Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

davidoff82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez davidoff82

  1. To szukaj od Passata B5FL, B6 lub Superba i bedą z kierunkami i jakość adekwatna...
  2. Mam wrażenie że te Recarosy są w każdym aucie tańsze niż do A4. Widzialem już takie z Omegi, Mondeo i z innych i się dziwiłem jaka rozsadna kasa... Ciekawe czy to są dokładnie takie same fotele tylko różnią się szynami czy też są to całkowicie inne, i są tylko podobne do siebie
  3. koledzy a montował ktoś od opla? teoretycznie rozstaw śrub ten sam. Ktoś widział, montował, coś wie w temacie???
  4. sprzedać auto zaufanej osobie z wcześniejszą datą...
  5. W KBO jest magik od klimy...
  6. no to troche zmienia sprawę, sprawdzę głośnik a później wyjmę zamek...
  7. Koledzy skoro to jest inny głośnik a działa nam oświetlenie kabiny, to ja obstawiam że to jednak jest głośnik a nie mikrostyk. Tymbardziej że to dosyć popularna usterka w naszych autkach. Ja spróbuje włutować nowy głośniczek bez usuwania starego i będzie jasne. Koszt glośnika to 7 zł na Alle a dostęp do niego bardzo dobry....
  8. Zbychu jesteś pewny???????????? Chłopaki piszą że to ten sam głosnik 30mm 16ohm 0,5W :/
  9. Jestem po przekładce, dodam swoje trzy grosze do tematu. Co do ściśnięcia sprężynki to spięcie jej drutem jest chyba najlepszym rozwiązaniem. Nie każdy ma jednak stalowy cienki drucik... Ja zrobiłem to następująco: - ścisnąłem sprężynę na max w imadle - użyłem blaszki z pióra wycieraczki (tej bardzo cienkiej, dosyć długiej i sprężystej), przy pierwszej próbie nie udało się włożyć jej na ten sworzeń bo blaszka bardzo odstawała - przypominała U. Wyjąłem i na imadle ukształtowałem ją na kształt |_| gdzie _ ma długość ściśniętej sprężyny. - mocno skręciłem dużymi kombinerkami - weszło idealnie - rozciąłem blaszkę - i wyjąłem jej resztki - trzeba troszkę siły ale wyjdzie Co do samego założenia zabezpieczenia to po tym zabiegu założyłem ją w zasadzie dwoma palcami... Niestety nie robilem fotek
  10. U mnie światło w kabinie działa ok. Brzęczyk od hamulcy ,rezerwy paliwa działa (prawdopodobnie ten sam co do świateł) nie działa mi tylko brzęczyk swiateł. Mówicie że to może byc ten mikrostyk? Ps. Światł w kabinie gaśnie po kilku minutach jednak brzęczyk sie nie odzywa wtedy, oświetlenia nóg nie miałem.
  11. Dev a myslałeś nad moim kompresorem?
  12. A mowił Tomek wymienić bo koszt zerowy Ja posluchałem, klima ledwo dmuchała a teraz mam chłodnie, można zmarznąć. Tomek powiedz mi czy podjąłbyś się diagnostyki i naprawy kompresora po sezonie? Głośno chodzi, pompuje 13 bar (sprawdzono na maszynie przy nabijaniu) więc może lożyska? Podaj możliwości i ceną na PW.
  13. Ja na serii miałem 68,5 cm 1BA Co do "siądnięcia" to mi od razu siadł, miał 30 a poszedł może nawet 45 chcesz się zamienić ???
  14. Czarny Wunder Baum jest idealny! Ostatnio widziałem koncentrat zapachu z pompką - na dywaniki z serwisu Renault i mnie kusi żeby kupić na próbę, na myjni takich używaja i daje to rade.
  15. Nie działał od początku.... Nie działa nawet jak wyjmę kluczyk i otworze drzwi. Wszystko inne działa, centralny, lampka wszystko ok tylko nie mam Gonga. Teraz zgłupiałem nie wiem gdzie szukac. Mam taki chamski,uniwersalny buzzer w skrzynkę bezpieczników zrobiony ale mnie drazni bardzo. ---------- Post dopisany at 08:18 ---------- Poprzedni post napisany at 08:15 ---------- A były wersje bez tego gonga? U mnie prawdopodobnie nie ma czujnika (albo jest skopany) że kluczyk jest w stacyjce. Tzn jak miałem Golfa to wystarczyło żeby włożyć kluczyk do stacyjki (nie przekręcając) i włączała się radio szyby elektr itd, tu tego też nie mam od początku jak kupiłem...
  16. Koledzy a jak działa mi pisk od rezerwy, płynu hamulcowego dziala a nie dziala od zostawionych zapalonych świateł? To bedzie spalony głośnik czy jakaś inna przyczyna? To jest ten sam głośnik czy są dwa?
  17. Ja kupiłem za 50 pln w czarnej skórze z tunelem. Był z wyłamaną klapką - naprawa 5 zł.
  18. jest na forum manual jak zamontować ręczną klimke...
  19. davidoff82 odpowiedział(a) na Magicbattle temat w Audi A4 B5
    zapraszam do mojego wątku, masz nawet krótkie fotostory
  20. Michał jak chcesz to mam zbiornik poliftowy z czujnikiem, leży w garażu możemy się wymienić fifty fifty - ja czujnika nie bedę używac.
  21. Nie da się tego wpasowac do boczka - to jest ORI i nie trzeba nic z tym modzić, wygląda idealnie, na roletach i na pudełku wszędzie jest logo OOOO
  22. O ile mi wiadomo to tylko w W8 były diody w tej lampce - identyczna jest w Superb, różnica jest taka że przyciski świecą na zielono (ta zielen jest mega delikatna i pod pewnym kontem wyglada jak bialy - tak przynajmniej twierdzą Ci którzy widzą ją u mnie). Uzywana na Allegro 100 zl. Na forum nieco wyświechtana do kupna za 70 zł.
  23. Jaki by to nie był silnik poza tym Twoim 1.6 to utopisz kupe kasy bo trzeba wymianić niemal wszystko co jest pod maską. Jak już jesteś tak uparty że "Nie chce go srzedawac z powodow osobistych" to mam dla Ciebie propozycje. Kup drugi taki sam samochód tylko z wymarzonym silnikiem, postaw oba koło siebie i przerzucaj po kolei graty z nowego do Twojego i na odwrót. Póżniej sprzedaj tego paździerza którego kupiłeś jako drugi. Ale to ma sens jeśli masz miesiąc czasu żeby samemu to ogarnąć bo żaden mechanik o zdrowej głowie się nie zabierze za to no chyba że za mega kase. Dlatego posłuchaj chłopaków wyżej i będziesz zdrowszy, jak tego paździerza sprzedasz i kupisz coś innego w odpowiadającym Ci stanie jak i wyposarzeniu. czyli Nosb nie ma zdrowo pod kopułą? Tak wnioskuję bo on ceni taką robotę zupełnie rozsądnie, sam chce swapować na 1,8T Abdul też jest wariatem? on robil kilka swapów w jednym aucie???
  24. A mnie nadal leża na ORI us. Zobaczcie na obrysówkę w lampie...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.