Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Goofy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Goofy

  1. Pytanko do kolegów którzy zamontowali kierownice z b7 multi do b6 bez zmiany modułu (czyli pozostaje moduł kierownicy z b6) czy jak uruchomię w kompie opcje multifunkcji to sterowanie będzie w kierownicy podświetlone, dodam że planuje zmianę na b7 ale muszę funduszy na moduł i concert 3 nazbierać. Poglądowe foto kierownicy
  2. Goofy odpowiedział(a) na miszarus temat w Audi A4 B6/B7
    Mikrofon do fabrycznego bluetooth były w lampce centralnej, taka karteczka widoczna mniej więcej na środku lampki
  3. Widziałem szczotkowanie aluminium b6 różniły się od b7 może dlatego że od innego modelu.
  4. Dokładnie tak jak mówi soul87, i z moich obserwacji zauważyłem że auta które nie miały fabrycznego ori radia za zwyczaj nie miały manetki z fis, ale podkreślam to moje spostrzeżenie
  5. Simmona miałem okazję poznać już na ostatnim spocie, faktycznie jest obcykany w te klocki. Ja nie mam problemu z tym, aby któregoś pięknego dnia wybrać się do Puław Nic mi na ten temat nie wiadomo.. Mam tempomat, mam pełny FIS, nie mam wajchy z przyciskiem Tomasz, czy Ty byłeś na ostatnim niedzielnym spocie w Lbn? Tak, to u mnie Simmon kodował klime.Z kad wiesz że masz pełny fis, jak tylko pukając wajcha można sprawdzić, chyba że się mylę.
  6. Tylko kolego Zaopatrz się w torxy, jak coś mogę wesprzeć cię wiedzą i narzędziami.
  7. Montaż banalnie prosty, dasz radę a co do kodowania proboj pogadać z chłopakami może ktoś na spocie ci za koduje, kiedyś Herdas to robił ale pojechał za miedzę, pogadaj z Simmon- em on świetnie ogarnia kodowania.
  8. Musisz zwrócić uwagę czy avant czy sedan, bo w sedanie niema sterowania tylna wycieraczka, brak możliwości pchnięcia manetki do przodu w kierunku kluczyka.Oczywiście musi posiadać przycisk od spodu - RESET
  9. Goofy opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Jaki kolor ma kostka która odpowiada za podgrzewanie foteli przednich? Już znalazłem, nie aktualne.
  10. Tak kolego próbowałem na swojej i niema kłopotu z tym, aby trzeba dobrze sprezynke założyć , ba a nawet dekor można zdjąć, teraz będę szukał czy da się sam dekor kupić. Dołączam kilka foto rozebranej.
  11. Goofy opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Czy ktoś posiada taki telefon i tak zamontowany? Potrzebuję foto mocowania takiej słuchawki i jak ktoś ma nr czesci
  12. A to był adapter do fabrycznego uchwytu?
  13. Ok dzięki wielkie ja dziś sprawdzę jaka jest w instalce Dał byś radę zrobić foto tego na czym jest zawieszony fabrycznie ten telefon na tunelu?
  14. na czechowskiej jest firma co sie takimi rzeczami zajmuje, w takim ala pasazu, http://www.mobilem.pl/ spróbuj u nich
  15. Czy instalacja schowka z stacyjka z 2007 roku (chyba b7) podejdzie do b6 z 2004?
  16. Trudno. Ja już na miejscu! <img>http://images78.fotosik.pl/455/f8a5e942adfff4d0gen.png</img> Link :
  17. Simmon jak bedziesz wez kompa jak mozesz to moze ogarnął bys mi ta klime. <img>http://images78.fotosik.pl/455/f8a5e942adfff4d0gen.png</img> Link :
  18. Goofy opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Pytanko odnosnie kaspla z schematem biegow zamontowanego na gałkę sport, czy jest możliwość dokupienia takowej rzeczy? U mnie chrom zszedł i chciał bym zmienic
  19. poligon w Nowej Dębie już zwiedzałem raz 2 tyg, drugim razem miesiąc a Ziute (starsza kobieta) to wszyscy znali i zapamiętają jako najlepszego dostawce w fajki i alkohol (to były czasy) :drunk:
  20. kolego patrzyłem ok 150 km, w jedna stronę, obecnie kolega xMarcin95x przy dobrych kontaktach za avant-a zapłacił 350 PLN. wiadomo u ciebie 100 taniej ale czasu trzeba dużo stracić, zawsze można coś zwiedzić przy okazji, wiec jak kto woli,
  21. tak kolego ale jedz od nas do mielca szyby ciemnic, to wole ta stówkę dołożyć i czasu tyle nie marnować,
  22. Nie pogada, xenony smigaja aż miło. <img>http://images78.fotosik.pl/455/f8a5e942adfff4d0gen.png</img> Link :
  23. Potwierdzam Simmon zna się na rzeczy, Herdas też ogarnia ale obecnie jest poza PL. Link :http://images78.fotosik.pl/455/f8a5e942adfff4d0gen.png
  24. tak wiem bo malował u mnie w garażu hehhe ale tanio bedzie i kupa smiechu no na pewno będzie tanio ale nie wole lakiernika s line bedziesz rezał?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.