Treść opublikowana przez gadi
-
[B6 AVF] Spływajace paliwo
Czy wymieniałeś ostatnio filtr paliwa ?
-
[B5 AHU] Trzy węże podciśnienia sparciały - jaka średnica i gdzie to kupić ?
Zobacz jeszcze w sklepach z częściami do samochodów ciężarowych.
-
[B6 AWX] Solenoida czy jakoś tak - co to może być ?
Zawór sterowania wydechem recyrkulacji spalin Zawór systemu zasysania powietrza wtórnego Zawór regulacyjny ciśnienia doładowania Zawór przełączający przesłony przekierowującej kolektora Takie nazwy wyświetla wyszukiwarka w Inter Cars po wpisaniu numeru 1J0 906 283A
-
[B5 AHU] Jak to widzicie dodatkowe światełka led
Oto jak to zrobił mój kolega w A6 C5 http://www.a6klub.pl/viewtopic.php?t=1406&start=0
-
[B5 AFN] Dwa czujniki temperatury silnika
Czyli jak temperatura silnika jest zbyt wysoka to ten czujnik 2 pinowy włąncza wentylator od klimy, w celu lepszego i szybszego wystudzenia silnika. TAK ?
-
[B5 AFN] Dwa czujniki temperatury silnika
Ale u mnie nie ma dodatkowego wentylatora chlodnicy, jest tylko jeden od chłodnicy i drugi od klimy.
-
[B5 AFN] Dwa czujniki temperatury silnika
Od czego jest ten 2 pinowy
-
[B5 AFN] Dwa czujniki temperatury silnika
G62 to jest ten 2 pinowy ?
-
[B5 AFN] Dwa czujniki temperatury silnika
Może ktoś sprawdzić w ETCE ten czujnik 2 pinowy ?
-
[B5 AFN] Dwa czujniki temperatury silnika
Zobaczyłem że mam u siebie dwa czujniki temperatury silnika. Jeden jest 4 pinowy i znajduje się z prawej strony silnika (stojąc przodem do auta ) Drugi jest 2 pinowy i znajduje się z tyłu silnika koło grodzi (stojąc przodem do auta ) Ten z prawej strony 4 piniowy to jest chyba od wskaznika na liczniku, bo kiedy go odłączyłem wskazówka opadła. Ale od czego jest ten drugi ? Ten z prawej strony 4 pinowy Ten z tyłu 2 pinowy
-
[B5 AFN] N75 wymieniać wtyczkę czy zastosowac zawór od EGR
Do twojego AJM Przetwornik ciśnienia turbosprężarki Nowy N75 1J0 906 627A cena w IC 142,62 zł http://moto.allegro.pl/item386187466_zawor_elektrozawor_egr_vw_audi_skoda_seat.html
-
[B5 AFN] N75 wymieniać wtyczkę czy zastosowac zawór od EGR
Takie przewody to tylko W ASO Średnica wewnętrzna mniejszego to 3,5 mm cena w ASO około 40 zł za 1 mb Średniza wewnętrzna większego to 5 mm cena w ASO około 50 zł za 1 mb Można dostać takie przewody jako paliwowe w slkepach, ale spotkałem tylko o średnicy wewnętrznej 3,2 mm (bardzo ciasno wchodzą 0 cena około 9 zł za 1 mb. [br]Dopisany: 13 Lipiec 2008, 23:17 _________________________________________________Wszystko na temat LOGÓW http://www.a4-klub.pl/smf/diagnostyka_vag-b24.0/
-
[B5 AFN] Obudowa silnika wymiary srub.
http://moto.allegro.pl/item397446782_oslona_silnika_spinki_passat_b5_a_4_a_6_b_6_klips.html http://moto.allegro.pl/item388186868_sruba_mocowania_oslony_silnika_audi_a4_01_07.html
-
[B5 AFN] Silnik zgasł i nie można go odpalić "normalnie" - na holu odpala
Źle dokręcony filtr paliwa
-
[B5 AFN] Dziwne szumy w prawym kole gdy jade po łuku w prawo- CO JEST ???
Zobacz czy koło nie obciera o plastikowe nadkole, będzie widać ślady.
-
[B6 BDG] Syczenie turbosprężarki
U mnie turbina zaczeła głośniej świstać po wymianie N75 jest to słyszalni przy 1100 obrotach. Nawet jak stoi na wolnych obrotach to słychać lekki świst.
-
[B5 AFN] N75 wymieniać wtyczkę czy zastosowac zawór od EGR
Do twojego AHU to taki http://moto.allegro.pl/item393527413__zawor_turbosprezarki_tdi_volkswagen_n75_turbo_.html http://moto.allegro.pl/item397337232_zawor_regulacji_turbo_n75_tdi_vw_pierburg.html W Inter Cars cena 148, 74 zł NR. 028 906 283 F Sprawdz przewody podciśnieniowe od N75 Podmień N75 na inny i zrób logi Turbo do czyszczenia
-
[B6 AWX] Solenoida czy jakoś tak - co to może być ?
Może chodzi o SONDE LAMBDA ?
-
[B5 AFB] Niska temperatura - po wymianie termostatu
Możesz mieć zapowietrzony układ chłodzący. Na rozgrzanym silniku kiedy poziom płynu opadnie dolej go do MAX
-
[B5 AFN] N75 wymieniać wtyczkę czy zastosowac zawór od EGR
Kupiłem dziś N75 1J0 906 627A w dobrej cenie przez kolegę w IC (ma warsztat i dobre zniżki) http://moto.allegro.pl/item387283054_zawor_turbo_n75_tdi_vw_seat_audi_skoda_pierburg.html A wtyczkę kupiłem w ASO za 21, 49 zł trzeba ją tylko uzbroić w dwie wsuwki żeńskie (chyba że stare bę dą pasowały) ale to już koszt tylko około 1 zł. Dodam jeszcze że taka wtyczka w ASO SKODY 26,50 zł Numer tej wtyczki to 1J0 973 722[br]Dopisany: 04 Lipiec 2008, 15:25 _________________________________________________N75 i wtyczka zostały wymienione na nowe, okazało się że wystarczyło tylko rozebrać starą wtyczką i przełożyć te dwie wsuwki do nowej wtyczki. Tylko ta osłonka gumowa przewodów od wtyczki jest trochę większa i siedzi luzniej. Nowy N75 1J0 906 627A cena w IC 142,62 zł Nowa wtyczka w ASO cena 21, 49 No i jakieś 30 minut wolnego czasu
-
[B5 AVG] Wyciąganie turbiny
To w końcu jak wyciągnąć turbinę, co po kolei odkręcać ?
-
[ALL] Kłopoty z odkręcaniem śrub do felg
Myśle że masz uszkodzony gwint, pewnie śruba była kiedyś zle wkręcona. Podjedz do zakładu wulkanizacyjnego to ci pomogą, albo podpowiedzą co zrobić. Jeśli uda się ją wykręcić to potem trzeba będzie przegwintować otwór i dać nową śrubę (koniecznie)
-
[B5 AFN] N75 wymieniać wtyczkę czy zastosowac zawór od EGR
W Białymstoku w IC 299 zł z taką wtyczką jak na ALLEGRO http://moto.allegro.pl/item390035570_zawor_turbosprezarki_tdi_audi_vw_n75_warszawa.html W IC ale z nową wtyczką 142 zł http://moto.allegro.pl/item387283054_zawor_turbo_n75_tdi_vw_seat_audi_skoda_pierburg.html[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2008, 12:34 _________________________________________________Tylko z kąd wziąć taką wtyczke ?
-
[B5 AFN] N75 wymieniać wtyczkę czy zastosowac zawór od EGR
Dzwoniłem do serwisu AUDI i za ten zaworek chcą 401 zł
-
[B5 AFN] N75 wymieniać wtyczkę czy zastosowac zawór od EGR
Ten jest do EGR ale ma taką samą wtyczkę http://moto.allegro.pl/item376429883_turbosprezarka_zawor_turbodoladowania_nowy_egr.html