Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

davidoff82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez davidoff82

  1. davidoff82 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Ale lipa mam drogowe do ogarnięcia a tu zero fotek w manualu...
  2. kolor bez znaczenia, roboty na 15 minut
  3. Dzieki . jeden i drugi silnik ma oznaczenie ahl. Roznia sie wizualnie kolektorem i egr. Obie przepustnice na lince. oznaczenie komputera biorcy 3b0 907 557 a komputera dawcy 3b0 907 557 c. brac ten motor? edit: wtyczki do kompa takie same...
  4. Mam zatarty (prawdopodobnie) ahl w passacie. Auto pochodzi z 97 roku ma alu kolektor ssacy i o ile mi wiadomo nie ma egr. czy moge zastosowac silnik ahl z 99 roku z plastikowym kolektorem i egr? Ewentualnie jakie przerobki beda potrzebne, szczegolnie czy mam z dawcy zabrac ecu i wiazke? Slyszalem ze jeden z poprzecznych vag 1,6 jest technicznie taki sam i po zmianie misy i kolektora pasuje za ahl. Zna ktoś kod tego silnika? To bedzie AKL? Sprawa mega pilna.
  5. Bzdura ---------- Post dopisany at 21:41 ---------- Poprzedni post napisany at 21:36 ---------- Jakosc ok. Homologacja dc plus miejsca na przetwornice w obudowie. mialem takie 5 lat. Auto pod chmurka do dzis wygladaja jak nowe. foto ?nie ma sprawy autko sprzedane ale zostalo w rodzinie. ogolnie ringi sa kontrowersyjne i mnie przestaly sie podobac. I nadal nie wycianlbym blotnikow w przedlifcie ale dzis kupilbym te a'la s4 przedlift. co do jakosci zero uwag! Moje byly Depo i naprawde sa ok!
  6. Reggi ile 30 kkm? 50kkm?
  7. Nie trzeba
  8. Bede sie upierac przy serii. widzial ktos na zywo jakosc tych zamiennikow?
  9. davidoff82 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Mam zmęczoną gałkę, nawet nie nadaję sie do obszycia bo cała lata, nawet ten pierscien chromowany jest niewidoczny... Czy któs z Was zna ten produkt: GAŁKA ZMIANY BIEGÓW AUDI A4 C5 97- A6 B5 95- A8 (4423759525) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. lub GAŁKA ZMIANY BIEGÓW Audi A4 B5 A6 C5 A8 D2 NOWA (4407753168) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. sa tańsze niż zakup sensownej ori i jej obszycie...
  10. Zamieniales lampy z przed lifta na polift?
  11. Rwac z czuciem jest na spinkach. Szukaj w warsztacie watku o montazu tych lampek dalem tam kiedys fotki jak umiejscowione sa spinki.
  12. Autko sprzedane. Zostało w rodzinie, szwagier pewnie niebawem się Wam przedstawi.
  13. Ok, żyją 10 minut zabawy z lutownicą. Podziękował.
  14. OK. Te dwie lampki są przykrecane czy wyciagać z wyczuciem?
  15. I bedzie mieć wpływ na nie swiecenie nad kanapą?
  16. Mam problem z oświetleniem tylnej kanapy i bagażnika w lifcie. Przód wszystko ok i góra i nogi i lampki w drzwiach. Tył lampki w drzwiach ok, góra tylko w pozycji przełacznika 1 zero reakcji na otwarcie drzwi. W bagażniku nie działa nic. Po otwarciu nic, na 1 nic i na neutral też nic. Żarówki ok. Stawiam że krańcówki ok bo działają lampki w drzwiach i kontrolka otwartej klapy w zegarach. Jakieś pomysły? Sugestie?
  17. http://a4-klub.pl/wnetrze-99/b5-avg-10-poduszek-powietrznych-airbag-sprawdzic-18202/ Czyli jeżeli dobrze liczę to masz w kabinie 14 napisów airbag, bo przy 6 poduszkach jest ich 10?
  18. Autko ładne, sam rozglądam się za kombikiem polift lub wczesne B6. Twoje zainteresowałoby mnie jako kupującego . Dobra baza do modów. PS. W B5 było max 6 poduszek. Dwie przednie, dwie boczne i dwie kurtyny. W tej konfiguracji w kabinie pojawia się 10 napisów Airbag. Poduszek jest 6
  19. I druga lampa ma dwa stopy po zmostkowaniu tylko jednej? :kox:To mnie teraz zdziwiłeś....
  20. Były AHL w 97 roku. Prawdopodobnie w Twoim przypadku wystarczy dół silnika podmienić... i Prawdopodobnie pasuje od ADP. Ogólnie ADP to krok do tyłu w stosunku do AHL. Mam jeden i drugi silnik (jeden w Passacie drugi w Audi) i AHL ma wyższą kulturę pracy, jest też zauważalnie cichszy - nie słychać palca zapłonu i kopułki. Skrzynia od AHL w Passacie ma nieco inne przełożenia, ale z technicznego punktu widzenia beda pasować, nie trzeba wymieniać skrzyni przy takiej przekładce.
  21. Kolegi Michał od nas z klubu z Sosnowca ma tak zrobione. Dawał diode od stopu na przeciwmgielne, wtedy miał 4 stopy, a przeciwmgielne po staremu... ---------- Post dopisany at 16:56 ---------- Poprzedni post napisany at 16:53 ---------- http://a4-klub.pl/b5-a4-s4-rs4-74/b5-avg-lichtsilber-madafaka-michal-89946/
  22. Możesz też kupić żarówki YATO. Coraz większa oferta Toya24.pl narzędzia i elektronarzędzia - sklep internetowy producenta - Toya24.pl Są na diodach i elektronice Epistara - Taiwan nie China. Mają 2 lata pełnej gwarancji. Porównywalismy je z konkurencją, jakościowo nie ustępują Osram i Philips. Wiem co mówie bo pracuje dla nich...
  23. na 99% żonka, przekaże pozdro!
  24. davidoff82 odpowiedział(a) na Dżordż temat w Nadwozie i Wnętrze
    inne mocowania, prowadnice itd, teoretycznie nie podejdą. O ile mi wiadomo to ktoś chyba miał recaro z Omegi włożone na forum, więc może i z Mondeo się da? PS. Kolega do Golfa Cabrio MK1 włożył z Nissana 350Z...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.