Treść opublikowana przez siemian
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
kompasik w lusterku fajna sprawa... Fajnie ludzie pytają... a co to tutaj jest :decayed:
-
[B7 BKD] Turbo & Soft by TUNE-UP - czyli "BESTIA" by Piero...
blagam , zrob to jak juz bedziesz mial nowe hamulce :good: Szczerze mówiąc to bałbym się tak jećdzić. Ostatnio wsiadłem do b6 kolegi 1.9 tdi 130 koni, wjechałem na obwodnice bo chciał żebym mu potestował to auto bo dopiero co kupił i pierwszy problem jaki mi się nasunął to to że coś jest nie tak z pompą hamulcową, bo wydawało mi się że auto w ogóle nie hamuje z większych prędkości. Pojechaliśmy do wojtekce z forum, który jest mechanikiem i dopiero on mnie uświadomił że wszystko działa dobrze, tylko poprostu tak się przyzyczaiłem do swoich hamulców że wydaje mi się że zwykłe 288mm nie hamują. Przepaść...
-
[B7 BKD] Turbo & Soft by TUNE-UP - czyli "BESTIA" by Piero...
sprawdzałem to wielokrotnie. Zresztą chłopaki z CompSportu którzy pisali program sami powiedzieli że najlepiej zmieniać przy 4300-4400. Nie jechales moim autem, nie wiesz, wiec się nie wymądrzaj. Tutaj masz filmik z przyspieszania i zobacz że powyzej 4200 silnik nie dostaje zadyszki
-
[B7 BKD] Turbo & Soft by TUNE-UP - czyli "BESTIA" by Piero...
nieprawda. Wszystko zależy od turbiny i programu. U mnie efektywnie przyśpiesza do 4300-4400. Kolega w Fabii musi uważać bo ma ściągniętą blokade obrotów i wkręca się pięknie do 5 tys. jak sie człowiek zapomni
-
[B7 BKD] Turbo & Soft by TUNE-UP - czyli "BESTIA" by Piero...
no bo skrzynie masz napewno taką jak ja. Ja trzymałem aparat w ręce
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nex słyszałem że z kolegami z klubu passata kombinujecie coś z podwyższeniem passka żeby spokojnie mieścił się kapelusz i nie mięło się palto przy wsiadaniu... :polew: http://www.sadistic.pl/co-by-tu-jeszcze-stuningowac-vt34167.htm to Ty chyba inne alusy potrzebujesz...
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
więc... ?? Nie byłem tam, ale wydaje mi się że jeśli Radical SR8 przejechal pętle w niecałe 7 minut to napewno wykonalne jest przejechać to innym autem w czasie ok. 10 minut. Jest to o 30% wolniej co jest tak naprawde przepaścią... Volkswagen Scirocco 2.0 TSI przejechał tor w czasie 9:35.
-
SPRZEDANE! DO ZAMKN. Moja czarnulka ;) 1.9TDI 153KM, update BI-XENON/SKÓRA
:good: :good: :good:
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
Patryk z CompSportu też tak twierdził.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no troszke przesadziłem w sobote...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie. Na niektórych autostradach[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 11:56_________________________________________________Pablo jesteś cały?? Bo to chyba Twoje klimaty... http://wiadomosci.onet.pl/2681,2141530,ochroniarz_maczeta_odcial_dlon_klientowi,wydarzenie_lokalne.html
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no wiesz co.... Przyed chwilą popłakałem się ze śmiechu przy zakończeniu drugiego filmiku.. Szkoda że nic nie pamitam
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
aha, czyli szukam zawiasu slinea
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
aha. No to może być fajna sprawa... ja szukam zawiasu s-line w dobrej cenie albo wymienie sprezyny na eibachy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
też to mam w navi. Tak jak mówi Cuber musisz to właczyć w Menu i nie działa to na wszystkich autostradach[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 11:05_________________________________________________hmmm, a ta navi na zdjeciu to jest z amrykanca...
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
raczej z aparatu a nie z telefonu no wiem wiem, ale aparat pożyczyłem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hehe, no tak. Nigdy nic nie wiadomo
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
szczerze mówiąc to ch... mnie obchodzi kto cofnął ten licznik. Nie ma co przeżywać. I niech mi ktoś teraz powie że Audi robi mało wytrzymałe auta. Auto ma przejechane 215tys. z tego 80 tys. zrobiłem ja- moim stylem jazdy, a oprócz EGRu nie miałem raczej kłopotów. Pierwsze sprzęgło, pierwszy dwumas, pierwszy zawias...
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
:polew: :polew: :polew:
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
ja napewn nie mam zakodowanej zmieniarki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to jest auto kupione z niemieckiej firmy od niemca, więc zadnych pośredników turasów tam nie było. Więc musieli oni to cofnąć. Tym bardziej że w ksiązce serwisowej mam wbitą wymiane rozrządu przy 60 tys. km, a powinno sie wymieniać przy 120 więc wszystko by się zgadzało...
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
spoko. Pokombinuje coś. A czy przy zmianie kodowanie w hamulcach nie jest potrzebny security access bo już nie pamiętam?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
ja nie zmieniałem kodowania i jest wszystko ok. Ciekaw jestem czy w ogole da sie zmienic u mnie kodowanie bo przód mam z s4 (345mm) a tył puki co serie (do miesiąca powinno byc 288mm od 3.0)[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 00:28_________________________________________________ no no no. Photoshop robi cuda [br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 00:30_________________________________________________do d*py by to hamowało. Bo tył jest tej samej wielkości co przód co powodowałoby za szybkie wzbudzanie ABSu
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
no właśnie... Ori kabel... Ale w takim razie dlaczego wyskakuje błąd przy zmianie kodowania? Czyżby sterownik zczytywał też coś ze sterownika silnika? Czyli co jakbym mial kpl. hamulców z 3.0 tdi i zakodował je w 2.0 tdi to wyjdie bląd?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
w niemczech jest to dość częsta praktyka. W Polsce tego nie ma