Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. Ksenon można było zastosować jedynie przy użyciu poziomnic, które nigdy (nawet po wjechaniu w "dołek" czy koleinę) nie pozwalają na świecenie powyżej poziomu na jakim są ustawione. Wcześniej myślałem, iż podczas kontroli jest to "do przejścia", gdyż policja nie będzie wiedziała jak sprawdzić posiadanie poziomnic. Nic bardziej mylnego. Wystarczy zgasić auto i ponownie włączyć zapłon - xenony z samopoziomowaniem "ukłonią się" (zrobią maksymalny zwrot w dół i wrócą do poziomu).[br]Dopisany: 07 Luty 2009, 18:13_________________________________________________na 100000% musi być samopoziomowanie[br]Dopisany: 07 Luty 2009, 18:14_________________________________________________W Europie pozafabrycznie montowany może być tylko kompletny ksenonowy zestaw reflektorowy. W jego skład wchodzą homologowane reflektory (na przykład opatrzone symbolem E1 na zewnętrznej szybie), automatyczny system poziomowania lamp i układ oczyszczania szyb (oba są obowiązkowe do świateł mijania) zgodnie z regulacją ECE R48 i europejskimi Kodeksami Drogowymi.[br]Dopisany: 07 Luty 2009, 18:17_________________________________________________Samodzielne przerabianie reflektora halogenowego na reflektor ksenonowy jest nielegalne, bo każdy reflektor otrzymuje homologację wraz ze źródłem światła (halogenowym lub ksenonowym). Jeśli źródło światła zostanie zastąpione innym cała homologacja reflektora traci ważność, a tym samym również dopuszczenie samochodu do ruchu drogowego, co wyraźnie stwierdzają przepisy każdego europejskiego Kodeksu Drogowego w rozdziałach o warunkach dopuszczenia do ruchu.
  2. dokładnie KERCZI dobrze prawisz policjant może zatrzymać dowód rejestracyjny i skierować auto na badanie techniczne jeżeli ZACHODZI PODEJRZENIE że auto może nie być dopuszczone do ruchu. Co w praktyce oznacza że może zatrzymać dowód bo mu sie "tak wydaje" a Ty go możesz cmoknąć w kant ch..ja
  3. [CENZURA] publiczna obraza
  4. no to samo napisaem pare postów wyżej :gwizdanie:
  5. :polew: :polew: :polew: :polew:Nie no w ogóle światła nie są wymagane... nieeeeee :polew:
  6. no na tych zdjęciach nie wygląda żeby LEDy były w jednej linii... :confused4:
  7. no tak. Ale czy równo... tzn czy ledy w klapie i błotniku są idealnie w jednej linii
  8. ładnie ładnie... a dałoby się jakąs fotke jak świecą?
  9. ja dzisiaj umyłem fure... KERCZI coś słabiutko w tym avatarze...[br]Dopisany: 07 Luty 2009, 11:07_________________________________________________...a i powinieneś zastrzec że to zdjęcie było robione na niemieckiej autostradzie, żeby nikt się nie przyczepił że łamiesz przepisy :polew:
  10. A czy to oświetlenie trzeba jakoś kodować w module komfortu albo coś z tych rzeczy? U mnie miałem z przodu wiązki do podpięcia lampek, ale jak podpiąłem to nie świecą... Pozdrawiam
  11. Ostatnio znajomy podesłał mi dowcip: Klient w burdelu nie był zadowolony z usług jednej z pracownic i wzbraniał się zapłacić pełną należność. Jako że nie najmłodsza już panienka nalegała i nie była skłonna do ugody, spór znalazł swój finał przed sądem. Prowadzący sprawę sędzia już na wstępie stwierdził lekko strapiony: - Szanowni Państwo, mamy pewien problem. Dzisiaj mamy u nas w sądzie "Dzień otwartych drzwi" i za chwilę pojawi się tu na sali wycieczka z gimnazjum. W związku z tym proszę, ze względu na młodzież, o założenie, że dzisiejsza sprawa ma charakter nie obyczajowy a mieszkaniowy. Czyli, mówiąc krótko, chodzi o lokal do wynajęcia... Stronom procesu nie pozostaje nic innego jak zgodzić się z sugestią sądziego i już po chwili, w obecności młodzieży, zaczyna się przesłuchanie stron. Zagaja sędzia: - Oskarżony, proszę nam wyjaśnić, dlaczego nie uiścił pan opłaty za wynajęty lokal? - Proszę Wysokiego Sądu - tłumaczy klient - wbrew zapewnieniom wynajmującej okazało się, że chodzi tu o zaniedbany lokal w starym budownictwie, o typowo dużym metrażu i nadmiernej wilgoci. - To są znaczące zarzuty - podsumował sędzia - co druga strona na to? - Proszę sądu - zaczęła prostytutka - to że mój lokal to żadna "nówka" to widział lokator jeszcze przed wprowadzeniem. Ale wypraszam sobie mówić tu o jakiejś ruinie!. Wilgoć pojawiła się już po tym jak lokator się wprowadził, a zarzut że lokal zbyt obszerny to czysta kpina. Widział kto za duże mieszkanie?!. Meble, po prostu, za małe ze sobą przytaszczył
  12. elo elo coś mało naspamowaliście jak spałem...
  13. Poko poko... Cyk... i już jest ciemno. Dobranoc
  14. brud trzeba pielęgnować. Czemu tutaj nigdy nikogo nie ma na forum tylko my zawsze gadamy... Za chwile dostaniemy ksywke nocni pasterze....
  15. troszke mi się auto pobrudziło... [br]Dopisany: 06 Luty 2009, 04:25_________________________________________________spoko, to ja też zaraz gasze światło bo wypadałoby jutro koło 15 wstać... :decayed:[br]Dopisany: 06 Luty 2009, 04:26_________________________________________________w sumie dzisiaj...
  16. Nio właśnie wróciłem. No niestety się mineliśmy z tą Taawą :> Troche sobie pojeździłem i raz prawie się zakopałem w błocie gdzieś na Nowej Hucie...
  17. oj coś tu znowu straszna cisza... ja jade pojezdzić sobie troche...
  18. RNS-e nie jest fabryczne. A przy wiązce nie ma przebiegu, bo była kupowana sama wiązka, pewnie dobierana po VINie. Jakoś chyba w 2006 roku
  19. Tak, historii nie ma tak jak napisałem pare postów wyżej. Jest tylko wzmianka o wymianie wiązki kabinowej. Niby tak, ale dobry znajomy by mnie chyba w ch... nie zrobił tym bardziej że powiedział wspólnikowi że szuka auta dla swojego syna. To raz. Po drugie auto było dokłądnie sprawdzone po przyjezdzie i wszystko było super. CompSport też uważał że przebieg nie jest prawdziwy, a po testach i "oględzinach" doszli do wniosku że przebieg jest bardzo prawdopodobny.
  20. e tam. Cuber sprawdzałeś historie jak kupowałem to auto. Nawet mi ją wysłałeś chyba...
  21. W historii nic nie ma, bo było sprawdzane. Jest tylko wymiana wiązki kabinowej w 2006 roku. Auto pochodzi z de z firmy która zajmuje się wynajmowaniem aut (ok.150) i ma własny serwis. Zreztą firma ta jest bylego wspólnika mojego dobrego znajomego. [br]Dopisany: 05 Luty 2009, 20:46_________________________________________________dobra ja spadam do miasta.
  22. Przebieg był sprawdzany i jest na 100% prawdziwy.Zresztą potwierdziło to też paru mechaników z chłopakami z CompSportu włacznie. KERCZI wiesz że wnętrze nie jest u mnie wyznacznikiem bo było całe wymieniane... Myśle że wszysko zależy od stylu jazdy. Troche męcze auto. Jak kiedyś jezdziłem e klasą przez miesiąc to padła automatyczna skrzynia biegów przy przebiego 70 tys. Co do przegubów to słyszałem że jest to słaba strona a4. Zresztą kolega mk4 ma auto z przebiegiem 139tys i miał już wymieniane i przeguby i chłodnice recyrkulacji spalin... W ASO mi powiedzili że mieli pare przypadków że przy 50k km się rozsypała przekładnia... :kwasny: :kwasny:[br]Dopisany: 05 Luty 2009, 20:23_________________________________________________idzie ktoś dzisiaj do miasta?? :)
  23. hmmm. ja jednak wole "ciepłe" światło po otwarciu drzwi
  24. nio lekka lipa... a to wszystko przy przebiegu 90kkm...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.