Treść opublikowana przez davidoff82
-
Rozładowujący się akumulator
U mnie był ten sam problem, zamiast kombinacji z bezpiecznikiem można zastosować przekaźnik po stacyjce i po problemie.
-
Rozładowujący się akumulator
Tak sie nie sprawdza poboru prądu To może oświeć kolegę i reszte forum jak zrobić to prawidłowo, bo ja całe życie w ten sposób sprawdzam i zawsze dojde co jest nie tak. Sprawdzam na aku ile mam całkowitego poboru, jak za dużo, to szukam po kolejnych bezpiecznikach szukając konkretnego pożeracza... tyle w temacie. Jak kolega zna lepszy sposób chętnie się zapoznam. Wikipedia też chyba jest w błędzie bo wskazuje żeby właśnie szeregowo wpiąć amperomierz... http://pl.wikipedia.org/wiki/Amperomierz
-
[B5 AFN] Brzęczyk włączonych świateł, rezerwy paliwa, dźwięków ostrzeżeń
Up. Koledzy nikt nie pamięta jaki to buzzer jest?
-
Rozładowujący się akumulator
U mnie gaz żarł aż miło, przepiąłem go na przekaźnik po stacyjce... ---------- Post added at 06:44 ---------- Previous post was at 06:42 ---------- Multimetrem takim z Castoramy np. Odpinasz kleme + dokładasz do niej czerwony od miernika, a czarny z miernika do + z aku i działa! POWODZENIA!
-
Jaka wiertarka dla domowego majstra ??:)
Skil w tej cenie, prztrwal gruntowny remont mieszkania i dalej nieustraszony! ---------- Post added at 13:16 ---------- Previous post was at 13:15 ---------- AEG inna półka cenowa ojciec używa tylko AEG półprofesionalnych i są naprawdę OK
-
30.03.2012 urodziła mi się córeczka !!! Jestem zadowolony jak cholera!!!
Gratulacje dla dumnego taty i dzielnej mamy, niech pocieszka zdrowo rośnie!!!!
-
Moja Audi A4 B5 1,6
Wszystkie plany na plus. Szkoda że nie wlożyłeś czegoś mocniejszego jak swapowaleś, Powodzenia w modach. Autko ładne.
-
Czy ten model kierownicy mozna zamontować w Audi b5
Jak masz polifta to bedzie bez rezania (nawet po I lifcie) a w przed lifcie reduktor wieloklinu, obudowa kolumny, tasma z wtyczkami cały koszt max 100 zł za wsio. Plus graty do kiery te co Ragga wymieniał.
-
Francuski rap/hip-hop
W TAXI sie kilka fajnych kawałków przewija, też za mną chodziły kiedys...
-
Ukręcona śruba od poduszki AirBag kierowcy
to u mnie w przedlifcie cos chyba bylo dłubane bo ja miałem imbusy
-
[B5 AFN] Brzęczyk włączonych świateł, rezerwy paliwa, dźwięków ostrzeżeń
Koledzy a można zastosować zwykły buzzer taki z elektronicznego? Taki za kilka zł na 12V? Mam teraz podpiete w tablicy bezpieczników ale piszczy jak tylko zgaszę silnik nawet z kluczykami w stacyjce. Kiepsko to działa, chce wrócić do ORI.
-
Witam. Zmiana lamp polift do przedlifta.
Niekiedy nie ma tej przesłony (miałem tak w lampach Valeo z2009 roku), trzeba wydłubać soczewke i ręcznie obrócić przesłonkę - w dziale warsztat pisze co i jak.
-
Tunel z podłokietnikiem z polifta do przedlifta
Koledzy sam tunel środkowy (nie mylić z konsolą środkową) można przełożyć do przedlifta. Trzeba przepiąć zapalniczkę (ja mam dwie), i po prawej stronie, koło śruby, zostaje niewielka trójkątna dziurka z uwagi na nieco inne ukształtowanie. Reszta pasuje.
-
[ALL B5] Kierunkowskaz do S4 przed liftem.
Koledzy nikt nie widział S4 przed liftem w wersji US? :-) W necie same poliftowe są... a może ktoś ma fotki jak lampy soczekowe dzielone wyglądają z kierunkiem US przedlift? Może ktoś się pokusi o VT?
-
[ALL B5] Kierunkowskaz do S4 przed liftem.
Mam dzielone lampy z soczewką (DEPO). Aktualnie mam do nich założone kierunki od S4 przed liftem (też DEPO). Pytanie moje jest nastepujące. Kierunek od S4 jest typu "clear", czy kierunek od przedliftowego S4 w wersji US też jest Clear i me ten pomarańczony klosz czy jest zwykły od przedlifta jakich dużo na Allegro?
-
Ile rocznie robicie km swoimi autkami??
Wczesniej ok 20 tysi rocznie. Teraz mam służbowe i w zeszłym roku zrobiłem Audi 3 tysie
-
[ALL B5] Co sadzicie o tych lampach zamienniki?
Dobrze powiedziane, potwierdzam. Moje po 3 latach jak nowe!
-
[ALL] Czy ta pompka będzie ok?
http://allegro.pl/show_item.php?item=2155945208&msg=Obserwujesz+aukcj%C4%99.%3Cbr+%2F%3E%0D%0ANie+przegap+jej+zako%C5%84czenia.+Ustaw+przypomnienie+w+zak%C5%82adce+%3Ci%3E%3Ca+href%3D%22%2Fmyaccount%2Fwatch.php%22%3ETrwaj%C4%85ce%3C%2Fa%3E%3C%2Fi%3E.&watched=1&msgtoken=68945115512738b1601bef683b7441d98c4b031b0dacff8bd2d8f4e849d8f130 czy ta pompka faktycznie jest przeznaczona do świateł? może ktoś zweryfikować to co pisze sprzedawca?
-
[ALL B5] Jak rozebrać i przerobić wyłącznik
A przycisk od alarmu albo od otwierania klapki wlewu (np z Passata) działa w momencie przytrzymania?
-
[B5 1Z] Wymiana taśmy poduszki powietrznej A4 95r. - fotostory
Jakim kluczem odkręcamy kierownicę? Chodzi o demontaż całej kierownicy.
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
Koledzy szykuję się do wyjecia kiery w przedlifcie, nie robiłem tego wcześniej, pamiętacie jaki jest klucz do odkręcenia kiery? Taki jak do kół czy wiekszy? Wie ktoś?
-
[ALL B5] Światła do jazdy dziennej
Koledzy a może polecicie mi przyzwoite ledy do 100 PLN?? Żona zapłaciła ostatnio i chce założyć dla świętego spokoju. SD-02 nie chcę i proszę mnie nie namawiać Ledy - tylko nie wiem czy okrągłe czy podłużne i które? Jakieś sugestie?
-
[B5 1Z] Rączki drzwi,czy malować?
zdjąć tapicerkę, zdemontować wygłuszenie i są dwie albo trzy czerwone śrubki a dodatkowo takie jakby pazurki, które trzymają. jak zdejmiesz to bedziesz widzieć.
-
[ALL B5] Jak rozpoznać 1BE po kropkach?
chyba takich będę szukać , tak też mi MASATO tłumaczył. Sam juz nie wiem. Psia mać nie chce -40 chce tylko minimalnie twardziej i troszkę niżej.......
-
[ALL B5] Czy te wycieraczki są warte zakupu??
bo w zestawie jest wycieraczka ze spoilerem dla kierowcy i wygięta, celem lepszego przylegania dla pasażera.....