Treść opublikowana przez siemian
-
Wymiana kierownicy Multifunkcji na S3 RS6 C6 R8 TT
z tego co się orientuje to po wymianie kierownicy z modułem trzeba zaadaprować od nowa ESP. Boberek jakiej kiery szukasz?
-
[ALL B7] Pakiet stylistyczny ABT
progi są okropne...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nio co tu taka cisza jest??
-
[B6 AVB] Huczenie/buczenie w trakcie jazdy
pewnie łożyszko się kończy...
-
[B7 BLB] Silnik zaczął szarpać przy ruszaniu z pierwszego biegu
mnie szarpie przy 2000-2200 ale jest to zwiazane prawdopodobnie ze ścinającym się EGRem. U mnie jest taka róznica w porównaniu do szarpań u kolegów, że jak dodam mocniej gazu to szarpanie ustępuje i nie ma żadnych ubytków mocy. Co do spadających obrotów przy dojezdzaniu do świateł na luzie (z puszczonym sprzęgłem) to jest to raczej normalne i z tego co słyzałem to nie powinno się tak jezdzić.
-
[B7 BLB] Wibracje silnika przy 1800-2000 tyś. obrotów
gregory78 a nie dojeżdżasz czasem do świateł na luzie, bo wtedy objawy są takie że obroty spadają na chwile za nisko
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja też bym prosił o nieobrobione tesh. Kerczi jak tam utarg u Ciebie dziś :) Chyba nie ma zbyt wielu klientów jak masz czas na forum siedzieć [br]Dopisany: 23 Luty 2009, 13:21_________________________________________________wystaw moją kiere na allegro
-
[B7 BLB] Chciałbym zmienić kierownicę na multifunkcyjną
mam do sprzedania kiere multi skórzaną 4-ramienną w stanie idealnym, jakby co to się odezwij. Jak nie masz tempomatu to musisz na 99% zmienić jeszcze moduł, taśme pod kierownicą i kabelek do multi.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie, o jakim wnętrzu?? :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hehe wiedziałem że to napiszesz :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
powitał wszystkich :hi:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie dzięki za spocika... marcin j furka fajna szdoka że nie avant :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zapomniałem Pamietaj Pablo, jakby jakaś niewiasta potrzebowala pomocy o 3 w nocy bo wpadla do rowu- pomóż!! :> :> :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak tam Pablo? wychodzisz gdzies dzisiaj?
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
no teraz trzeba bedzie troche przystopować bo troszke słabo z kasą :confused4:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
thx [br]Dopisany: 20 Luty 2009, 21:02_________________________________________________
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
powitał
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a dziękuje
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
nowe dodatki we wnęrtzu. Kiera, gałka, listwy ozdobne. Fotki w pierwszym poście
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Oj troche mnie tu nie było... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: Fotka wnętrza po lekkich zmianach (kiera, gałka, listwy) Pozdrawiam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kerczi racja wg. ETKI w a6 lampki oświetlenia przestrzeni nóg pasażerów z tyłu są LEDowe. W a4 tego nei ma. Sa zwykłe które zapalają sie tylko po otworzeniu drzwi. JA powoli ide spać. Do jutra Kerczi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kerczi, spoko damy rade :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witam wszystkich w ten piękny zaśnieżony dzionek
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Widziałem to już kiedyś. Poluje na taką kiere żeby z niej przełożyć przyciski. Kiedyś była szara za 350zl
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kerczi myślisz że cana za 2 szt to cena za jedną strone??[br]Dopisany: 16 Luty 2009, 00:24_________________________________________________zadzwonie tam jutro