chcą jej za bardzo trzymać. Jak założę górą a potem dół to górne odpinają się, tak jakby ta ramka była za słabo wyprofilowana (wygita albo zbyt prosta). Co można z nią zrobić ?
  13. Może stuka ci coś we wnęce prawego nadkola, tam gdzie jest pompka centralnego. Albo tam gdzie jest koło zapasowe.
  14. W jaki sposób jest przymocowany drewno-podobny plastik, ten przy klimatroniku i radiu. Odstaje mi górna część tego plastiku przy przyciskach, jak ją poprawnie zamontować ? Chodzi mi oten na zdjęciu (tylko u mnie odstaje na górze) http://img54.imageshack.us/my.php?image=tmp1003mp8.jpg
  15. cayenne3001 Chyba coś Ci się pomyliło z tym odpowietrzaniem.
  16. Chyba chodziło Ci o Interfejs diagnostyczny do programu VAG-COM
  17. A sprawdzałeś to przy włączonym silniku ???
  18. Miałem zatkane 2 odpływy przy podszybiu (pod aku i pod serwo) Po przetkaniu nadal robi się coraz bardziej mokro na dywaniku u kierowcy pod nogami. Gdzie jeszcze szukać przyczyny ?
  19. Czy ktoś znalazł w końcu ten przewód odprowadzający wodę z klimy ?
  20. 9,5
  21. Na bocznej ściance przy nogach po lewej stronie, trzeba odkręcić plastik chyba 2 wkręty,
  22. gadi odpowiedział(a) na kezsotrab temat w Układ Jezdny
    Jakie masz zaciski ? Jeśli ATE to idą tam takie klocki z blaszkami http://moto.allegro.pl/item209310291_audi_seat_skoda_vw_klocki.html To trzeba te blaszki mocniej porozginać (wchodzą one do tłoczka) a następnie przesmarować smarem niedzianym prowadnice (miejsca gdzie klocek przesuwa sie po zacisku) W moim przypadku zabiegi te pomogły w 100 %
  23. Ja ostatnio wstawiłem do siebie oba wahacze górne z prawej strony właśnie MEYLE
  24. Czy ktoś z was stosował ten środek ? XERAMIC czyści wtryskiwacze DIESELA http://www.allegro.pl/item210879123_xeramic_czysci_wtryskiwacze_diesela_od_ss.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.