Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

davidoff82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez davidoff82

  1. Koledzy mam maleńki subwoofer (głośnik 20cm) w bagażniku. Bardzo szanuje sobie przesterzeń bagażową więc duży sub odpada, jednak ten fabryczny to jakiś dramat jest. Chcialem go przerobić ale to bezsensu i w zasadzie nie bardzo nawet możliwe, przeglądając sieć znalazlem takie coś: jestem przekonany że to mi w zupełności wystarczy, czy ktoś robił coś posobnego i może podać wymiary jak dużą skrzynkę wyrezać? Odgrzebie temat. ktoś coś widzial albo wie co i jak?
  2. jeden z lepszych projektów na forum. Przemo mój Mentor
  3. Kolego jak pisalem kable i caly zaplon nowe. Co do rozrusznika to kręci normalnie.
  4. davidoff82 odpowiedział(a) na Szylq temat w Audi A4 B5
    Zmieniałem fotele i byly przy nich nowe zamki pasow i wszystko pasowalo.
  5. a z Seata Altea 5P0 857 465 B pasuje?
  6. U mnie równie irytujący dzwięk wydawała nasadka zostawiona przez mechanika pod siedziskiem kanapy...
  7. Koledzy zakupiłem ładną ori listwę z demontażu - wersja już poprawiona bez metalu ale z urwaną srubą. Co doradzicie? Zalac np klejem na ciepło dziurkę po nakrętce w listwie i dać mały wkręt czy wkleić np na gorąco nową nakrętke i próbować przywrócić ori?
  8. Gdzie w avancie przeciągnąć kable do kabiny od czujnikow? Koledzy ktos cos? Jakies foto? Pomalu mysle o montazu ustroistwa.
  9. davidoff82 odpowiedział(a) na Brodson temat w 1.6
    Slupek ADP za 500 zl??? Rozboj. Cena z kosmosu.
  10. davidoff82 opublikował(a) temat w 1.6
    Samchod po nocy nie chce odpalac po dluzszym postoju tez Przy probie zapalenia zaskakuje i chodzi jakby na 200 obr/min i gasnie. Drugie odpalenie i jest juz ok. Na kompie brak błędów silnikowych. Byl blad halla ale zostal wymieniony wraz z aparatem zaplonowym. Dodatkowo wymieniono: Kopulka Palec Kable + Swiece Dwa czujniki temperatury Regulacja zaplonu byla, przepustnica czysta, gaz byl zakrecany i wypalano paliwo celem wyeliminowania reduktora. Co jeszcze sprawdzic? Ktos zetknął sie z czyms takim?
  11. jeszcze dwie malutkie śrubki po bokach u góry
  12. Mamy urodzaj na v8 Powodzenia!
  13. znalazłem w sieci takie oto głośniki dedykowane do b5: http://allegro.pl/nowe-glosniki-cs5-audi-a4-b5-dystanse-jbl-przod-i4874532616.html http://allegro.pl/nowe-glosniki-basowe-audi-a4-b5-dystanse-przod-i4904145104.html miał ktoś styczność z nimi? co o nich sądzicie? Koledzy ktos cos? Chce cos taniego. W zasadzie nawet ori mi wystarczalo ale niestety ori umarlo...
  14. Nie sprawdzalem jeszcze bo nie mam kabelka. Musze pojechac gdzies.
  15. Koledzy jak przegonie zdrowo swojego klekota zaswieca mi sie kontrolka ABS. Pierwszy raz zaswiecila sie przy ponad 200km/h zjechalem na parking zgasilem po chwili odpalilem nadal swiecila ruszyłem i zgasla. Zeby sprawdzic jeszcze raz rozpedzilem do 190 i jak zacząłem zwalniać to przy okolo 170 zaswiecila... oczywiście pozniej zgasla po ponownym odpaleniu. ktos cos?
  16. davidoff82 odpowiedział(a) na reizen temat w Audi A4 B5
    Mam komplet czarnych boczkow. moge Ci odstapic po taniosci. Pisz pw jak cos Tunel czarny tez sie znajdzie.
  17. Po rozszlifowaniu tych zgrzewow jak to sprawnie i szybko polaczyc z powrotem? klej na goraco da rade czy da sie zgrzac ponownie?
  18. Koledzy a sprawdzal ktos czy od opla pasuje bo sa za pół darmo na alle?
  19. Kolego nie dopisales ze to dotyczy polifta. w przed lifcie ten element jest o ile dobrze pamietam jest częścią konsoli.
  20. Od spodu chyba trzy male srubki. lapa sklada sie z 2 elementów i one sa na wcisk plus jedna srubka. od dolu wkrecasz srube i z wyczuciem mlotkiem bo trzeba to rozbic... u mnie naprawde mocno siedzialo.
  21. Kupil Whitevision Philipsa w promocjo w Norauto za 69 zeta z postojami. duzo swiatla, mam wrazenie ze nie mniej niz w hid 4300 ktory wyjalem. co do barwy to do ksenonu im daleko ale sa przyjemne. Zobaczymy jak dlugo beda świecic.
  22. Plecy byly tapicerowane w polifcie z nieskladana kanapa. Jak wkladalem tapicerki z lifta ze schowkiem to byla tez tapicerka tej blachy w bagaju ale półka od dolu goła.
  23. Pasuje idealnie! Ja mam założoną z Passiora i jest lelo. Ps. Na szrocie dorwalem ideal za 10 zł .... PASSAT MUSI BYC PRZEDLIFT!!!
  24. Poszukuję numeru pastikowego, prostokątnego w przekroju kołka mocowanego w nadwoziu. Wchodzi w niego siedzisko kanapy... o tego szukam 8D0 886 373 Dla potomnych.
  25. Czy podejdzie mi oslona czy też rączka ręcznego z Passata b5? Moge taka skorzana zanabyc za kilka piw tylko nie wiem czy spasuje bo wyglada nieco inaczej tzn jest z jednego elementu. up! Nikt nie wie czy osłonka z passka b5 przed liftem nie spasi do audi b5? Dla potomnych. Pasuje.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.