Treść opublikowana przez siemian
-
[B7 BLB] Z czego spasują hamulce na przód ?
tak tak, ale narazie tył musi poczekać ponieważ był wymieniany (tarcze mają pól roku) Wtedy jeszcze nie wiedziałem że wystarczy wymienić tylko tarcze i jazma. W przyszłości wymienie napewno na 255
-
[ALL B6] Które felgi kupić do sedana ?
o tak, ten wzór jest super
-
[ALL B6] Które felgi kupić do sedana ?
Felgi... temat rzeka. Ja jestem zwolennikiem ori wzorów. Z tych 4 zadne mnie jakoś na kolana nie powalają. Nie podobają mi się pierwsze i czwarte. W miare są 2 i 3. Z tych czterech wybrałbym drugi wzór. Pozdrawiam
-
[B7 BLB] Z czego spasują hamulce na przód ?
oj coś czuje że jaro4444 powoli zaczyna atakować z tylnymi hamulcami... robi się ciekawie
-
[ALL B7] Lampy LED do B7 Tył - Dostępne w styczniu !!!
nie ufam sobie na tyle żeby samemu grzebać przy uk. hamulcowym...[br]Dopisany: 26 Styczeń 2009, 16:14_________________________________________________a po drugie Kerczi ja się położe pod auto a jak wstane to będe miał już całe auto MarWitem oklejone.. i co wtedy :> :> :>
-
[B6 AVB] Fotel Kierowcy - jakie ślizgi
podłączam się i odgrzewam temat. Czy ktoś wie cokolwiek na ten temat...
-
[ALL B7] Lampy LED do B7 Tył - Dostępne w styczniu !!!
niby tak. Ale ja narazie oprócz kiery nie wymieniałem niczego co mógłbym sam wyrezać. No bo przecież hamulców albo lotki z s-linea nie bede sam montował. O... Zawias w schowku sam kleiłem :>
-
[ALL B7] Lampy LED do B7 Tył - Dostępne w styczniu !!!
No to mi pojechałeś KERCZI... :shocked: :shocked:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Czyja to granatowa B5teczka stała dzisiaj na myjni przy kosynierów??
-
[ALL B7] Wymiana wydechu z pojedynczego na podwójny (z A4 Q 2.0TDI do A4 2.0 TDI)
NIE NIE NIE :> :> :> :>
-
[ALL B7] Lampy LED do B7 Tył - Dostępne w styczniu !!!
Ja bym Kerczi na Twoim miejscu rezał tą elektryke tyłu. Kto to widział żeby w takim aucie były korby... To nie jest RS4 w standardzie żeby nie miało tylnej elektryki.. :polew: :polew:[br]Dopisany: 26 Styczeń 2009, 12:57_________________________________________________Nie zapominaj o głównej zasadzie rezacza... REZAĆ REZAĆ REZAĆ!! A jak sie nie da czegoś wyREZAĆ to potrzebny jest ktoś kto tego nie wie i to wyREZA :> :> :>
-
[B7 BRB] Dziwna praca silnika
hmmm.... wydaje mi się że po odłączeniu przepływomierza powinna być odczuwalna róznica w pracy motoru...
-
[ALL B7] Co wybrać ?
ja bym był za jakąs ładną 18 z wzoru audi. Podobają mi się albo takie jak ja mam albo takie jak ma Cuber.
-
[B6 AWX] Mrugająca kontrolka ESP i świec żarowych
Z tego co słyszałem to nasze audiczki nie lubią żarówek typu LED... ale nie wiem czy to może mieć wpływ na Twój problem... :mysli:
-
[B6 AVF] Standardowe A4
własnie na zdjęciu widać że nie nie ma pokręteł od grzania foteli... Kable mogą iść do poduch i mogą iść do sterowania lędzwi... A że ciepło w pupke... może z wrażenia że autko nowe. :> :> :decayed:
-
[B6 AVF] Rozrząd wymiana - opis wymiany ?
dokładnie, popieram przedmówce w 100%
-
[All B6] Żółta kontrolka (MPH)
Jezu ludzie wiecie do czego służy instrukcja obsługi samochodu?? Sorki ale takie pytanie mnie troszke irytują. Najłatwiej bachnąć posta na forum. Za chwile będą pytania typu: do czego służy ten środkowy ruchomy metalowy element zamocowany pod nogami kierowcy, pomiędzy dwoma innymi pałąkami...
-
[ALL B7] Tylko ciepłe powietrze po prawej stronie
Trzeba podpiąć do VAGa i zobaczyć czy klimatronik nie ma błędów. Ew. zrobić od nowa adaptacje. Ja miałem taki problem że czasem po otwarciu drzwi klimatronik zaczynał przez ok 10 minut grzać na maxa. Pomogła dopiero wymiana całego panelu. Pozdrawiam
-
[ALL B7] Podmianka wzmacniacza BOSE
Tak dla jasności Kerczi- wtyczke kupiłem ja :decayed: :decayed:
-
[ALL B6] Wyłączenie AIRBAG
nie no pewnie chodzi mu o ten boczny w tylnym fotelu. pozdrawiam
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Troszke odświeżyłem opis :naughty:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dobranoc. Niestety nie dałem rady dziś dotrzeć na spota...
-
[ALL B6] Nawigacja RNS-E MMI czy podejdzie?
do tego potrzebujesz jeszcze czytnik dvd za ok 500zł. Wszystko powinno się mieścić w 1000zł z montażem. Pozdrawiam
-
[ALL B6] Jakie alufelgi do Audi A4 B6 (8E0)
No tak ale wydaje mi się że między 17 a 18 nie ma duzej róznicy więc zawias by sie przydał -20mm. O 17'' sie nie wypowiadam ponieważ takich nie mam
-
[ALL B6] Jakie alufelgi do Audi A4 B6 (8E0)
Na 18'' B7 wygląda jak Allroad...