Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

davidoff82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez davidoff82

  1. a po czym wnioskujesz ? skaner w oku czy jak ... czy to ze brudny dywanik to pewnie z 70 tys wiecej no spójrz na zdjęcie licznika......
  2. zamiast rączki przy podsufitce......
  3. Kurna HUGO przecież to jest MOBILEK12 KAREX vel AUDIK2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zobaczcie psia mać watek o KAREXIE u mnie są wszystkie dane oszusta! U prezesa też! Gość oddawał kase, trzeba było tylko do niego odezwać. On do mnie dzwonił że jak komus nie oddał to żeby do niego dzwonić i odda... Spójrzcie na jakie konta szła kasa na w/w userów. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=214158.90 to tak dla leniwych.....
  4. Kolejni naiwni, ja też kiedyś uwierzyłem forumowiczowi i to błąd był. Dajcie gościa na czarną listę, sprawa na pały i czekać co dalej będzie....
  5. no głośniki są kozak, ja się noszę z montażem takich bliżej wiosny... Wszystkie mody zdecydowanie na plus.
  6. Furka bardzo fajna, szczerze zazdroszczę silnika, ja żałuje, że nie odważyłem na coś mocniejszego Bezawaryjności kolego!
  7. Fajna baza do modów, rocznik fajny, świeże w miarę to autko. Mnie się podoba, bezawaryjności życzę. PS. Jakbyś nie napisal że 276 tysi to patrzac zdjęcie od razu powiedzialbym ze jest 352 tysie
  8. Dawno nie uzupełnianiałem wątku, obiecuje poprawę oczywiście cały sezon nie próżnowałem... Na pierwszej stronie kilka prostych modów, poniżej trochę dłubanych. Z uwagi na maleństwo w domu po wakacjach postanowiłem kupić box na dach. Później była afera z oszustem kasa za box poszła w piguły i tym sposobem kupiłem JETBAG 400... Jechałem oglądnąć bez przekonania bo nie miał zamka ale jak podjechałem okazało się że jest lekko wypłowiały i brakuje jedynie rygla a zamek jest. Cena 60 zł. Wziałem oczywiście. Początkowo miał iść w lakier ale się rozmyśliłem postanowilem stopniowo zapełniać go stickerami z każdego wyjazdu, troszke kupiłem na miejscu i teraz wygląda tak. Z uwagi na nieoryginalny rygiel założylem dodatkowe zapinki - smiesznie wygląda box opasany linką do bagażu... Całkowity koszt boxu nie przekroczył 100 zł. Jakość wykonania jak THULE (ta sama grupa), naprawdę długo jeszcze posłuży... Oceniajcie, piszcie uwagi. [br]Dopisany: 04 Styczeń 2012, 09:34_________________________________________________Drugi myślę ekonomicznie uzasadniony mod to alumki ORI na zimę. Kupilem okazyjnie ma Allegro taki zniszczony komplet prostych felg za 160 zł po malowaniu : z oponkami: A teraz proszę o opinie, jak jest lepiej z dekielkami czy też bez nich? proszę o opinie, nie wiem jak dodać ankietę
  9. + kontakt z ludźmi mającymi te same zajawki + poteżna baza wiedzy + szybkie i rzetelne odpowiedzi + wysoka kultura na forum - niska tolerancja na coś co nie jest ORI tylko dlatego ze nie jest ORI - potężny zjadacz czasu
  10. davidoff82 odpowiedział(a) na marshall-vw temat w Audi A4 B5
    ori to tylko do polifta= kupa rezania albo wymiana zderzaka=masa forsy są jakies tureckie zamienniki akcesoryjne i światła dzienne od Helli za kupe forsy i nie bedące światłami przeciwmgielnymi...
  11. dziekuje kolego
  12. davidoff82 odpowiedział(a) na marshall-vw temat w Audi A4 B5
    bardzo duzo rezania, gdzieś już bylo o tym na forum. ogólnie jest ciężko w tym modelu z halogenami, jest tego trochę na forum, aktualnie na topie są halo z Fabii i E39... zajrzyj do działu warsztat
  13. Potrzebuje oznaczenie skrzyni biegów, rocznik '97 silnik 1,6 AHL skrzynia manual VIN WVWZZZ3BZVP101736
  14. wkład musi byc z polifta Zamienić dwa kable miejscami - kierunkowskaz ze światłami cofania i tyle. Zamienić piny we wtyczce albo rozciąć i polutować. Czy wkłady będa pasować czy od razu trzeba kupić lampy z wkładami do 2 polifta ?
  15. W tej cenie dostaniesz Sharpa Aquosa w 3d (okularów niestety brak ), z wifi, itd... Kupiliśmy dla ojca i jest naprawdę kozak. Jakość wykonania powala, ilość opcji nie do ogarnięcia....
  16. ja podpiłowałem delikatnym pilniczkiem nadając otworkowi w grillu kształt taki jak w przedlifcie
  17. Zamienić dwa kable miejscami - kierunkowskaz ze światłami cofania i tyle. Zamienić piny we wtyczce albo rozciąć i polutować.
  18. wrzuc fotke jak to wyglada na aucie, bo wyglad na aukcji to taki sredni jak dla mnie [br]Dopisany: 02 Styczeń 2012, 21:03_________________________________________________ http://allegro.pl/zarowka-wy5w-12v-5w-caloszklana-zolta-ring-automot-i2015765906.html taka zarowk do bialego klosza Ci jest potrzebna zapraszam do mojego wątku, fotek pod dostatkiem
  19. no jak taką wielką? w5w pomarańczowa...
  20. też nie polecam takiej prowizorki. Jak sie nie chce ciąć kabli w samochodzie a potrzebny jest tylko prąd a nie "sygnały" to lepiej wpiąc się jakims oddzielnym przewodem przy akumulatorze lub w listwe zasilającą przy nogach kierowcy gdy np potrzeba by znikało napięcie po wyjęciu kluczyka. Dokładnie!!! Dla przykładu miałem przez poprzedniego właściciela podłączone zdalene sterowanie zamka tym ustroistwem, ciągle toto tracilo styk i nie było miesiąca żebym nie szukał błądzącego prądu... Wszystko polutowałem i gra gitara. Pod nogami kierowcy możesz nieinwazyjnie praktycznie wszystko podłaczyć....
  21. dla potomnych: niekiedy na Allegro pojawiają się kierunki białe clear o wymiarach identycznych jak ori, ja kilka miesięcy ich szukałem ale się udalo. aktualnie są dostępne: http://allegro.pl/biale-kierunkowskazy-clear-audi-a3-a4-mtuning-i2022490510.html
  22. o cos takiego mi chodzi do B5 sedan...... to by bylo coś
  23. bo tam wszystko inne wchodzi tylko nie okulary hehehe to gdybanie czy fakty?
  24. jedyne co to żeby włożyć coś w uchwyt do napojów trzeba podnosić podłokietnik. Masakra Milion razy lepiej jak się ma uchwyt nad radiem no może nie milion razy, bo podgrzewanie foteli się bardzo przydaje a wtedy nie ma miejsca na ten uchwyt w przedlifcie... no ale fakt iż w passacie po lifcie jest to lepiej zrobione i da radę bez podnoszenia podlokietnika
  25. Tak im więcej na to patrzę to coraz bardziej akceptuję taki pomysł. Zapalniczka kontrowersyjna - lepiej kupić tunel od lifta on już ma ładnie wkomponowaną zapalniczkę, i do tego uchwyt na napoje pod podlokietnikiem taki jak US albo z Passata... Ogólnie mod uzasadniony jak ktoś dużo smiga... [br]Dopisany: 02 Styczeń 2012, 14:38_________________________________________________tu masz fotkę mojego tunelu, pasowałby Ci jak ulał...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.