Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. hmm... u mnie uchwyt ręcznego zostaje mi w ręce przy każym mocniejszym pociągnięciu przy ślizganiu się... Widocznie mam juz wyrobiony zatrzask albo w ogóle nie jest dobrze zamocowany. U mnie rękojeśc ( o ile można to tak nazwac :> ) jest tak zamocowana że pomiedzy dzwingnią od góry nie ma szpary, natomiast od dolu jest przerwa ok 5mm. pozdrawiam serdecznie
  2. Piero życzę Ci żeby to byl padnięty czujnik od oleju... ALe z tego co czytam na forum to coraz bardziej zaczynam wierzyc że silniczek BLB jest naprawde nieudany... Wczesniej wydawalo mi sie ze częśc ludzi na forum poprostu panikuje... a tu kolejny przypadek awarii... Napisz od razu co się stalo. Kurcze nie wiem czy dobrze zrobileś odpalając auto po wyskoczeniu bledu Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki za Twoją furmankę
  3. a mieszkasz w tych wysokich blokach na przeciw Policji? Kolega tam mieszkał na przedostatnim pietrze i fajne sie grillowalo na balkonie. Trzeba by kiedys zrobic spota mogilskiego Dobra ja ide spac bo rano lece w trase. Pozdrawiam
  4. heh, też o tym kiedys myslałem. Powiem Ci tak... jak ktoś go bedzie chcial ukrasc to i tak go ukradnie. Jak ktoś mnie nie lubi i bedzie chcial mi go gwoździem przerysowac to i tak to zrobi. JAk nie tam to gdzie indziej. Zreszta ktoś mi gwoździem po blotniku przejechal i mam ryse do metalu... Na szczescie jest ubezpieczenie. Slyszalem że mieszkasz gdzies niedaleko ykk. A gdzie Ty parkujesz? Sorki że pisze czesciowo bez polskich znakow ale nie klikam ze swojego komputera i nie wiem dlaczego ale tutaj nie działaja wszystkie polskie znaki
  5. ja kupiłem od Wąskiego tarcze Ate po 300zł / szt ale wtedy jeszcze Euro tak nie szalało... :kwasny: Jedno Ci moge powiedziec maciejski poprawa jest WIELKA. Z jakich bedziesz zmieniał 288?
  6. dobrej nocy Pany. Jade jutro o 5 za Kłodzko z mk4 po wnętrze do jego Niuni to trzeba sie wyspac. Kerczi Didi dzieki za mini spocika (Didi Ty chyba co godzine robisz rundke w okolicach Marwitu ) Jestem pod Obi, spotykam Ciebie. Jestem w Marwicie... akurat przejezdzasz... :>
  7. w takim razie na 99% masz panel z b6. Przynajmniej nie spotkałem się z klimatronikiem do b7 wyskalowanym od 18 w góre. Wizualnie niczym się nie różnią. Najlepiej szukać na allegro. Trzeba zwrócić uwagę czy został wyciągnięty z b7. (albo patrzeć na rocznik) Klimatroniki z b6 i b7 są niekompatybilne. Hmmm jutro albo dzis wieczorem jak bede miał dostęp do ETKI (nie pisze ze swojego kompa), to postaram Ci napisać jaki będzie do Ciebie pasował. (prawdopodobnie klimatronik z b6 i b7 w oznaczeniu będzie się różnił tylko literą na końcu numeru). Napisz mi jeszcze czy masz grzane fotele czy nie i czy masz automatyczny obieg zamknięty. Pozdrawiam[br]Dopisany: 06 Marzec 2009, 19:00_________________________________________________jak masz dostęp do autka to wyjmij klimatronik (pociągnij od dołu i powinien wyjechać) i gdzies z góry albo z tyłu powinna być naklejka z numerem części.) Po tym dojdziemy czy to jest napewno z b6. Hmmm... Nawet nie wiem czy na tej naklejce nie ma podanego modelu. Pozdrawiam
  8. Cuber to może Ty mi powiesz za co bo ja naprawde nie wiem
  9. taaa, chciałem sobie kiełbaski usmażyć a pliva jest obok... Jarko napisz mi też prosze na PW za co powinienem dostać w łeb
  10. najprawdopodobniej ktoś (poprzedni właściciel) wymieniał panel od climatronika (być może był uszkodzony) i wsadził panel od B6. Wizualnie się niczym nie różnią. Jedyny kłopot jest z ogrzewaniem tylnej szyby, a po podpięciu Vaga występuje błąd. Objaw jest dokładnie taki jak u Ciebie, czyli że lusterka grzeją a z szybą tylna nie. Padł mi klimatronik i wymieniłem na panel z b6 i mam ten sam problem. Z tego co się orientuje to klimatronik z b6 ma wyskalowanie temperatur LO-18-18,5-... itd... a z b7 ma LO-16-16,5-...itd. Sprawdz u siebie może po tym się zorientujesz z jakiego modelu masz sterownik. Nie znalazłem nikogo kto potrafiłby przerobić tak ten klimatronik żeby wspólpracował z tylną szybą. Z tego co wiem to przy przekładce z b7 do b6 występuje ten sam problem. Pozdrawiam
  11. karp usterka ze zbierakiem i nieszczęsnymi wałkami była już wiele razy opisywana na forum i jak poszukasz to znajdziesz wszystkie potrzebne informacje na temat objawów, naprawy i ewentualnych kosztów. Najlepiej wpisz w wyszukiwarce "BLB" a wyskoczy Ci cała lista w większości przydatnych postów. Pozdrawiam serdecznie
  12. Kerczi byśmy go przetopili na motorówke. Laminatu by nie zabrakło :> :> :>
  13. cieszmy się że mieszkamy w Polsce... http://wiadomosci.onet.pl/1928690,69,item.html
  14. aaa no to już wszytsko wiem. Bardzo dziękuje za wyczerpującą odpowiedź
  15. dobre dobre. A wiecei co zrobił ojciec olisadebe jak dowiedział się że jego syn poślubił polkę? -Spadł z drzewa, złąmał rękę, nogę i ogon :>[br]Dopisany: 05 Marzec 2009, 16:16_________________________________________________ten też jest niezły: USA. Pierwszy dzień nauki. Nauczycielka przedstawia nowego ucznia. -To jest Sakiro Suzuki z Japonii. Lekcja sie zaczyna. Nauczycielka mówi: -Dobrze zobaczymy, jak sobie radzicie z historią. Kto mi powie, czyje to są słowa: "Dajcie mi wolność albo śmierć"? W klasie cisza. Suzuki podnsi rękę: -Patrich Henery, 1775, Filadelfia. -Bardzo dobrze, Suzuki. A kto powiedział:"Państwo to ludzie. ludzie nie powinni więc ginąć"? Znowu Suzuki -Abraham Lilcoln, 1863, Waszyngton. Nauczycielka do uczniów z wyrzutem: -Wstydźcie się. Suzuki to Japończyk, a zna amerykańską historię lepiej niz wy! W klasie zapada cisza i nagle słychać głośny szept. -Pocałuj mnie w d*pę, pieprzony Japończyku... -Kto to powiedział? - krzyczy nauczycielka, na to Suzuki podnosi rękę i mówi: - Generał McArthur w 1942 na Grandalcanal i Lee lacocca w 1982 roku na walnym zgromadzeniu Chryslera. W klasie jeszcze ciszej...Ktoś szepcze: -Rzygać mi sie chce. -Kto to ? - Wrzeszczy nauczycielka, na co Suzuki szybko odpowiada: -George Bush senior do premiera Tasaki w 1991 podczas obiadu. Jeden z naprawdę już wkurzonych ucvzniów wstaje i mówi głośno: -Obciągnij mi druta! Na to nauczycielka zrezygnowanym tonem: -To juz koniec. Kto tym razem? -Bill Clinton do Moniki Lewinsky w 1997 roku w Gabinecie Owalnym w Białym Domu - odpowiada Suzuki. Na to inny uczeń: -Suzuki to kupa gówna! A Suzuki: -Valentino Rossi w Rio na Grand Prix Brazylii w 2002 roku! Klasa popada w histerię, nauczycielka mdleje, do klasy wchodzi dyrektor: -Cholera, takiego burdelu to ja jeszcze nie widziałem. Suzuki: -Leszek Miller do wicepremiera Hausnera na posiedzeniu komisji budżetowej w Warszawie w 2003 roku.
  16. No jakoś mało spamu dziś. Kerczi rzuć jakimś dowcipasem :>
  17. z tego co się orientuje to DPFa da się wyrzucić z silników które występowały również w wersji bez niego (np. niektóre 3.0 tdi) Trzeba wtedy zmienić oprogramowanie silnika na to z wersji bez DPFa
  18. Turdzi do mnie już dwa razy dzwonił ankieter po wizycie w ASO Auto-Special i przeprowadzał bardzo długą ankiete... Co do mojego auta to są to jedyne rzeczy które zauważyłem które wskazują że coś było kiedyś nie tak. Przypuszczam że mogło być jakieś zwarcie i zjarała się poprostu wiązka kabinowa. Pozdrawiam A tak poza tym to troche odbiegliśmy od tematu, więc może wróćmy do szarpiących silników...
  19. Ja mam auto w leasingu i ubezpieczenie mam wykupione w pakiecie chyba w PZU. Zrobiłem pod koniec roku lekkie ała autku i wymiane tylnego błotnika i zderzaka z lakierowaniem wycenili mi na ponad 8000zł więc nie narzekam...
  20. wygląda na to jakby nie działała antena od GPSu. podłączyłeś ją w ogóle?? Albo inaczej czy masz w ogóle antene? Jeśli masz seryjne navi to powinna się znajdować na dachu, jeśli wcześniej nie miałeś navi to musisz dołożyć antene (możesz ją umieścić pod deską rozdzielczą) Może podpiąłeś antene od radia tylko (w RNS-E występuje podwójna antena radiowa w navi plus nie wiem jak to jest) Pozdrawiam
  21. hmmm no zapowiada się ciekawie. A jakie są listwy progowe w b6??
  22. do B7 Avant tylko 18'' na lato (ew. 19'')
  23. wydaje mi się że może być to naprawde ciekawy temat. Ja słyszałem że ubezpieczyciele często przy wypłacie szkody całkowitej obniżają wartość auta (np. ponieważ przeskoczył rocznik lub zwiększył się przebieg), a z tego co się orientuje jest to niezgodne z prawem i warto zawsze się odwoływać (z pozwem do sądu włącznie), ponieważ firmy ubezpieczeniowe dobrze o tym wiedzą i gdy postraszy się ich pozwem sądowym to od razu zmieniają swoje stanowisko. W momencie podpisania umowy ubezpieczenia jest wyliczana wartość auta i od niej liczona jest składka, a co za tym idzie przez czas trwania ubezpiecznia (rok) wartością wyjściową powinna być wartość na umowie na jaką jest ubezpieczone auto (ponieważ skłądka była wyliczana wg. tej wartości a nie wartości średniej w danym roku). Jeśli ubezpieczyciel chciałby zmniejszać wartość samochodu z biegiem czasu, musiałby co miesiąc wyceniać samochód i wyliczać nową składke uwzględniając utrate wartości samochodu. Wtedy mógłby wypłacić szkode wg. ostatniej wyceny. Pozdrawiam serdecznie
  24. no nie wiadomo ale wszystkie znaki na ziemi i niebie na to wskazują, że coś musiało być nie tak jak auto było jeszcze w DE. Po pierwsze całe wnętrze jest w skórze z b6 a powinno być zwykłe i to z B7. Po drugie wg. histori serwisowej w 2006 roku była wymieniana cała wiązka kabinowa za 7000 euro więc nikt by sobie tego tak sam od siebie nie wymieniał. Po trzecie poduszka powietrzna miała jakby takie lekkie podtopienia na obudowie. A po trzecie przy montazu RNSa wyszło że radio, clinatronic i ramka są całe w jakimś białym proszku...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.