Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

antonio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez antonio

  1. spoko ale na chwile obecną nie ma co się tym za bardzo chwalić PS. czemu zrobiłeś lusterka w czerń? zrobiłeś z niej wersję comfortline
  2. jaki przebieg ma sprzęcicho, że rozrząd do roboty masz?
  3. ładna ale do szczęścia brak tiptronica i czujnika zmierzchu, deszczu i fotochromów.. ...grzechot podczas odpalania?? po raz kolejny została obalona teza, że moor ASB ma poprawiony rozrząd:whistling:
  4. antonio odpowiedział(a) na monia619 temat w Pomorskie
  5. antonio odpowiedział(a) na monia619 temat w Pomorskie
    jop
  6. antonio odpowiedział(a) na monia619 temat w Pomorskie
    ja wcześniej niż 16 nie dam rady
  7. antonio odpowiedział(a) na monia619 temat w Pomorskie
    najlepsza godzina to myślę... że 16sta pod McD
  8. antonio odpowiedział(a) na sltcz temat w Pomorskie
    wystarczy poszukać w tym dziale w którym założyłeś ten temat http://a4-klub.pl/pomorskie-90/hamownia-maha-4x4-307304/
  9. antonio odpowiedział(a) na kkam temat w Pomorskie
    zobaczymy jak sprawa się rozwinie
  10. antonio odpowiedział(a) na monia619 temat w Pomorskie
    ja ale po południu
  11. antonio odpowiedział(a) na kkam temat w Pomorskie
    zobaczymy czy ktoś się wogóle odezwie, rzuć temat na spoty Tcz
  12. kup sobie furacza nowego na leasing i w dodatku na 10epal i powiedz mi co oni Ci będą kazali wozić styropian? Bus na kat B ma DMC 3,5t a sam waży ponad 2 lub nawet 2,5 zależy od zabudowy więc chyba kołdry i poduszki wożą po ente... zapłać leasing, paliwo i zusy oraz telefon i żarcie bo jak chcą własną działaność gosp to pewnie tak będzie:whistling: więc ile Ci zostanie?
  13. antonio odpowiedział(a) na kkam temat w Pomorskie
    ja jutro wieczorem mam mocno %%%%%%%%%%%%%%%% imprezę i jak już to spot mi pasuje dopiero po południu
  14. antonio odpowiedział(a) na kkam temat w Pomorskie
    ale gdzie spot w Tcz czy Stg?
  15. antonio odpowiedział(a) na kkam temat w Pomorskie
    a może coś większego (Tcz + Stg) ???
  16. antonio odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    nie potrzebuje ich do B7
  17. antonio odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    nie wiecie po ile ma D2S?
  18. antonio odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    kto sprzedaje pewne żarniki? Potrzebuję D2S
  19. antonio odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    kto sprzedaje pewne żarniki? Potrzebuję D2S
  20. antonio odpowiedział(a) na kkam temat w Pomorskie
    zagrzały się czy jak bo maski podniesione
  21. antonio odpowiedział(a) na monia619 temat w Pomorskie
    działamy coś jutro?
  22. Tujko - Gdańsk
  23. antonio odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    ile $$$??? mam co prawda ale trochę po przejściach o krawężnik
  24. antonio odpowiedział(a) na monia619 temat w Pomorskie
    15:46 byliśmy już w maku a przed 16 wyjechałem z maka na parking jeszcze raz i widziałem kogoś szara B6, to Ty? do 16:20 chyba byliśmy tam ale chyba ktoś z tej A4 wszedł na sklep :kwasny:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.