Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gadi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gadi

  1. Jak wymontować napinacz paska alternatora W silniku 1,9 TDI AFN
  2. Czy przednie pasy bezpieczeństwa z napinaczami z AUDI A6 z 1995 roku są takie same jak w AUDI A4 z 1996 roku ?
  3. Albo te opony były wcześniej założone na przód.
  4. Jak wyciągne turbine to wole ją rozebrać i wyczyścić, będę pewniejszy ze wszystko jest ok.
  5. Rozruszałem kierownice w turbo i zrobiłem nowe logi. Wiem że bez wyjęcia turbiny się nie obejdzie, podczas prób dynamicznych wpadł w tryb awaryjny i trzeba było ponowić test. Wymienione zostały wężyki podciśnieniowe, zawór N75
  6. gadi odpowiedział(a) na Klawik temat w 1.9TDI
    A u mnie okazało się że jest zerwana prawa poduszka silnika
  7. Miałem wcześniej przeładowanie turbo, ale ostatnio słychać jaloś dziwny świst z pod maski podczas przyśpieszania (jakby dziura w dolocie) Przy 140 km wpada w tryb awaryjny, rozpędza się dobrze. Przeewody dolotowe sprawdzane i wydają się ok.
  8. Czy jest możliwe że autko mając niewielką dziurę w dolocie może łapać notlauf ?
  9. http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t36018.0.html;highlight=n75
  10. Podobno najlepiej wymieniać wahacze parami (2 górne z lewej strony)
  11. No to co z tymi pęcherzykami powietrza w paliwie ?
  12. U mnie raczej paliwo trzyma, rano odpala bez problemu. Pytam się o te pęcherzyki powietrza w paliwie, bo była sugestia aby to sprawdziś po logowaniu auta. http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_prosba_o_analize_logow_po_wymianie_n75_i_przewodow_podcisnieniowych-t37990.0.html
  13. Jeśli u mnie nie ma przezroczystych przewodów paliwowych, to jak mam sprawdzić czy nie ma pęcherzyków powietrza. Czy mam wymienić przewód na przezroczysty, ten idący od filtra paliwa do pompy ? Po takiej wymianie i tak będą, jak wtedy pozbyć się ich ? [br]Dopisany: 05 Sierpień 2008, 01:24 _________________________________________________Czy ktoś wie ??
  14. Jeśli u mnie nie ma przezroczystych przewodów paliwowych, to jak mam sprawdzić czy nie ma pęcherzyków powietrza. Czy mam wymienić przewód na przezroczysty, ten idący od filtra paliwa do pompy ? Po takiej wymianie i tak będą, jak wtedy pozbyć się ich ?[br]Dopisany: 02 Sierpień 2008, 04:10 _________________________________________________Czy ktoś wie ?[br]Dopisany: 03 Sierpień 2008, 22:10 _________________________________________________
  15. Zdejmij skórzaną osłone lewarka i zobacz czy coś tam się poluzowało.
  16. Mam hak holowniczy firmy ORIS, ale jest on niekompletny. Czy wiecie gdzie można dostać końcówkę do niego ?
  17. gadi odpowiedział(a) na miru temat w 1.9TDI
    Czy po tej wymianie zaczęły się problemy z odpalaniem ?
  18. Trzeba wyjąć cały grill, a potem samą ramkę. Następnie trzeba zeszlifować papierem ściwernym całą tą niklowaną warstwę, asz do matowego. Potem wszystko przetrzeć szmatką z nitro (zmyć bród i odtłuścić) Po wyschnięciu nakładamy pierwszą warstwę podkładu (ja miałem jakiś w sprayu firmy NOVOL) Po wyschnięciu (około 30 min) powtarzamy. Po wyschnięciu (około 30 min) powtarzamy ostatni raz. Czekamy około godzinę (jeśli jest ciepło) Potem przecieramy ten podkład papierem wodnym 800 z wodą, aby wyrównać i zmatowić powierzchnie (delikatnie aby nie zetrzeć warstwy podkładu do 0 ) Myjemy pod wodą i przecieramy nitro. Po wyschnięciu nakładamy pierwszą warstwę farby (ja miałem w sprayu czarny mat) Czekamy około 30 min i powtarzamy czynność. Po wyschnięciu składamy do kupy i mamy taki gril jak na foto.
  19. Ja mam tak ztobiony ścieranie papierem ściernym 3 warstwy podkładu 2 warstwy czarny mat w sprayu
  20. Ja jeszcze u siebie nie wymieniałem łożysk i narazie nie rozglądałem się za jakąś konkretną firmą. Napewno gdzieś na forum znajdziesz co jest polecane.
  21. Jeśli to ten co na fotce to w Inter Carsie kosztuje 15,77 zł FEBI [br]Dopisany: 22 Lipiec 2008, 09:32 _________________________________________________Sprawdziłem dokładnie i okazało się że tam idzie taki króciec Cena w ASO około 40zł :> Cena w IC 92,42 zł [br]Dopisany: 22 Lipiec 2008, 13:45 _________________________________________________Wymieniłem sam orimg uszczelniający (cena w ASO 4,47 zł) króciec wyglądzł na dobry. Mi ubywało płynu gdzieś około 1 litra miesięcznie, Po ostrej jezdzie jak auto postało pare godzin miałem mokrą plamę pod autem.Wyciek zlokalizowałem po różowym nalocie dookoła tego króćca.[br]Dopisany: 22 Lipiec 2008, 17:03 _________________________________________________Wymiana zajęła mi coś koło 40 minut

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.