Treść opublikowana przez gadi
-
[B5 AFN] Jak wymontować napinacz paska alternatora
Jak wymontować napinacz paska alternatora W silniku 1,9 TDI AFN
-
[ALL] Czy pasy przednie z napinaczami z A6 1997r są takie same w AUDI A4 1996r
Co to znaczy "nie ale da się zamontować "
-
[ALL] Czy pasy przednie z napinaczami z A6 1997r są takie same w AUDI A4 1996r
Czy przednie pasy bezpieczeństwa z napinaczami z AUDI A6 z 1995 roku są takie same jak w AUDI A4 z 1996 roku ?
-
[ALL] Problem z tylną osią A4 Avant
Albo te opony były wcześniej założone na przód.
-
[B5 AFN] logi po rozruszaniu kierownic turbiny
Jak wyciągne turbine to wole ją rozebrać i wyczyścić, będę pewniejszy ze wszystko jest ok.
-
[B5 AFN] logi po rozruszaniu kierownic turbiny
O jakie moczenie w ropie chodzi ?
-
[B5 AFN] logi po rozruszaniu kierownic turbiny
Rozruszałem kierownice w turbo i zrobiłem nowe logi. Wiem że bez wyjęcia turbiny się nie obejdzie, podczas prób dynamicznych wpadł w tryb awaryjny i trzeba było ponowić test. Wymienione zostały wężyki podciśnieniowe, zawór N75
-
[B5 AFN] Skacze po nagrzaniu
A u mnie okazało się że jest zerwana prawa poduszka silnika
-
[B5 AFN] Czy przy dziurawym dolocie może łapać notlauf ?
Miałem wcześniej przeładowanie turbo, ale ostatnio słychać jaloś dziwny świst z pod maski podczas przyśpieszania (jakby dziura w dolocie) Przy 140 km wpada w tryb awaryjny, rozpędza się dobrze. Przeewody dolotowe sprawdzane i wydają się ok.
-
[B5 AFN] Czy przy dziurawym dolocie może łapać notlauf ?
Czy jest możliwe że autko mając niewielką dziurę w dolocie może łapać notlauf ?
-
[B5 AFN] różne zawory N75???????
http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t36018.0.html;highlight=n75
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Podobno najlepiej wymieniać wahacze parami (2 górne z lewej strony)
-
[B5 AFN] Jak sprawdzić czy nie ma pęcherzyków powietrza w przewodzie paliwowym
No to co z tymi pęcherzykami powietrza w paliwie ?
-
[B5 AFN] Jak sprawdzić czy nie ma pęcherzyków powietrza w przewodzie paliwowym
U mnie raczej paliwo trzyma, rano odpala bez problemu. Pytam się o te pęcherzyki powietrza w paliwie, bo była sugestia aby to sprawdziś po logowaniu auta. http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_prosba_o_analize_logow_po_wymianie_n75_i_przewodow_podcisnieniowych-t37990.0.html
-
[B5 AHU] Zmieniłem zawór N75 i przewody podciśnieniowe i dalej brak mocy?
Albo EGR nie domyka się.
-
[B5 AFN] Jak sprawdzić czy nie ma pęcherzyków powietrza w przewodzie paliwowym
Jeśli u mnie nie ma przezroczystych przewodów paliwowych, to jak mam sprawdzić czy nie ma pęcherzyków powietrza. Czy mam wymienić przewód na przezroczysty, ten idący od filtra paliwa do pompy ? Po takiej wymianie i tak będą, jak wtedy pozbyć się ich ? [br]Dopisany: 05 Sierpień 2008, 01:24 _________________________________________________Czy ktoś wie ??
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów po wymianie N75 i przewodów podciśnieniowych
Jeśli u mnie nie ma przezroczystych przewodów paliwowych, to jak mam sprawdzić czy nie ma pęcherzyków powietrza. Czy mam wymienić przewód na przezroczysty, ten idący od filtra paliwa do pompy ? Po takiej wymianie i tak będą, jak wtedy pozbyć się ich ?[br]Dopisany: 02 Sierpień 2008, 04:10 _________________________________________________Czy ktoś wie ?[br]Dopisany: 03 Sierpień 2008, 22:10 _________________________________________________
-
[B5 AFN] Słabe ciśnienie doł. do 3,5 tyś obr. a później za wysokie
Pewnie chodzi o tą Widać tam około 2 mm luzu
-
[B5 AFN] "Lata" drążek zmiany biegów
Zdejmij skórzaną osłone lewarka i zobacz czy coś tam się poluzowało.
-
[ALL B5] Hak holowniczy niekompletny
Mam hak holowniczy firmy ORIS, ale jest on niekompletny. Czy wiecie gdzie można dostać końcówkę do niego ?
-
[B6 AVF] Spływajace paliwo
Czy po tej wymianie zaczęły się problemy z odpalaniem ?
-
[ALL B5] Grill
Trzeba wyjąć cały grill, a potem samą ramkę. Następnie trzeba zeszlifować papierem ściwernym całą tą niklowaną warstwę, asz do matowego. Potem wszystko przetrzeć szmatką z nitro (zmyć bród i odtłuścić) Po wyschnięciu nakładamy pierwszą warstwę podkładu (ja miałem jakiś w sprayu firmy NOVOL) Po wyschnięciu (około 30 min) powtarzamy. Po wyschnięciu (około 30 min) powtarzamy ostatni raz. Czekamy około godzinę (jeśli jest ciepło) Potem przecieramy ten podkład papierem wodnym 800 z wodą, aby wyrównać i zmatowić powierzchnie (delikatnie aby nie zetrzeć warstwy podkładu do 0 ) Myjemy pod wodą i przecieramy nitro. Po wyschnięciu nakładamy pierwszą warstwę farby (ja miałem w sprayu czarny mat) Czekamy około 30 min i powtarzamy czynność. Po wyschnięciu składamy do kupy i mamy taki gril jak na foto.
-
[ALL B5] Grill
Ja mam tak ztobiony ścieranie papierem ściernym 3 warstwy podkładu 2 warstwy czarny mat w sprayu
-
[B5 ADP] Czy kupno zawieszenia za 700 PLN jest opłacalne ?
Ja jeszcze u siebie nie wymieniałem łożysk i narazie nie rozglądałem się za jakąś konkretną firmą. Napewno gdzieś na forum znajdziesz co jest polecane.
-
[B5 AHU] Ucieka płyn chłodniczy ze zbiorniczka wyrównawczego - jaki powód ?
Jeśli to ten co na fotce to w Inter Carsie kosztuje 15,77 zł FEBI [br]Dopisany: 22 Lipiec 2008, 09:32 _________________________________________________Sprawdziłem dokładnie i okazało się że tam idzie taki króciec Cena w ASO około 40zł :> Cena w IC 92,42 zł [br]Dopisany: 22 Lipiec 2008, 13:45 _________________________________________________Wymieniłem sam orimg uszczelniający (cena w ASO 4,47 zł) króciec wyglądzł na dobry. Mi ubywało płynu gdzieś około 1 litra miesięcznie, Po ostrej jezdzie jak auto postało pare godzin miałem mokrą plamę pod autem.Wyciek zlokalizowałem po różowym nalocie dookoła tego króćca.[br]Dopisany: 22 Lipiec 2008, 17:03 _________________________________________________Wymiana zajęła mi coś koło 40 minut