Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

antonio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez antonio

  1. 1BE kategoria 0YH u mnie wg. etki są 8E0511115DK które od 1.07.2008 zamieniają się na 8E0511115FK cena: 366,00 PLN/szt kolory: jeden pasek niebieski i dwa różowe kolor różowy PT (prawy-tył): 653mm kolor zielony PT (prawy-tył): 346mm kolor żółty PT (prawy-tył): 113mm
  2. więc jedź tu: Plichta VW Szadółki 80-174 Gdańsk ul. Lubowidzka 42 tel. dz.części (58) 323 42 00
  3. ja wymieniłem żarniki bez ściągania zderzaka wyjechałem z filtrem powietrza i odsunąłem na bok zbiorniczek wyrównawczy płynu od wspomagania i do roboty
  4. ja w zeszłoroczny zasiew brona wirnikowa z siewnikiem mechanicznym z redlicami stopkowymi a wyleciało mi praktycznie wszystko, zostawiłem 7ha pszenicy zimowej (takiej średniej, dużo wymarzło ale coś tam się zieleni jeszcze) bo do siewu trzeba coś omłócić bo w tym roku ceny za materiał siewny będą łohoho
  5. dużo masz do przesiania?
  6. akurat jęczmienia 500kg (zaprawionego do siewu już) mogę Ci sprzedać bo mi zbywa BTW co tu taka cisza?
  7. felga robi robotę
  8. a to może tak, akurat tego nie sprawdzałem
  9. no zapierdalam ostro, też mi wszystko wymarzło zbóż jarych nie ma gdzie kupić
  10. jak to Q nie obsługuje multi?? Q to praktycznie najwyższy z modułów
  11. nie wiem który to, napisz do Dominika
  12. aktualny widok z okna
  13. niee,e ja swoich nie zakładam może mydlany je weźmie bo kiedyś pytał a ma takie same felgi jak ja - muszę się go zapytać
  14. u mnie śnieg z deszczem, teraz słonko wyszło ale jest tylko 2st
  15. jaka pogoda u was?
  16. Ja do ET45 wziąłem 15 i 17mm. Zobaczymy jak to wyjdzie
  17. Są zuki je ma
  18. kastruj, lepiej mieć tam jakieś małe drgania niż jeździć z myślą czy nagle napęd Ci nie padnie
  19. antonio jeszcze ich nawet nie ma a wziął 15 i 17mm
  20. rdzawy kasa doszła?
  21. załatw VIN fury która ma taką gałkę - poszukaj na ogłoszeniach bo mogę się pomylić
  22. no k**wa na 2.5 się wiara nie rzuca i z 2.0 jest ten sam problem
  23. no 2.5 też nie grzeszy dobrą opinią masz już wycenę?? policz sobie tak kase, żeby szybko pchnąć złoma i jazda z nim

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.