Treść opublikowana przez Karolwnik
-
Spotkania na drodze
Bialy avanturnik b7 RZ **** spotkany na S2 przed wawa
-
Spotkania na drodze
Avanturnik a4 b6 TKI 63**** spotkany w Swietej Lipce. Pozdrawiam
-
Jakość ON na stacji benzynowej
To ja powiem cos od siebie. Kolegow mialem co smigali dla znanej stacji cysternami i ropa byla spuszczana z zaplombowanych cystern dolewali czerwonej dodawali barwnik i szlo jaki czysty diesel. Nie wiem jak to przechodzilo przez kontrole ale tak bylo tylko ze sie skonczylo
-
Laptop poleasingowy. Czy warto?
Kolega mial lapka rocznego to mu to fajnie hulalo ale 4lata to juz jest duzy przeskok. Stan byl igla ale to mu sie trafilo przez dojscie a po 2 ta firma miala w ogole niezajechane lapki
-
Spotkania na drodze
http://www.directupload.net/file/d/4451/qmr2rdg7_jpg.htm Pozdro dla wlasxiciela
-
Ceny paliwa marzec 2026
Pultusk Orlen Ropa 4.44 Ben 95 4.47
-
B6 DIVISION
W zwyklej lampie halogenowej w a4 b6 da rade wyjac ten odblysbik? Bo mi nie chce to wyjsc
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Raczej nie inaczej
-
[B6 AWX] Dziwne wycie
Odgrzewam kotleta:) Wyje mi cos od 60km/h. Na 80-100km/h to dramat ale im szybciej to juz cichnie. Przy zakrecie w lewa strone jak mam ladny luk to przestaje i jest cichutko w srodku. Na luzie i na sprzegle i na kazdym biegu ten sam dzwiek uuuu az do teraz mi w uszach wyjee. ICzyzby to lozysko?
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Bylem wczoraj na legion samobojcow i moge go polecic. Jest akcja jest humor no i ciekawe charaktery.
-
B6 DIVISION
Ile dales za bixy? Jesli to nie tajemnica?
-
B6 DIVISION
Mam brudne na 100% bo jak wyjalem klosz i zajzalem do srodka to widze zamglenie. Musze kupic gleboka 5 bo moja mi nie siega do wykrecenia soczewki. No i do brudu trzeba dodac ze sa spekane wiec bedzie polerka i zobaczymy efekty. Dzieki za rady
-
B6 DIVISION
bixa juz dawno bym kupil ale musze do tego zderzak + pomalowanie za te pieniazki wole quatro dorezac dlatego szukam polsrodkow
-
B6 DIVISION
Panowie jak jest z ta zarowka do zwyklych lamp z soczewka? mozna to pakowac i bedzie ladnie swiecilo w nocy lub w deszcz? mialem wczesniej osramy to popalily sie po 9miesiachach ale swiatlo bylo troche lepsze w nocy. czy lepiej w soczewke wlozyc HID bo w nocy to ja nic nie widze jak sie z kims mijam..
-
przewoz osob-mandat na prawnika
dzieki na informaje;)
-
przewoz osob-mandat na prawnika
witam. mam pytanie do prawnikow lub bardziej do policjantow z forum. w warszawie jest nagonka na kierowcow aplikacji UBER i powstala teraz MojaTaxi czy cos takiego. pytalem sie ich co jak mnie zlapia na kontrole. uber dostaja kary po 8tys zl na kierowce za przewoz bez zezwolenia to dostalem odp ze pokazuje kwit ze jestem ich pracownikiem a mandat idzie na prawnika.(mandat na 3cia osobe???) dodam ze oni daja jakies druki do wystawiania rachunkow. jest cos takiego w polskim prawie ze mandat na osobe 3cia? moze ktos wie cos wiecej o przewozie osob.
-
Spotkania na drodze
Na orlenie przy Skrzyzowaniu okopowa/salidarnosci czarny avanturnik B6 WOT XXXXX
-
[ALL B7] Audi rs4 b7 Sprint Blue STAGE II
Super rs'ka i super kolor;) mam b6 w sprint blue;D Szkoda ze nie mam luznych 100k ;P
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema:)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema;)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko:)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nikt nie dorezal tv w audi?
-
Ceny paliwa marzec 2026
Pb 95 4.79 w wawie orlen.... masakra
-
Budowa układu wydechowego w Audi A4 B6/B7 1.8T
Jestem prawie bez kata bo mam w srodku metalowa rurke wspawana i lada dzien chcialem wstawic dp. Po tym zabiegu nie widze roznicy nic basu tylko turbo glosniej wstaje ale to na plus;) Glos jaki mi sie podoba to boxer z imprezy ale na dluzsza jazde to jest chyba meczace. wystarczy mi jak dzwiek bedzie Bardziej rasowy a nie buczalo jak to maja hondziarze. Boje sie ze srodek to moze byc za duza operacja i bedzie warczal jak wsciekly przy 90-160km/h (w sumie mozna wyciac i pozniej dospawac jak bedzie tragedia)
-
Budowa układu wydechowego w Audi A4 B6/B7 1.8T
Panowie zeby byl ladny bass a nie chodzil jak honda to lepiej zmienic srodkowy i zostawic koncowe czy odwrotnie?