Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

davidoff82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez davidoff82

  1. jest i mój głos
  2. Wymieniałem ostatnio drzwi (kompletne). Podczas zamykania auta wszystko jest ok. Podczas zamykania coś syczy w okolicy prawej tylnej klamki (te drzwi były wymienione) Wężyk nie jest uszkodzony (tak myślałem na początku)... czy jest możliwe uszkodzenie (nieszczelność) silownika??? Jeszcze jedna zastanawiająca uwaga. Podczas zamykania pompka chodzi 2-3 sek. i nic nie syczy - jest 100% sprawnie. Podczas zamykania nie dosyć że syczy to pomkpa pracuje ok 15 sek. Mało tego jak próbowałem namierzyc syczenie to musialem kilka razy pod rząd zamknąć i otworzyć i ona przestała po kilku próbach działać w ogóle. Po kilku minutach ożyła i zanowu działała przez kilka prób... WTF? Tam jest jakaś przeciążeniówka, wyłącznik terminczny? WTF? W momencie kiedy pompka nie działała to centralna (dokładana) migała kierunkami i mało tego to prawidlowo działało oświetlenie wnętrza... Ma ktoś pomysł co z tym robić? Wymienić siłownik? Wymienić pompkę, kompresorek? Pól wieczoru wczoraj drapałem się po głowie i nic nie wiem Dodam że przed wymianą drzwi (wraz z siłownikiem) nie działo sie nic...
  3. Mam, właśnie mialem polecić. Bardzo fajne dywaniki.
  4. ja swoja siwą za jakieś grosze kupiłem na szrocie. Pytajcie o lampki od superba mk1 bo jest prawie taka sama - przyciski świecą na zielono a nie na czerwono, mnie to nie przeszkadza.
  5. Koledzy czy zawias od strony drzwi trzeba kontrować jak od strony słupka czy w drzwiach jest jakiś stały gwint i tylko się wkręca?
  6. Więc tak jest całe mnóstwo B5 (przed lift) bez klimy i po lifcie też takie się trafiają... To że przeznaczone są do auta bez klimy oznacza tylko tyle że u Ciebie mogą usiąść delikatnie niżej. Co do takich sprężyn, wszstkie które widziałem po montażu na stare amory 1BA potrafią siąść niżej, nieprzyjemnie podskakują i potrafią dobić... Wiem bo mam Weitec -35 i wyżej wymienione przypadłości, właśnie wymieniam amorki na sportowe. Za 400-500 zl kupisz używany gwint. Jeżeli chcesz koniecznie obniżyć springami to kup na poczatek jakieś ładne używki ja za swoje Weitec dałem jakoś kolo 100 zł a są w pięknym stanie... Sporo tego na Allegro- takie springi wyrwiesz taniej na Alle niż na forum - taka brutalna prawda (podobnie jak np prawe duże lusterko). Więc moja rada nie kupuj, dorzuć 100-200 zł i kup używany gwint albo szukaj ładnych używek
  7. Koledzy żonka miała przygodę ze słupkiem... Kupiłem idealne drzwi (nawet szyba ma ten sam DOT ) i trzeba je przełożyć sztuka za sztukę. Nowe drzwi są kompletne (łącznie z zawiasami) i nic po za tapicerką nie będzie przekładane ze starych. Jak je wymienić żeby się nie narobić? Odkręcić całe zawiasy od słupka i przykręcić nowe drzwi? Trzeba bedzie demontować oslone słupka i trzymać śrubę??? Odkręcić zawiasy od drzwi i wymienić poszycie? Tapcerka i tak bedzie zdjęta? A może zawiasy da się rozłączyć okręcając tą mała śrubkę na klusz 8??? Powiedzcie jak najprościej je podmienić.
  8. Chętnie dałbym koledze "lajka"
  9. Ale chodzi o ewentualnie stracony czas... ---------- Post dopisany 17-03-2013 at 11:07 ---------- Poprzedni post napisany 15-03-2013 at 14:14 ---------- Wiec to sa idealne drzwi LZ6U, już kupione. Swoją drogą to polecam Wam firmę NAMAX z Koltarni (przy drodze 408 kierunek Kędzierzyn Koźle jadąc z autostrady A4) Kompletne drzwi z szybą, tapicerką, korbką zamkami, klamkami, zawiasami itd kosztowały 99 zł... Mają chyba wszystkie części nadwoziowe w każdym kolorze bez malowania, u mnie nawet rocznik podpasował - przy samochodzie wyglądają idealnie...
  10. Koledzy mam do wymiany drzwi. Znalazłem dobre drzwi, prawdopodobnie w moim lakierze. Sprzedawca deklaruje że są w ORI kolorze z 1995 roku, niestety nie ma kodu. Wysłał zdjęcia, po mojemu to może być LZ6U... Co myslicie? Pytam tylko posiadaczy LZ6U? Ryzykować i jechać po nie (70 km w jedną strona)?
  11. Koledzy potrzebuję rozpiskę pinów do ORI wyłącznika halogenów od przedlifta... Podeśle ktoś? ---------- Post dopisany at 09:01 ---------- Poprzedni post napisany at 08:51 ---------- Czyli wtedy zasilanie moich halogenów będzie z przeciwmgłowych tylnych? Ten pin 5? I wtedy bez żadnego przekaźnika? Czyli: Pin 1 zasilanie podświetlenia i kontrolki wyłącznika Pin 2 masa Pin 5 Plus wejściowy (zasilanie halogenu) Pin 6 Plus wyjściowy (zasilanie halogenu) ?????
  12. davidoff82 odpowiedział(a) na nicko999 temat w 1.6
    Pewnie że 1,6 nie jedzie. Kupując 1,6 trzeba brać to pod uwagę. Ja osobiście szukalem 1,6 z powodu prostej budowy (niski koszt eksploatacji), łatwego gazowania, i najważniejsze dla mnie łatwo było o nie zamęczony egzemplarz w fajnej cenie. Tyle. Co do swapu to też w chwili słabości o tym myślałem... za 3-4 tysiące kupisz kompletnego, sprawnego anglika. Nosb za przekładkę z angola powiedział baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo rozsądne pieniążki (niech macher się sam wypowie). Biorąc pod uwagę ile części zostaje to myślę że 5 tysięcy to kwota zupełnie abstrakcyjna - obstawiam że max 3 tysie dołożysz jak bedziesz mieć pecha i mało chęci zeby graty posprzedawać. Będzie to wszystko trwało i trzeba będzie na początku wyłożyć kase ale finalnie powinno wyjśc OK.
  13. To jest jakaś rzeźba...
  14. kolejny swap do 1,6 ale mnie kusicie do złego
  15. Identyczny objaw miałem w silniku 1,8 ABS w Golfie. Nie mam bardzo dobrych wiesci.... Po poluzowaniu tego koła prawie zawsze uszkadza się czoło wału i koło bije (pytanie tylko jak bardzo bije). Na skutek bicia ścina klin na kółku i rozrząd się przestawia. Trzeba jechać do fachowca który zna się na rzeczy i naprawie silnika 1,9 TD z VW (nie mylić z TDi !!!!!) bo tam to jest częsta usterka, i ma frez do szlifowania czopa wału - jeżeli ktoś powie Ci że trzeba wyjąć wal to jest debilem i z nim nie rozmawiaj . Na śląsku kosztuje to 250 zł w cenie masz frezowanie wału i wymianę rozrządu , częsci musisz kupić sam czyli rozrząd komplet wraz z tym kółkiem. (ceny dla Golfa - w Audi może byc nieco drożej bo jak wiadomo trzeba zjechać przodem). Wracając do tematu u mnie przy okazji przestawił się zapłon całkowicie - a zapłon w ABS jest podobny do ADP. I też były niedobory mocy pomimo tego że zlożyłem rozrząd poprawnie... Dopiero frez wału, plus rozrząd plus rozebranie i regulacja zapłonu usunęła całkowicie usterkę... Coś takiego będzie najpewniej potrzebne: S103 Frez czoła wału VW AUDI 1.9 2.0 2.5 3.3 TDI (3021865528) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. poczytaj na forum vwgolf.pl o usterkach silnika 1,9TD i gdzie naprawić - w Dąbrowie Górn jest gość który to robi, jest też w Ustroniu, i słyszałem że w Chrzanowie ale to do sprawdzenia.
  16. Odgrzeję kotleta. Ktoś ogarnął ten temat?
  17. Potrzebuje kupić tablet. Używany bedzie głownie do słuchania radia internetowego (kabel audio i podłączony do Kina), youtube przez TV i kino, czasem jakaś poczta czy FB. Funkcje te do dzisiaj z powodzeniem realizuje poczciwa Nokia N8, ale wkurza mnie mały ekran. Internet używany będzie w zasadzie tylko po WIFI sporadycznie po usb (z modemu) W samochodzie ma działać jako odtwarzacz filmów (bajek) dla syna, z czasem jako prosta konsolka do gier dla 3-latka (angrybirds i te sprawy) Myślałem o czymś takim: Tablet AINOL Aurora I 1.2GHz 8GB USB HDMI IPS ICS (3009492670) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Proszę o inne do oceny budżet max 350 - 400 zł. Nic więcej nie dam. Ps. Może być rozsądna używka. ---------- Post dopisany at 11:05 ---------- Poprzedni post napisany at 10:12 ---------- albo ten: TABLET GOCLEVER TAB T76 GPS 1GHz 8GB KAMERA DVR (2994190906) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  18. No i fajny jest. Przed każdymi wakacjami i takim myślę
  19. ja dam chyba na przód 7mm a na tył 10 chyba że wymienie felgi na takie z mniejszym ET...
  20. mnie się to koło zawsze podobało...
  21. MI jak i mojej 2 połówce mega zasmakowała soplica z orzechów laskowych:kox: Bez popijania wchodzi:thumbup1: Jeszcze lepsza pigwowa...
  22. trzeba tunel wyciągnąć, a cały mechanizm jest kilkoma śrubkami przykręcony z tego co pamiętam dokładnie tak jak napisałeś
  23. Pasuje, mozna dac z polifta zapalniczkę ale można też dać taki schowek np na komórkę...
  24. One jak dobrze kojarzę pochodzą od A8 i są kute. Podobają mi się...
  25. tak czytam i czytam i piszą ża na przód minimalnie 12mm bo na przód musi być z kołnieżem a te pasują tylko od 12mm. Prawda to? ---------- Post dopisany 03-02-2013 at 16:24 ---------- Poprzedni post napisany 04-12-2012 at 14:33 ---------- a napiszcie jaki maks szeroki na przód i na tył odejdzie bez kołnieża?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.