Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. kurcze też kiedyś postaram się wpaść ale w tygodniu zawsze jestem w Krk, więc troszke się "przemalowałem" na krakusa
  2. Po odpaleniu spryskiwacza zawsze załączany jest obieg wewnętrzny(zamknięty) po to, żeby do wnętrza auta nie przedostawały się nieprzyjemne zapachy z twojego płynu do spryskiwaczy i nie ma on nic wspólnego z odszranianiem przedniej szyby, a jeżeli masz znaczący wzost siły nawiewu po odpaleniu spryskiwaczana lub z ręcznie włączonym obiegiem wewnętrznym to znaczy ze masz do wymiany filtr przeciwpyłkowy. dokładnie ja miałem problem z filtrem przeciwpyłkowym i miałem takie objawy.
  3. ja jestem jednak za niemalowanymi zaciskami. to mi troszke wioską zalatuje. Co innego jak oryginalnie zacisk by byl lakierowany...
  4. no dobrej nocki. papa tez owoli spadam
  5. heh no napewno... Ja sie tak cieszyłem jak mi filtr kabinowy wymienili. Jak fajnie autko zaczeło się w srodku szybko nagrzewać :> :>
  6. a co do mojego spalania to uważam że przy 180 koniach i wadze auta prawie 1600kg spalanie po miescie przy dynamicznej jezdzie 13l/100 jest wynikiem bardzo dobrym.[br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 02:16_________________________________________________ale i tak chyba jedno z większych spalań tym autem to miałem jak jechałem za Cuberem na spot do Brzeska 14,5l/100km
  7. E klasą 200 kompressorem miałem kłopot żeby zejść poniżej 17l[br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 02:14_________________________________________________z tego co wiem to Cuberowi też auto nie pali wcale mało...
  8. mnie wszystkie auta tak palą. Taki mam styl jazdy :>
  9. ja się nie przejmuje.. mnie to spalanie w zupełności zadowala
  10. audi jest u chirurga więc musze czymś jezdzić...
  11. 2000r. 1.0 benzyna. Ostatnio z górki na autostradzie jechałem tym 191km/h Niestety przy moim stylu jazdy bak starcza na ok 300km (bak 45 litrów)[br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 01:48_________________________________________________ale mnie Audi pali po mieście koło 13...
  12. nio 3m sie... cóż jeszcze będziesz żałował że nie przejechałeś się różową Yariską
  13. to co Kerczi jedziesz?[br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 01:33_________________________________________________to może Ty Pablo się przejedziesz? moge gdzies po Was podjechać bo samemu mi sie nie chce
  14. Podłokieć wezme wtedy ja... no chamówa też bym pojechał... my też im nie będziemy nic mówić.. Nie chce nikt na kiełbaske jechać bo mi sie nudzi...
  15. może zrobi się minimalnie twardszy przez niski profil opon. Ja mam 18 i jest
  16. niebieskie... :mysli: :confused4: ja jestem jednak zwolennikiem ori kolorów Co do chłodnicy, to w sumie racja przecież każdy 3.0 tdi ma 2 chłodnice czy to s-line czy nie. Musze spytać CompSportów jak sprawa wygląda dokładnie
  17. w takim razie czekam :> Napisałem Ci PW w sprawie tych częsci do coolera. Masz jakąś liste tych czesci i czy ten cooler wchodzi pod zwykły zderzak? Pozdrawiam
  18. jakby co to jestem chetny na te jarzma :>
  19. najprawdopodobniej będziesz miał 245
  20. Napewno, w ETCE sprawdzałem
  21. jak masz 245 to żeby mieć 255 to wymieniasz tylko jarzma i tarcze. Zaciski i klocki są te same, jeśli o to Ci chodzi
  22. też mi się wydaje że z tym wtryskiwaczem to bajeczka... :confused4:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.