Treść opublikowana przez FAFAL
-
[ALL B5] Lampy przednie
endriuu jak wrzucę fotki po zdjęciu klapki to zobaczysz? Czy trzeba wyjmować żarnik? A nie wiem jak to zrobić bo boję się, że coś urwę Przetwornice są ori. Odkręcałem je i od środka jest nalepka. [br]Dopisany: 03 Grudzień 2009, 21:24_________________________________________________Tak to wygląda.
-
[ALL B5] Lampy przednie
Jeszcze trzeba śrubkę odkręcić,a nie mam teraz tego torxa.[br]Dopisany: 02 Grudzień 2009, 23:31_________________________________________________
-
[ALL B5] Lampy przednie
Nie wiem jakie mają mocowania bo nie zaglądałem do środka... Fotki zaraz zrobię, ale na nich nie ma nic kompletnie napisane...
-
[ALL B5] Lampy przednie
Mam pytanko. Otóż dzisiaj dokładnie obejrzałem lampy które zamówiłem i okazuje się, że jedna ma soczewkę D2S, a druga H7 Czy duże będą różnice w świeceniu? Czy w czymś to przeszkadza? Po za tym lampy są w bardzo dobrym stanie nie idealne bo to nie nowe. 3 uchwyty były złamane teraz naprawione są za pomocą zestawów naprawczych (nowy uchwyt jest nasunięty na prowadnice i przykręcony). Wygląda na to, że producent przewidział ewentualne uszkodzenia i umożliwił założenie nowych uchwytów bez jakiegoś klejenia. Obydwie są Valeo. Jak rozpoznać przetwornice czy są ori? Mają "wyryte" jakieś logo? Zastanawiam się czy je zostawić czy odesłać - mam taką możliwość i zwrot pieniążków. Martwią mnie tylko te soczewki. Zaznaczam, że za lampy zapłaciłem 800zł. Co robić?
-
[ALL B5] Amortyzatory MTS-Technik - historia (nie)zwykła.
Będzie dobrze
-
[ALL B5] Lampy przednie
albo , żeby uchwyty sie nie połamały w transporcie Dokładnie żeby się nie połamały. Lampy już mam u siebie.
-
[ALL B5] Amortyzatory MTS-Technik - historia (nie)zwykła.
:blink: Nie rozumiem do czego to napisałeś? Po czym to wywnioskowałeś, czytając co napisałem? Napisałem gdzieś kupujcie to bo nie ma lepszych? NIE - więc nie zachwalam. Mówię, że jest dobre bo tak przeczytałem, a niedługo sam się przekonam. Stać cię kupuj KYB, Bilstein, Koni itp. itd. bo na pewno jest dużo lepsze... Ja wybrałem MTS Pozdr.
-
Doinwestować B5 czy kupić B6??Co zrobić??Doradźcie mi ;)
Doinwestuj B5
-
[ALL B5] Amortyzatory MTS-Technik - historia (nie)zwykła.
Nie miałem, ale mam chociaż jeszcze nie założony. Czytałem na jego temat sporo, nie tylko na tym forum i jak narazie każdy zadowolony. Oczywiście nie twierdzę, że jest lepszy od jakiś innych renomowanych firm. Ale tu chodzi o kasę... A w tym przypadku jakość w stosunku do ceny jest nawet lepsza.
-
Znaczenie ET Felgi
6j to trochę mało do 225. Min 7.0, Max 8.5
-
[B5 AFN] Jak sie na tym jezdzi, plusy i minusy?
Myślałem, że to temat o felgach :gwizdanie:
-
[ALL B5] Amortyzatory MTS-Technik - historia (nie)zwykła.
Marewel a Ty co wniosłeś do tematu Zapewne przeczytałeś zaledwie ostatniego posta i stwierdziłeś może nie dosłownie, ale że to zawieszenie to chińskie gówno. A jak nie wiesz co to jest to Ci powiem: otóż zarówno zawiecha MTS technik jak i TA-technix jest to zawieszenie jak kolega edmondo napisał tzw. półki „budżetowej” to znaczy dobra jakość w rozsądnej cenie. I co najważniejsze dobrze pełnią swoją rolę. Śmiem twierdzić ze edmondo znacznie więcej wniósł do tematu zawieszeń niż Ty jednym beznadziejnym i bezpodstawnym stwierdzeniem. Zarówno dla mnie jak i dla wielu innych. Proponuję następnym razem się bardziej zapoznać z tematem, a później oceniać!
-
[B5 AFN] Jak sie na tym jezdzi, plusy i minusy?
Profil 55 przy 17" ? To co Ty chcesz założyć opone 175?
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
Ja może bym się przejechał...
-
[B5 AFN] Jak sie na tym jezdzi, plusy i minusy?
Baddy nie mam takich zdolności do VT. Mi to robił ktoś z klubu. Ale już nie pamiętam kto...
-
[B5 AFN] Jak sie na tym jezdzi, plusy i minusy?
Baddy RS4 Ci się nie podobają? Zobacz VT na moim aucie. Ja sobie takie zapodam na wiosnę
-
[ALL B5] Blenda
Dla mnie super wygląda Szkoda, że u nas nie robią takich tablic tylko jakieś "kwadraciaki"
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
Ludziska robimy jakiego spota? :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Jak sie na tym jezdzi, plusy i minusy?
225 minimum na 18". Masz jakiś upatrzony wzór??
-
Nowe BMW serii 5 - już jest.
Ja tak napisałem :gwizdanie: [br]Dopisany: 26 Listopad 2009, 00:40_________________________________________________ Hehe BMW Bokiem Muszę Wchodzić :>
-
[ALL B5] Lampy przednie
Co to jest to białe pod uchwytami na drugiej fotce?
-
Tor wyrazów wyjazd na popierdówke po torze
Mam dwie 235/40/17 dunlopy jak ktoś chce...
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
Ive jaką Ty masz brawę swoich zenonków bo nie chce mi się szukać?
-
Nowe BMW serii 5 - już jest.
Też mnie to cieszy, jednak o forum np 5er nie można tego powiedzieć. Wczoraj zajrzałem tam na chwilę i po przeczytaniu kilku postów na temat akurat padło na Passata B6 odechciało mi się Nie ma to jak zachwalać swoją 520-ke z 97r a krytykować paska z 2006. Oczywiście są wyjątki, ale to zdecydowana mniejszość. Tutaj natomiast jest duuużo osób, które akceptują inne marki... i to się chwali
-
[ALL B5] Lampy przednie
Chyba się skuszę [br]Dopisany: 25 Listopad 2009, 02:06_________________________________________________Dzwoniłem dzisiaj do gościa od tych lamp i okazuje się, że jedna miała klejony uchwyt. Podobno bardzo dobrze się trzyma... Jak myślicie jest sens brać????