Treść opublikowana przez davidoff82
-
Schowek na okulary w miejsce rączki kierowcy w suficie
Używke mozna wyrwac za 50 - 70 zl
-
Pielęgnacja skóry-dla opornych
da sie to uratować? Brudne zalamania bez przetarc i pęknięć? Pilne.
-
Wady I Rdza
u mnie 95 poprzednie autko sprzedane w lipcu, ori lakier. zero korozji nawet wydech ori.
-
[ALL B5] Dodatkowe osłony VR5 - montaż
Tak siadła osłona serwa z Passka B5 FL. oznaczenie 3B0 422 569 A
-
1.6 ADP gdzie jest czujnik halla
No widzisz ciekawa sytuacja. Na Vagu tylko błąd halla, podwyższone obroty i spalanie, potężne kłopoty z odpaleniem zimnego samochodu (w zasadzie tylko odpala na mrozie po nocy tylko z Plaka tudzież innego samostartu). Zapłon ustawiony, kopułka, swiece, kable palec wszystko nowe, przepustnica czysta i zaadaptowana. Auto bez samostartu po dłuższym kręceniu rozrusznikiem potrafilo tak strzelić w układ wydechowy ze rozwalilo tłumik jak dynamitem. Na samostarcie pali i pozniej na ciepłym też pali, problem że jest dosyć słaby i ma wysokie obroty. Kompresja silnika mierzona jest idealnie. W zasadzie mechanik twierdzi że podmieniał cały aparat zapłonowy, więc może od razu wyjmiemy ze szrotu czujnik polożenia wału...
-
1.6 ADP gdzie jest czujnik halla
Koledzy na kompie wywala mi blad halla nie daje się skasowac. obroty sa wysokie ok 1.300 i faluja, ciezko odpala. Gdzie znajde czujnik halla zeby bo podmienic i sprawdzic? Zdjecia i szkice mile widziane.
-
[ALL B5] Dodatkowe osłony VR5 - montaż
Byłoby spoko, nie jest to może VR5 ale zawsze coś mozna pod nią zczaić. W moim wypadku syrena akcesoryjnego alarmu by znikła z pola widzenia... koszt moda 10-20 zł
-
Rezanie zaczepów rolety bagażnika
Trzeba bylo chociaz prysnac na czarno. ja bym jeszcze uzupelnil ubytki jakąś masa np poxilina. Pomysl ogolnie dobry. Dopracować szczegóły i git.
-
[ALL B5] Dodatkowe osłony VR5 - montaż
Dwa razy byłem już na szrocie po tą osłonkę: i dwa razy chłopcy świętowali i mieli w d..ie klientów nadal nie wiem czy podejdzie, jak sprawdzę to dam znać...
-
Ringi z Passata b5 fl?
Koledzy nie wiecie czy pasują do naszych liczników ringi srebrne z Passata B5 po lifice? Takie zegary z pastucha można po taniości wyrwać na alle...
-
Oświetlenie ledowe w mieszkaniu.
Cieple ledy, dobrej jakosci o CRI powyzej 80 i bedzie ok. wymienilem wszystkie w domu rachunek po pol roku spadl o 20 zl na miesiac wiec jest to wymierna oszczednosc. Dobre zarowki maja 2 lata pelnej gwarancji (widzialem juz z 5 latami) a ich teoretyczna trwalosc to ok 20 lat. warto tez wiedziec ze zarowki ledowe jeżeli sie "pala" to najczesciej pada elektronika a nie diody. Wynika to z tego ze brak jest odpowiedniego chłodzenia. Warto kupic dobre zarowki z radiatorem wykonanym z metalu i z odprowadzaniem ciepla na zew szczegolnie wazne to jest w oprawach osadzonych w karton gipsach.
-
1BE z 1,8T do 1.9TDI ?
Tu mam pewne zawiecho w dobrej cenie bo kumpel chce gwint wsadzic. czyli wagowo podejdzie?
-
Czy taka osłona pasuje?
http://allegro.pl/obudowa-oslona-zbiorniczka-wspomagania-passat-b5-i4839876710.html chodzino taka oslonke po prawej na zdjęciu na zbiorniczku płynu wspomagania
-
1BE z 1,8T do 1.9TDI ?
Koledzy czy komplet 1be z avanta 1,8 T aeb manual oska podejdzie dobrze do avanta 1.9 afn w manualu? nie bedzie kozy z przodu?
-
[ALL B5] Dodatkowe osłony VR5 - montaż
http://allegro.pl/obudowa-oslona-zbiorniczka-wspomagania-passat-b5-i4839876710.html a ma ktos doświadczenie czy pasuje oslonka z linka?
-
Czy taka osłona pasuje?
http://olx.pl/i2/motoryzacja/q-v-passat-oslona/ oslona na zbiorniczek plynie wspomagania z passata b5 fl
-
Czy taka osłona pasuje?
Koledzy czy taka oslona http://olx.pl/i2/motoryzacja/q-v-passat-oslona/ pasuje do b5 po lifcie?
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
W każdym AFN jest ten wężyk w obudowie ECU? A jezeli go nie mamnto moze ktos pokazac na zdjeciu gdzie moge sie wpiac. Mam polifta z 99 roku.
-
Takie tam B5 quattro... :)
Szacun stary. To bedzie pierwsze v8 b5 na forum czy jest juz jakies?
-
Klamka wewnętrzna
W polifcie sa takie blaszki, zapinki po wew stronie ktore trzymaja cięgno cala linke. Jak rozbieralem przedlifta to tak tego nie bylo. innych roznic nie zauważyłem. W kazdym razie spokojnie możesz z lifta zalozyc do przed i odwrotnie.
-
Boczki drzwi
lakier bolla do plastików ze struktura też mogę polecić, u mnie 4 lata w poprzednim audi bez skazy - teraz szwagier dalej nią jezdzi i nic sie nie dzieje z tym
-
[a4 b5 AFN avant] oswietlenie wnętrza
wyjąć lampki i poprawić na nich luty. u mnie było tak samo, poprawiłem zimne luty i chodzi dobrze.
-
Jakie dywaniki gumowe (przód + tył) z stoperami
Petexy sa w tej cenie. jakosc bez porownania...
-
[A4 B5 ADP] 1.6 przedlift seryjnie seryjna :)
Mnie sie podoba. Daj okladne foto obrysowek i napisz jak robiles. Moze jakies male foto story? Dla mnie sprytnie to wykombinowales.
-
Jakie dywaniki gumowe (przód + tył) z stoperami
Wymienic stopery na ori. Kilka zl w serwisie. Strasznie drogie te rezaw sa. Tyle co za petexa... ja kupilem do przodu ori za szrocie za 10 zl dwie sztukini dwa petexy na tyl za 20 zl. Za.30 zl mam zaje komplet. Mega zadowolony z nich jestem.