Treść opublikowana przez gadi
-
[B5 AFN] N75 wymieniać wtyczkę czy zastosowac zawór od EGR
To jest używany ? A mi chodzi o nowy !!!
-
[B5 AFN] N75 wymieniać wtyczkę czy zastosowac zawór od EGR
Ja man N75 z taką wtyczką jak na tej aukcji http://moto.allegro.pl/item390824058_zawor_egr_n75_pierburg_audi_vw_seat_1h0906627a.html A w Inter Cars koszt takiego zaworu to 299 zł
-
[B5 AFN] N75 wymieniać wtyczkę czy zastosowac zawór od EGR
Mam uszkodzony zawór N75 i zastanawiam się czy kupić nowy ale z inną wtyczką, czy lepiej będzie kupić zawór od EGR z taką samą wtyczką ?
-
[B6 AWX] Rozrząd po raz kolejny
Polecam sklep BHMD na ulicy kolejowej w Białymstoku, no i Inter Cars
-
B5 AHU]Zeszlifowane logo Audi na wahaczach Lemforder - o co chodzi?
Wahacze dla firmy LEMFORDER produkują podwykonawcy. Taką dostałem informacje w INTER CARSIE od osoby na wyższym stanowisku.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Wahacze dla firmy LEMFORDER produkują podwykonawcy. Taką dostałem informacje w INTER CARSIE od osoby na wyższym stanowisku.
-
[B5 AFN] Zle odpala gdy silnik jest ciepły
To są moje logi http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3a5e42dd47f04a78.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d47eead31166cfad.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7ecd47118167457d.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6428a510a1ee01b8.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b39e27bff1563db8.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1d56a0639dae027b.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/694480a92a386352.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2fef5a8f8ad76bb9.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/476f3a60cb92637c.html
-
[B5 AVG] Wymiana wężyków ciśnieniowych
Ale jaki wymiar !!! Wsklepie mają tylko 3,2 mm albo 6 mm[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2008, 02:54 _________________________________________________W sklepie[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2008, 02:55 _________________________________________________ Ile może kosztować metr w ASO ?
-
[B5 AVG] Wymiana wężyków ciśnieniowych
Mam podobny problem z wymianą tych weżyków na nowe. Zakupiłem podobne do orginalnych (takie w oplocie) o średnicy wewnętrznej 3,2 mm i wydaje mi się że ta średnica jest za mała w porównaniu z orginalnymi. Pod maską są wężyki o mniejszej i większej średnicy. Czy ktoś wie jakiej średnicy wewnętrznej powinny być te przewody ?[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2008, 16:41 _________________________________________________Gdzieś był temat o tych wężykach, ale nie mogę go znalezć. Ile może kosztować metr w ASO ?
-
[B5 AFN] Prośba o analize logow
Pod koniec testów pojawił się notlauf[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2008, 10:35 _________________________________________________Postaram się dziś wymienić wężyki pog]dciśnieniowe od N75
-
[B5 AFN] Prośba o analize logow
Wczoraj wymieniałem filtr paliwa, powietrza, oleju i pyłkowy wszystkie Knechta. Przed samymi logami ustawiłem kąt wtrysku, a EGR mam zaślepiony jedną zaślepką.[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2008, 22:07 _________________________________________________W 011 Bs VAG pokazywał jakiś komunikat ERROR i nie można było go zrobić.[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2008, 22:10 _________________________________________________Katalizator wywalony, jest rura przelotowa.[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2008, 22:12 _________________________________________________Podczas robiemia logów w samochodzie były 3 osoby[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2008, 22:14 _________________________________________________Wczoraj też wymieniłem olej na MOTUL 8100 X-CESS 5W40
-
[B5 AFN] Prośba o analize logow
Witam Wczoraj kolega zrobił mi parę logów, proszę was o sprawdzenie. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3a5e42dd47f04a78.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d47eead31166cfad.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7ecd47118167457d.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6428a510a1ee01b8.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b39e27bff1563db8.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1d56a0639dae027b.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/694480a92a386352.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2fef5a8f8ad76bb9.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/476f3a60cb92637c.html [br]Dopisany: 11 Czerwiec 2008, 11:26 _________________________________________________Mam jakiś problem ze wstawieniem
-
[B5 AHU] cos puka w przodzie (jak hamuje to cisza)
Ja u siebie miałem podobny problem ze stukaniem. Wystarczyło przesmarować smarem miedzianym miejsca tam gdzie klocki przesuwają się po zacisku (prowadnice) Oraz rozgiąć mocniej blaszki na wewnętrznym klocku, tam gdzie wchodzą one do tłoczka. (zaciski ATE)
-
[B5 AFN] Zle odpala gdy silnik jest ciepły
Akumulator mam dopiero rok i jest w bardzo dobrym stanie. Zimą auto obpalało bardzo dobrze, nawet przy bardzo niskich temperaturach. Z rozrusznikiem też nie było żadnych problemów. Auto najlepiej odpala rano, albo w nocy gdy jest najchłodniej. Gdy jedt rodgrzane jezdzi i przyspiesza normalni, a obroty nie falują (są w normie)
-
[B5 AFN] Zle odpala gdy silnik jest ciepły
We wtorek podepne auto pod WAGA i co najlepiej jest sprawdzić ?
-
[B5 AFN] Zle odpala gdy silnik jest ciepły
Ja mam czujnik temp płynu chłodniczego z niebieską kostką 2 pinowy (chyba to ten )
-
[B5 AFN] Zle odpala gdy silnik jest ciepły
Gdzie siedzi dokładnie ten czujnik temp płynu chłodniczego (007) w silniku 1,9 TDI AFN Mrze jakieś fotki ?
-
[B5 AFN] Zle odpala gdy silnik jest ciepły
Właśnie będę wymieniał olej i wszystkie filtry wtedy zobaczę i dam znać.
-
[B5 AFN] Zle odpala gdy silnik jest ciepły
Na ciepłym silniku auto zle odpala, silnik bardzo trzęsie się i trzeba dłurzej pokręcić rozrusznikiem. Cały czs jezdzi normalnia aż do zgaszenia i ponownego zapalania gdy jest rozgrzany. Gdy silnik jest zimny to pali na dotyk. Kąt wtrysku mam trochę za niski (ok 35) ale jest taki od jakiegoś czsu , a te objawy pojawiły się pare dni temu.
-
[B5 AKN] Problem z VAG COM
Ja z kolei dziś byłem u kolegi i chciałem ustawić sobie kąt wtrysku, ale jego VAG nie mógł otworzyć Basic Settings -> grupa 000 -> pozycja 2 Może ma jakąś niepełną wersje, jeśli tak to z kąd można ściągnąć pełną wersje VAG-COM
-
[B5 1Z] Zły kąt wtrysku pompy i jego konsekwencje
Albo odkręciłeś z tyłu złą śróbę, albo spróbuj poluzować przewody paliwowe.
-
[B5 AFN] Jak spuścić ON ze zbiornika
Ok bardzo dziękuję za pomoc.
-
[B5 AFN] Jak spuścić ON ze zbiornika
Myślałem że przy wlewie jest jakaś siatla , albo coś podobnego i że nie da się tam nic wsadzić.
-
[B5 AFN] Jak spuścić ON ze zbiornika
Jak spuścić ON ze zbiornika AUDI A4 1,9 TDI , mam zatankowany prawie do pełna.
-
[B5 ALL] Jaką farbą malowane są (czarne) progi w AUDI
Jaką farbą malowane są (czarne) progi w AUDI z 1996 roku ? Zauważyłem że na jednym progu w pobliżu przedniego koła mam odpryski lakieru (do gołej blachy) od kamieni lecących z pod kół. Postanowiłem przetrzeć to miejsce szczotką drucianą i papierem ściernym, a następnie przemyłem wszystko acetonem. Następnie popryskałem farbą podkładową (szarą) w sprayu i podsuszyłem suszarką. Potem pokryłem wszystko MASĄ WYGŁUSZAJĄCO ZABEZPIECZAJĄCA -AUTOBIT APP. Po dwóch dniach okazało się że cała ta masa wraz z podkładem zaczyna odłazić płatami. Co robić i jak to zabezpieczyć ?