Treść opublikowana przez antonio
-
[A6 ASB] AUDI A6 C6 3,0 Q 315PS - TEMAT UWAŻAM za zamknięty AUTO spalone !!
spoko ale na chwile obecną nie ma co się tym za bardzo chwalić PS. czemu zrobiłeś lusterka w czerń? zrobiłeś z niej wersję comfortline
-
[A6 ASB] AUDI A6 C6 3,0 Q 315PS - TEMAT UWAŻAM za zamknięty AUTO spalone !!
z boku chyba pieje z deka
-
[B7 ASB] czerne coś by afro89
jaki przebieg ma sprzęcicho, że rozrząd do roboty masz?
-
[B7 ASB] czerne coś by afro89
ładna ale do szczęścia brak tiptronica i czujnika zmierzchu, deszczu i fotochromów.. ...grzechot podczas odpalania?? po raz kolejny została obalona teza, że moor ASB ma poprawiony rozrząd:whistling:
-
Spot Tczew
- Spot Tczew
- Spot Tczew
ja wcześniej niż 16 nie dam rady- Spot Tczew
najlepsza godzina to myślę... że 16sta pod McD- Hamownia Tczew
wystarczy poszukać w tym dziale w którym założyłeś ten temat http://a4-klub.pl/pomorskie-90/hamownia-maha-4x4-307304/- Starogard Gdański
zobaczymy jak sprawa się rozwinie- Spot Tczew
- Starogard Gdański
zobaczymy czy ktoś się wogóle odezwie, rzuć temat na spoty Tcz- Kierowca Międzynarodowy Kat. B z własną działalnością gospodarczą. Hit czy kit???
kup sobie furacza nowego na leasing i w dodatku na 10epal i powiedz mi co oni Ci będą kazali wozić styropian? Bus na kat B ma DMC 3,5t a sam waży ponad 2 lub nawet 2,5 zależy od zabudowy więc chyba kołdry i poduszki wożą po ente... zapłać leasing, paliwo i zusy oraz telefon i żarcie bo jak chcą własną działaność gosp to pewnie tak będzie:whistling: więc ile Ci zostanie?- Starogard Gdański
ja jutro wieczorem mam mocno %%%%%%%%%%%%%%%% imprezę i jak już to spot mi pasuje dopiero po południu- Starogard Gdański
ale gdzie spot w Tcz czy Stg?- Starogard Gdański
a może coś większego (Tcz + Stg) ???- B7 Crew
- B7 Crew
- B6 DIVISION
kto sprzedaje pewne żarniki? Potrzebuję D2S- B7 Crew
- Starogard Gdański
zagrzały się czy jak bo maski podniesione- Spot Tczew
- Prostowanie felg aluminiowych
Tujko - Gdańsk- B7 Crew
- Spot Tczew
15:46 byliśmy już w maku a przed 16 wyjechałem z maka na parking jeszcze raz i widziałem kogoś szara B6, to Ty? do 16:20 chyba byliśmy tam ale chyba ktoś z tej A4 wszedł na sklep :kwasny: