Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

davidoff82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez davidoff82

  1. Koledzy musze kupic nowy phone. Doradzcie mi co kupic. Zalezy mi na dobrym aparacie foto i w miare duzej baterii tak zeby te 12-15 godzin srednio intensywnej pracy trzymal. Co polecicie? Myslalem o Galaxy s3 neo lub htc m8.... Wysłane z mojego GT-I9060 przy użyciu Tapatalka
  2. Te hankooki za 204 zł 16 cali to darmoszka normalnie.
  3. Kupilem jesienia w serwisie w Sosnowcu bez problemu. Na miejscu mieli... innych pomyslow brak.. Wysłane z mojego GT-I9060 przy użyciu Tapatalka
  4. Zakupiłem dwie oponki do B7 marki Laufenn. Wziąłem je na próbę z uwagi na renome Hankooka - jest to tańsza marka koncernu produkowana w tej samej fabryce na Wegrzech. Na razie ocenić mogę tylko estetyke i ta jest na najwyższym poziomie. Walory trakcyjne lada dzien... Opinie przekaże.
  5. W serwisie kilka zlotych kosztuje Wysłane z mojego GT-I9060 przy użyciu Tapatalka
  6. Dzięki! Podłączone pod żarówkę, centralka w okolicy pompki od zamka a buzzer pod nogami pasażera. O ile mi wiadomo sa dokładki PDC do przedlifta Dokładnie takie czujniki u mnie siedzą.
  7. Auto brudne... czujniki nalezy owinac raz lub dwa taśmą izolacyjna, oczywiscie tego nie widac i siedzą idealnie. Ja mam wersje tylko z buzzerem bo ten wyświetlacz mi sie nie podoba. Wysłane z mojego GT-I9060 przy użyciu Tapatalka Fotka zaraz po montazu jeszcze lapska odbite juz rok z tym smigam zadowolony. Wysłane z mojego GT-I9060 przy użyciu Tapatalka
  8. Ja zamontowalem w ori dokladce pdc i jest ok. Wysłane z mojego GT-I9060 przy użyciu Tapatalka
  9. Podejdzie od passata przedlifta. Wysłane z mojego GT-I9060 przy użyciu Tapatalka
  10. Puszcza mi chłodniczka spalin i czasami czuć w samochodzie. Egr rozsypał sie calkowicie - wyjąłem ten okrągły zawór wraz z ośką i zębatki bo zęby starte na zero i wszystko latało. koszt chłodniczki z EGR to ok 1100 zł. Dlatego chce zaślepić. Nie będę ładować kasy w eco-syf. Bede to robić w Dynamite w Katowicach, kolega robił i jest OK. Klapa gasząca też jest uszkodzona ale ją akurat wymienie na nową ORI. Temat zaślepki ogarnąlem - bedą dwie jedna przed chłodniczką druga przy EGR. We wtorek powinno być już po zabiegu póki co zastawione na sztukę blaszką autko jeżdzi dobrze tylko że dyskoteka na desce...
  11. Koledzy przeszukalem forum troszkę wiem ale nie wiem co zrobic z moim egr. Od poczatku. Pojawil sie niepokojacy odglos w kolektorze ssacym. Sądziłem iż może to być któraś z klapek ale te sa ok. Za to egr jest caly posypany lata luzem i hałasuje. Nie planuje go wymieniac ale biore to pod uwage. Najchętniej zaślepił bym go i wylaczyl systemowo. Z tego co doczytalem to mimo zaslepienia powinien zostać on na swoim miejscu i dajemy blaszke z otworem... Pytanie jest takie: czy moge calkowice zdemontować egr i zaslepic blaszką plus wyłączenie systemowe? Moze ktos ma link do manuala jak krok po kroku pozbyc sie tego ustroistwa? Wysłane z mojego GT-I9060 przy użyciu Tapatalka
  12. Koledzy nie jestem pewien czy podany numer jest poprawny. Mam ten uchwyt w ręku i nie pasuje ma za mały rozstaw śrub i za wysoki jest... Pasuje za to do Golfa mk4 itp... Wydaje mi się że poprawny nr to 3B0 857 465 może ktoś sprawdzić kto ma uchwyt zamontowany. ewentulanie 1C0857465
  13. Ten z Aliexpress nie pasuje. jest za "wysoki " i za "krótki" z tego co widze to pasuje do mk4 itp. Ale jakość naprawde świetna.
  14. davidoff82 odpowiedział(a) na Romeck temat w Audi A4 B5
    Straszny syf. Działało 10 minutWysłane z mojego GT-I9060 przy użyciu Tapatalka Na aliexpress.com mozna kupic fajne podwojne montażowe gniazda juz z elektronika za kilka $. Niektore nawet podswietlane. Wysłane z mojego GT-I9060 przy użyciu Tapatalka
  15. a montował ktoś już moduł firmy LEPARD? http://allegro.pl/modul-swiatel-dziennych-drl-swiatla-dzienne-usb-i5423019991.html przekonuje mnie tym że jest hermetyczny - IP65 i można go spokonie zamontować pod maską np w okolicy przekażników tuż obok zbiorniczka płynu wspomagania...
  16. Koledzy a dawal ktos z Was wyłącznik do modulu? Np na czas przegladu lub gdyby znudzily mi sie drl? Wytrzyma wylacznik czy sie spali? Ilo amperowy musi byc minimum? Wysłane z mojego GT-I9060 przy użyciu Tapatalka
  17. do elektrycznych lędźwi potrzebujesz tylko plus i minus po stacyjce - np z pod listwy pod kierownicą. ja dałem jeszcze bezpiecznik 10A
  18. To jest nierozbieralne. Kup kompletny zamek za 20 zl i po sprawie. Wymiana 20 minut.
  19. W skrzyni 5b przy 200km/h jest nieco ponad.4tys obr. w 6b jest krótsza skrzynia?
  20. Kolega audison ma racje. Wahacz wymieniony. Dziekuje za pomoc.
  21. to już mam mętlik teraz... na wahaczu jest "L" nabite... może pudełko podmienione?
  22. Koledzy mam wybity wahacz górny tylny z lewej strony, poprzedni właściciel samochodu przy zakupie dał mi jeden nowy wahacz. czy ktoś może mi potwierdzić że to górny tylni wahacz do B5?
  23. davidoff82 odpowiedział(a) na MlodyElk temat w Audi A4 B5
    Szukaj liftowego panelu bez klimy i bedzie pasowac wsio. ciezko dostac ale pokazuja sie na alle.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.