Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

greengrass

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez greengrass

  1. Przecież wszystko jest na forum. Na immo powinno pomóc czyszczenie. http://www.a4-klub.pl/smf/immobilizer-t2784.0.html
  2. Dla potomności, grubości tarcz i klocków z "Sam naprawiam" dla Audi A4 B5:
  3. W nocy, jak widać samo podświetlenie to praktycznie każde radio dobrze się komponuje
  4. A tak z ciekawości. Jaki miałeś przebieg, że był potrzebny remont?
  5. Nawet, jeśli nie trzeba to i tak warto sprawdzić. Poza tym wymienia się nie tylko wahacze.
  6. Wszystko zależy w jakim stanie są pozostałe. Generalnie wymieniając komplet masz spokój na jakiś czas, robisz wszystko za jednym zamachem i oszczędzasz na ustawianiu zbieżności po każdej wymianie.
  7. Jak byłem ostatnio w ASO to w cenniku podawali 112zł, ale może zdrożało od tego czasu. Kompa to sam ustawie, żaden problem
  8. W ASO to pewnie ze stówę by chcieli. W zwykłym zakładzie.
  9. Napiszcie jeszcze jeszcze panowie ile płacicie za wymianę jak przyjeżdżacie z własnym olejem i filtrami.
  10. W benzynie jest różnica w dieslu niewielka. Ja jeżdżę z samą puchą i słychać jedynie trochę bardziej świst turbiny.
  11. Ten dodatek to depresator. Do osobówek też należy w zimę dodawać. Szczególnie przy dużych mrozach bo nigdy nie ma pewności czy paliwo na stacji jest rzeczywiście "zimowe". http://www.motofakty.pl/artykul/depresator.html
  12. Zrobiłem jeszcze raz wybrane logi, po wymianie filtra. Tym razem na 4 biegu. Dynamiczne: http://rtnet.pl/vaglog/pawel.en15_297.html http://rtnet.pl/vaglog/pawel.en15_298.html Co do korekcji na cylindrach Statyczne: http://rtnet.pl/vaglog/pawel.en15_299.html ten sam bezpośrednio po testach dynamicznych: http://rtnet.pl/vaglog/pawel.en15_300.html Co ciekawe korekcje na zimnym silniku wyglądają lepiej http://rtnet.pl/vaglog/pawel.en15_301.html Co byście obstawiali jako przyczynę wtryski, nieprawidłowa kompresja, popychacze, pompa? Zastanawiam się na spróbowaniem jakiegoś środka do czyszczenia wtrysków jak mixol lub coś tego typu. Nie wiem tylko czy po takiej kuracji nie pojawią się jakieś skutki uboczne. Co o tym myślicie?
  13. Filtr ma już około roku. Przyjdzie wymienić. Jak zrobić porządek z tą korekcją? Katalizatora już nie ma. Z nastawnikiem to widzę, że trochę roboty jest. Z tego, co znalazłem to u mnie jest pompa VP37, ale może dałbym radę sam to zrobić.
  14. Dynamiczne: http://rtnet.pl/vaglog/pawel.en15_196.html http://rtnet.pl/vaglog/pawel.en15_190.html http://rtnet.pl/vaglog/pawel.en15_191.html http://rtnet.pl/vaglog/pawel.en15_192.html http://rtnet.pl/vaglog/pawel.en15_193.html http://rtnet.pl/vaglog/pawel.en15_194.html http://rtnet.pl/vaglog/pawel.en15_195.html Statyczne: http://rtnet.pl/vaglog/pawel.en15_197.html http://rtnet.pl/vaglog/pawel.en15_198.html http://rtnet.pl/vaglog/pawel.en15_199.html http://rtnet.pl/vaglog/pawel.en15_200.html http://rtnet.pl/vaglog/pawel.en15_201.html http://rtnet.pl/vaglog/pawel.en15_202.html http://rtnet.pl/vaglog/pawel.en15_203.html BS: http://rtnet.pl/vaglog/pawel.en15_205.html http://rtnet.pl/vaglog/pawel.en15_206.html http://rtnet.pl/vaglog/pawel.en15_207.html Proszę o wyrozumiałość, jeśli coś jest nie tak, bo pierwszy raz wykonuję tego typu logi.
  15. Sam mieszek może i będzie pasował, ale gałka raczej nie. W B5 jest wkręcana a w B6 wciskana.
  16. Dzięki, jak nie będzie bardzo droga w ASO to sobie taką sprawie :>
  17. A czy ktoś wie, jaki numer ma wtyczka do gniazda na zdjęciu? Jest to przy przełączniku wycieraczek. W to miejsce podłącza się kable sterujące FIS-a. Przełącznik z 95r bo po 98 to gniazdo jest zmienione na pionowe.
  18. Kurcze to nie wiem. Wykręciłem wszystkie śruby, nawet te od podświetlenia tablicy i coś nadal trzymało (tak jakby przy zamku), że nie dało się prawie w ogóle ruszyć tej listewki. Popróbuję jeszcze jak zrobi się cieplej.
  19. Rzeczywiście do delty potrzebne będzie coś takiego: http://www.allegro.pl/item572653523_aux_in_audi_vw_skoda_seat_adapter_wejscie_mp3.html
  20. A nie lepiej taką przejściówkę i można podłączyć prawie, że dowolne źródło dźwięku. http://www.allegro.pl/item572813181_markowy_aux_blaupunkt_audi_vw_wysylka_priorytet.html
  21. Można jeszcze sprawdzić kodami czy klimatronik nie zgłasza żadnych błędów i czekać na cieplejsze dni
  22. Może temperatura w aucie jest niższa niż 18 stopni. Położenia skrajne działają zawsze tak, że maksymalnie wychładzają albo ogrzewają powietrze w kabinie.
  23. Ale to chyba w modelu po 98?
  24. Dlatego, że przed liftem, a na pewno w pierwszych latach produkcji ta listewka była z plastiku. Mam dodatkowe pytanie czy do zdjęcia tej listewki wystarczy odkręcić dwie śruby po bokach jak na schemacie zamieszczonym powyżej, bo tak zrobiłem ale nie dało się jej zdjąć tak jak by jeszcze trzymała jakaś śruba. Nie chce bez potrzeby zrywać tapicerki na klapie bo pewnie spinki są jednorazowe.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.