Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

antonio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez antonio

  1. antonio odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    da, po numerze radia (jeżeli chodzi Ci o radio Audi to musisz podbić do ASO Audi)
  2. nie produkujcie się - to auto zaklepałem już dawno temu
  3. przy 100 tysiącach powinno być wszystko OK
  4. rdzewek Ty jesteś k**wa mistrz... jeszcze w styczniu zawitam u Ciebie na małego browarka
  5. dokładnie, możesz go niby ładować a on zwyczajnie prądu z prostownika już nie przyjmuje
  6. antonio odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    wysłałem Ci PR-y na @
  7. Józek kilka miesięcy piszesz o listwach z B6 więc jak teraz ktoś ma i podobno igła to bierz bo przecież tych listewek nie ma tak dużo jak z B7
  8. blutek wywal ten dpf odrazu
  9. śmiało możesz CHIPować i nic się nie stanie. Tylko warunek: oddaj do dobrego tunera
  10. minusów poza ceną nie ma żadnych, uzbieraj kasy i zrób CHIPa przy okazji
  11. antonio odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wyłączyć DPF u tunera, wypróżnić go i problem z głowy bo koszty mogą być ogormne. Możliwe, że wałek rozrządu już jest trochę starty
  12. ej co to za symbole?? pomieszałeś cosik chyba
  13. kierownica do zmiany bo jest póki jeszcze dobrze chodzi motor to pomyśl nad usunięciem DPF a przy okazji wymiany rozrządu załóż pompę oleju z 1.9
  14. no moduł jest prawdopodobnie zamontowany na belce tylnego zderzaka.. o ile Twoja A6 ma go na wyposażeniu fabrycznym (moje A4 np. nie ma, niektóre inne mają - opcja) ale pomijając to czy on tam jest zapytam- czy od początku jak kupiłeś auto nie było tej tzw. palemki?
  15. antonio odpowiedział(a) na thenaturat2 temat w Audi A4 B7
    sam wymienisz, ściągasz te klipsy, nagrzewasz piekarnik do 200stopni wkładasz do niego lampę na minutkę i heja rozklejasz
  16. antonio odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    bez tragedii, tak do 150 zeta manetka na allegro
  17. antonio odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    nie w b7 nie ma kodów na climatronic'u musisz zmienić manetkę i zakodować aby mieć pełny FIS
  18. antonio odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    nie, nigdzie do nie znajdziesz. Dostaniesz ten spis PRów ode mnie to go znajdziesz
  19. ale masz sniegu jak zwykle baja ---------- Post dopisany at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany at 21:27 ---------- ej gdzie te foty

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.