Treść opublikowana przez davidoff82
-
[B5 AJM] A4 Avant by Mathieusz1989 :D
a po czym wnioskujesz ? skaner w oku czy jak ... czy to ze brudny dywanik to pewnie z 70 tys wiecej no spójrz na zdjęcie licznika......
-
[ALL B5] Czy ten schowek na okulary pasuje?
zamiast rączki przy podsufitce......
-
Użytkownik AutoNet, oszust?
Kurna HUGO przecież to jest MOBILEK12 KAREX vel AUDIK2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zobaczcie psia mać watek o KAREXIE u mnie są wszystkie dane oszusta! U prezesa też! Gość oddawał kase, trzeba było tylko do niego odezwać. On do mnie dzwonił że jak komus nie oddał to żeby do niego dzwonić i odda... Spójrzcie na jakie konta szła kasa na w/w userów. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=214158.90 to tak dla leniwych.....
-
Ostrzegam przed transakcjami z "McBoss"
Kolejni naiwni, ja też kiedyś uwierzyłem forumowiczowi i to błąd był. Dajcie gościa na czarną listę, sprawa na pały i czekać co dalej będzie....
-
AIRride ON BOARD :)
no głośniki są kozak, ja się noszę z montażem takich bliżej wiosny... Wszystkie mody zdecydowanie na plus.
-
[B5 ACK] Alu 18' Gwint KW Wydech KWAS itp itd...
Furka bardzo fajna, szczerze zazdroszczę silnika, ja żałuje, że nie odważyłem na coś mocniejszego Bezawaryjności kolego!
-
[B5 AJM] A4 Avant by Mathieusz1989 :D
Fajna baza do modów, rocznik fajny, świeże w miarę to autko. Mnie się podoba, bezawaryjności życzę. PS. Jakbyś nie napisal że 276 tysi to patrzac zdjęcie od razu powiedzialbym ze jest 352 tysie
-
[B5 ADP] Zielona seria, na lekkiej glebie
Dawno nie uzupełnianiałem wątku, obiecuje poprawę oczywiście cały sezon nie próżnowałem... Na pierwszej stronie kilka prostych modów, poniżej trochę dłubanych. Z uwagi na maleństwo w domu po wakacjach postanowiłem kupić box na dach. Później była afera z oszustem kasa za box poszła w piguły i tym sposobem kupiłem JETBAG 400... Jechałem oglądnąć bez przekonania bo nie miał zamka ale jak podjechałem okazało się że jest lekko wypłowiały i brakuje jedynie rygla a zamek jest. Cena 60 zł. Wziałem oczywiście. Początkowo miał iść w lakier ale się rozmyśliłem postanowilem stopniowo zapełniać go stickerami z każdego wyjazdu, troszke kupiłem na miejscu i teraz wygląda tak. Z uwagi na nieoryginalny rygiel założylem dodatkowe zapinki - smiesznie wygląda box opasany linką do bagażu... Całkowity koszt boxu nie przekroczył 100 zł. Jakość wykonania jak THULE (ta sama grupa), naprawdę długo jeszcze posłuży... Oceniajcie, piszcie uwagi. [br]Dopisany: 04 Styczeń 2012, 09:34_________________________________________________Drugi myślę ekonomicznie uzasadniony mod to alumki ORI na zimę. Kupilem okazyjnie ma Allegro taki zniszczony komplet prostych felg za 160 zł po malowaniu : z oponkami: A teraz proszę o opinie, jak jest lepiej z dekielkami czy też bez nich? proszę o opinie, nie wiem jak dodać ankietę
-
Za co lubię/nie lubię forum A4
+ kontakt z ludźmi mającymi te same zajawki + poteżna baza wiedzy + szybkie i rzetelne odpowiedzi + wysoka kultura na forum - niska tolerancja na coś co nie jest ORI tylko dlatego ze nie jest ORI - potężny zjadacz czasu
-
halogeny b5 a c5
ori to tylko do polifta= kupa rezania albo wymiana zderzaka=masa forsy są jakies tureckie zamienniki akcesoryjne i światła dzienne od Helli za kupe forsy i nie bedące światłami przeciwmgielnymi...
-
[PASSAT B5 AHL] Potrzebny nr skrzyni biegów
dziekuje kolego
-
halogeny b5 a c5
bardzo duzo rezania, gdzieś już bylo o tym na forum. ogólnie jest ciężko w tym modelu z halogenami, jest tego trochę na forum, aktualnie na topie są halo z Fabii i E39... zajrzyj do działu warsztat
-
[PASSAT B5 AHL] Potrzebny nr skrzyni biegów
Potrzebuje oznaczenie skrzyni biegów, rocznik '97 silnik 1,6 AHL skrzynia manual VIN WVWZZZ3BZVP101736
-
[ALL B5] Zamiana tylnych lampek na 2Lift a kostki
wkład musi byc z polifta Zamienić dwa kable miejscami - kierunkowskaz ze światłami cofania i tyle. Zamienić piny we wtyczce albo rozciąć i polutować. Czy wkłady będa pasować czy od razu trzeba kupić lampy z wkładami do 2 polifta ?
-
Jaki telewizor 40 cali do 4 tys. zł
W tej cenie dostaniesz Sharpa Aquosa w 3d (okularów niestety brak ), z wifi, itd... Kupiliśmy dla ojca i jest naprawdę kozak. Jakość wykonania powala, ilość opcji nie do ogarnięcia....
-
[ALL B5] Grill przedift i polift
ja podpiłowałem delikatnym pilniczkiem nadając otworkowi w grillu kształt taki jak w przedlifcie
-
[ALL B5] Zamiana tylnych lampek na 2Lift a kostki
Zamienić dwa kable miejscami - kierunkowskaz ze światłami cofania i tyle. Zamienić piny we wtyczce albo rozciąć i polutować.
-
[ALL B5] Kierunki boczne białe
wrzuc fotke jak to wyglada na aucie, bo wyglad na aukcji to taki sredni jak dla mnie [br]Dopisany: 02 Styczeń 2012, 21:03_________________________________________________ http://allegro.pl/zarowka-wy5w-12v-5w-caloszklana-zolta-ring-automot-i2015765906.html taka zarowk do bialego klosza Ci jest potrzebna zapraszam do mojego wątku, fotek pod dostatkiem
-
[ALL B5] Kierunki boczne białe
no jak taką wielką? w5w pomarańczowa...
-
[ALL] Bezinwazyjne podłączenie do instalacji samochodowej
też nie polecam takiej prowizorki. Jak sie nie chce ciąć kabli w samochodzie a potrzebny jest tylko prąd a nie "sygnały" to lepiej wpiąc się jakims oddzielnym przewodem przy akumulatorze lub w listwe zasilającą przy nogach kierowcy gdy np potrzeba by znikało napięcie po wyjęciu kluczyka. Dokładnie!!! Dla przykładu miałem przez poprzedniego właściciela podłączone zdalene sterowanie zamka tym ustroistwem, ciągle toto tracilo styk i nie było miesiąca żebym nie szukał błądzącego prądu... Wszystko polutowałem i gra gitara. Pod nogami kierowcy możesz nieinwazyjnie praktycznie wszystko podłaczyć....
-
[ALL B5] Kierunki boczne białe
dla potomnych: niekiedy na Allegro pojawiają się kierunki białe clear o wymiarach identycznych jak ori, ja kilka miesięcy ich szukałem ale się udalo. aktualnie są dostępne: http://allegro.pl/biale-kierunkowskazy-clear-audi-a3-a4-mtuning-i2022490510.html
-
[ALL B5 SEDAN] Poszukiwane foto suba w boczku bagażnika.
o cos takiego mi chodzi do B5 sedan...... to by bylo coś
-
[ALL B5] Czy ten schowek na okulary pasuje?
bo tam wszystko inne wchodzi tylko nie okulary hehehe to gdybanie czy fakty?
-
[ALL B5] Sposób na trochę dodatkowego miejsca A4 b5 przed liftem
jedyne co to żeby włożyć coś w uchwyt do napojów trzeba podnosić podłokietnik. Masakra Milion razy lepiej jak się ma uchwyt nad radiem no może nie milion razy, bo podgrzewanie foteli się bardzo przydaje a wtedy nie ma miejsca na ten uchwyt w przedlifcie... no ale fakt iż w passacie po lifcie jest to lepiej zrobione i da radę bez podnoszenia podlokietnika
-
[ALL B5] Sposób na trochę dodatkowego miejsca A4 b5 przed liftem
Tak im więcej na to patrzę to coraz bardziej akceptuję taki pomysł. Zapalniczka kontrowersyjna - lepiej kupić tunel od lifta on już ma ładnie wkomponowaną zapalniczkę, i do tego uchwyt na napoje pod podlokietnikiem taki jak US albo z Passata... Ogólnie mod uzasadniony jak ktoś dużo smiga... [br]Dopisany: 02 Styczeń 2012, 14:38_________________________________________________tu masz fotkę mojego tunelu, pasowałby Ci jak ulał...