Treść opublikowana przez davidoff82
-
Wymiary subwoofera w boczku
Koledzy mam maleńki subwoofer (głośnik 20cm) w bagażniku. Bardzo szanuje sobie przesterzeń bagażową więc duży sub odpada, jednak ten fabryczny to jakiś dramat jest. Chcialem go przerobić ale to bezsensu i w zasadzie nie bardzo nawet możliwe, przeglądając sieć znalazlem takie coś: jestem przekonany że to mi w zupełności wystarczy, czy ktoś robił coś posobnego i może podać wymiary jak dużą skrzynkę wyrezać? Odgrzebie temat. ktoś coś widzial albo wie co i jak?
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
jeden z lepszych projektów na forum. Przemo mój Mentor
-
1.6 adp nie odpala po nocy.
Kolego jak pisalem kable i caly zaplon nowe. Co do rozrusznika to kręci normalnie.
-
Zapinki pasów
Zmieniałem fotele i byly przy nich nowe zamki pasow i wszystko pasowalo.
-
Schowek na okulary w miejsce rączki kierowcy w suficie
a z Seata Altea 5P0 857 465 B pasuje?
-
Coś puka prawy tył (nie zawieszenie) 2000r sedan
U mnie równie irytujący dzwięk wydawała nasadka zostawiona przez mechanika pod siedziskiem kanapy...
-
[All B5] Wymiana dolnej listwy w przednich drzwiach od pasażera
Koledzy zakupiłem ładną ori listwę z demontażu - wersja już poprawiona bez metalu ale z urwaną srubą. Co doradzicie? Zalac np klejem na ciepło dziurkę po nakrętce w listwie i dać mały wkręt czy wkleić np na gorąco nową nakrętke i próbować przywrócić ori?
-
[ALL B5] Montaż parktronica
Gdzie w avancie przeciągnąć kable do kabiny od czujnikow? Koledzy ktos cos? Jakies foto? Pomalu mysle o montazu ustroistwa.
-
wymiana silnika ADP
Slupek ADP za 500 zl??? Rozboj. Cena z kosmosu.
-
1.6 adp nie odpala po nocy.
Samchod po nocy nie chce odpalac po dluzszym postoju tez Przy probie zapalenia zaskakuje i chodzi jakby na 200 obr/min i gasnie. Drugie odpalenie i jest juz ok. Na kompie brak błędów silnikowych. Byl blad halla ale zostal wymieniony wraz z aparatem zaplonowym. Dodatkowo wymieniono: Kopulka Palec Kable + Swiece Dwa czujniki temperatury Regulacja zaplonu byla, przepustnica czysta, gaz byl zakrecany i wypalano paliwo celem wyeliminowania reduktora. Co jeszcze sprawdzic? Ktos zetknął sie z czyms takim?
-
Jak rozebrać boczki w a4 b5 tył ?
jeszcze dwie malutkie śrubki po bokach u góry
-
A4 b5 2.8 193KM --> 4.2 v8 299KM fake rs4
Mamy urodzaj na v8 Powodzenia!
-
Znacie takie głośniki dedykowane?
znalazłem w sieci takie oto głośniki dedykowane do b5: http://allegro.pl/nowe-glosniki-cs5-audi-a4-b5-dystanse-jbl-przod-i4874532616.html http://allegro.pl/nowe-glosniki-basowe-audi-a4-b5-dystanse-przod-i4904145104.html miał ktoś styczność z nimi? co o nich sądzicie? Koledzy ktos cos? Chce cos taniego. W zasadzie nawet ori mi wystarczalo ale niestety ori umarlo...
-
Swieci abs po szybkiej jezdzie.
Nie sprawdzalem jeszcze bo nie mam kabelka. Musze pojechac gdzies.
-
Swieci abs po szybkiej jezdzie.
Koledzy jak przegonie zdrowo swojego klekota zaswieca mi sie kontrolka ABS. Pierwszy raz zaswiecila sie przy ponad 200km/h zjechalem na parking zgasilem po chwili odpalilem nadal swiecila ruszyłem i zgasla. Zeby sprawdzic jeszcze raz rozpedzilem do 190 i jak zacząłem zwalniać to przy okolo 170 zaswiecila... oczywiście pozniej zgasla po ponownym odpaleniu. ktos cos?
-
Boczki na czarno
Mam komplet czarnych boczkow. moge Ci odstapic po taniosci. Pisz pw jak cos Tunel czarny tez sie znajdzie.
-
Przerabianie boczków z anglika na europę
Po rozszlifowaniu tych zgrzewow jak to sprawnie i szybko polaczyc z powrotem? klej na goraco da rade czy da sie zgrzac ponownie?
-
Schowek na okulary w miejsce rączki kierowcy w suficie
Koledzy a sprawdzal ktos czy od opla pasuje bo sa za pół darmo na alle?
-
tunel drążka zmiany biegów
Kolego nie dopisales ze to dotyczy polifta. w przed lifcie ten element jest o ile dobrze pamietam jest częścią konsoli.
-
Jak wymontować podłokietnik z tunelu
Od spodu chyba trzy male srubki. lapa sklada sie z 2 elementów i one sa na wcisk plus jedna srubka. od dolu wkrecasz srube i z wyczuciem mlotkiem bo trzeba to rozbic... u mnie naprawde mocno siedzialo.
-
Jakie proponujecie żarówki H7 do Audi?
Kupil Whitevision Philipsa w promocjo w Norauto za 69 zeta z postojami. duzo swiatla, mam wrazenie ze nie mniej niz w hid 4300 ktory wyjalem. co do barwy to do ksenonu im daleko ale sa przyjemne. Zobaczymy jak dlugo beda świecic.
-
Wykładzina bagażnika
Plecy byly tapicerowane w polifcie z nieskladana kanapa. Jak wkladalem tapicerki z lifta ze schowkiem to byla tez tapicerka tej blachy w bagaju ale półka od dolu goła.
-
oslona ręcznego z Passata
Pasuje idealnie! Ja mam założoną z Passiora i jest lelo. Ps. Na szrocie dorwalem ideal za 10 zł .... PASSAT MUSI BYC PRZEDLIFT!!!
-
Element montażowy kanapy tylnej - siedziska
Poszukuję numeru pastikowego, prostokątnego w przekroju kołka mocowanego w nadwoziu. Wchodzi w niego siedzisko kanapy... o tego szukam 8D0 886 373 Dla potomnych.
-
oslona ręcznego z Passata
Czy podejdzie mi oslona czy też rączka ręcznego z Passata b5? Moge taka skorzana zanabyc za kilka piw tylko nie wiem czy spasuje bo wyglada nieco inaczej tzn jest z jednego elementu. up! Nikt nie wie czy osłonka z passka b5 przed liftem nie spasi do audi b5? Dla potomnych. Pasuje.