Treść opublikowana przez antonio
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum :good
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum :good
-
[INNE] Co zrobić żeby skasować błąd Crash Data w AIRBAG (VW Passat B5) ?
właśnie, VAG jest najnowszy od ADAKO ale Passat za stary
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum :good
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum :good
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
kandyduję w wyborach do europarlamentu u mnie masz poparcie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum
-
[ALL B6] Obniżenie -30mm, a progi zwalniające/krawężniki itp itd
tylko twoje dotychczasowe amory będą cały czas przykucnięte o 30mm i dlatego szybciej padną
-
[ALL B6] Obniżenie -30mm, a progi zwalniające/krawężniki itp itd
-30 nie będzie problemowe tak jak koledzy pisali warto też odrazu założyć twardsze amorki
-
[B6 AVF] Prośba o identyfikację przepływomierza
zapodaj logi i wtedy będzie wiadomo co jest może to wężyki podciśnieniowe są sparciałe a nie wina przepływki
-
[B6 AVF] Prośba o identyfikację przepływomierza
a co was tak zmartwiło, ze się zabieracie za czyszczenie?? Macie problemy z przyspieszeniem??
-
[B6 BDG] Kontrolka pompy paliwowej na żółto
brudne paliwo?? a na jakich stacjach tankujesz to nie jest chyba wina paliwa tak jak napisał Flyer zrób fotkę
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum
-
[INNE] Co zrobić żeby skasować błąd Crash Data w AIRBAG (VW Passat B5) ?
Ok, spróbuję uderzyć do Wąskiego
-
[INNE] Co zrobić żeby skasować błąd Crash Data w AIRBAG (VW Passat B5) ?
hmmm a VAGiem się nie da??
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum