Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

davidoff82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez davidoff82

  1. Używke mozna wyrwac za 50 - 70 zl
  2. da sie to uratować? Brudne zalamania bez przetarc i pęknięć? Pilne.
  3. davidoff82 odpowiedział(a) na ravkan temat w Audi A4 B5
    u mnie 95 poprzednie autko sprzedane w lipcu, ori lakier. zero korozji nawet wydech ori.
  4. Tak siadła osłona serwa z Passka B5 FL. oznaczenie 3B0 422 569 A
  5. No widzisz ciekawa sytuacja. Na Vagu tylko błąd halla, podwyższone obroty i spalanie, potężne kłopoty z odpaleniem zimnego samochodu (w zasadzie tylko odpala na mrozie po nocy tylko z Plaka tudzież innego samostartu). Zapłon ustawiony, kopułka, swiece, kable palec wszystko nowe, przepustnica czysta i zaadaptowana. Auto bez samostartu po dłuższym kręceniu rozrusznikiem potrafilo tak strzelić w układ wydechowy ze rozwalilo tłumik jak dynamitem. Na samostarcie pali i pozniej na ciepłym też pali, problem że jest dosyć słaby i ma wysokie obroty. Kompresja silnika mierzona jest idealnie. W zasadzie mechanik twierdzi że podmieniał cały aparat zapłonowy, więc może od razu wyjmiemy ze szrotu czujnik polożenia wału...
  6. Koledzy na kompie wywala mi blad halla nie daje się skasowac. obroty sa wysokie ok 1.300 i faluja, ciezko odpala. Gdzie znajde czujnik halla zeby bo podmienic i sprawdzic? Zdjecia i szkice mile widziane.
  7. Byłoby spoko, nie jest to może VR5 ale zawsze coś mozna pod nią zczaić. W moim wypadku syrena akcesoryjnego alarmu by znikła z pola widzenia... koszt moda 10-20 zł
  8. Trzeba bylo chociaz prysnac na czarno. ja bym jeszcze uzupelnil ubytki jakąś masa np poxilina. Pomysl ogolnie dobry. Dopracować szczegóły i git.
  9. Dwa razy byłem już na szrocie po tą osłonkę: i dwa razy chłopcy świętowali i mieli w d..ie klientów nadal nie wiem czy podejdzie, jak sprawdzę to dam znać...
  10. davidoff82 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Koledzy nie wiecie czy pasują do naszych liczników ringi srebrne z Passata B5 po lifice? Takie zegary z pastucha można po taniości wyrwać na alle...
  11. Cieple ledy, dobrej jakosci o CRI powyzej 80 i bedzie ok. wymienilem wszystkie w domu rachunek po pol roku spadl o 20 zl na miesiac wiec jest to wymierna oszczednosc. Dobre zarowki maja 2 lata pelnej gwarancji (widzialem juz z 5 latami) a ich teoretyczna trwalosc to ok 20 lat. warto tez wiedziec ze zarowki ledowe jeżeli sie "pala" to najczesciej pada elektronika a nie diody. Wynika to z tego ze brak jest odpowiedniego chłodzenia. Warto kupic dobre zarowki z radiatorem wykonanym z metalu i z odprowadzaniem ciepla na zew szczegolnie wazne to jest w oprawach osadzonych w karton gipsach.
  12. Tu mam pewne zawiecho w dobrej cenie bo kumpel chce gwint wsadzic. czyli wagowo podejdzie?
  13. http://allegro.pl/obudowa-oslona-zbiorniczka-wspomagania-passat-b5-i4839876710.html chodzino taka oslonke po prawej na zdjęciu na zbiorniczku płynu wspomagania
  14. davidoff82 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Koledzy czy komplet 1be z avanta 1,8 T aeb manual oska podejdzie dobrze do avanta 1.9 afn w manualu? nie bedzie kozy z przodu?
  15. http://allegro.pl/obudowa-oslona-zbiorniczka-wspomagania-passat-b5-i4839876710.html a ma ktos doświadczenie czy pasuje oslonka z linka?
  16. http://olx.pl/i2/motoryzacja/q-v-passat-oslona/ oslona na zbiorniczek plynie wspomagania z passata b5 fl
  17. Koledzy czy taka oslona http://olx.pl/i2/motoryzacja/q-v-passat-oslona/ pasuje do b5 po lifcie?
  18. W każdym AFN jest ten wężyk w obudowie ECU? A jezeli go nie mamnto moze ktos pokazac na zdjeciu gdzie moge sie wpiac. Mam polifta z 99 roku.
  19. Szacun stary. To bedzie pierwsze v8 b5 na forum czy jest juz jakies?
  20. W polifcie sa takie blaszki, zapinki po wew stronie ktore trzymaja cięgno cala linke. Jak rozbieralem przedlifta to tak tego nie bylo. innych roznic nie zauważyłem. W kazdym razie spokojnie możesz z lifta zalozyc do przed i odwrotnie.
  21. davidoff82 odpowiedział(a) na tatar123 temat w Audi A4 B5
    lakier bolla do plastików ze struktura też mogę polecić, u mnie 4 lata w poprzednim audi bez skazy - teraz szwagier dalej nią jezdzi i nic sie nie dzieje z tym
  22. wyjąć lampki i poprawić na nich luty. u mnie było tak samo, poprawiłem zimne luty i chodzi dobrze.
  23. Petexy sa w tej cenie. jakosc bez porownania...
  24. Mnie sie podoba. Daj okladne foto obrysowek i napisz jak robiles. Moze jakies male foto story? Dla mnie sprytnie to wykombinowales.
  25. Wymienic stopery na ori. Kilka zl w serwisie. Strasznie drogie te rezaw sa. Tyle co za petexa... ja kupilem do przodu ori za szrocie za 10 zl dwie sztukini dwa petexy na tyl za 20 zl. Za.30 zl mam zaje komplet. Mega zadowolony z nich jestem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.