Treść opublikowana przez davidoff82
-
Przeguby Ale jakie?
u mnie w 1,6 benzynie tani wytrzymał 5 km i zaczał sie trzeskac przy skrecie, stary ori ma luz ale od dwóch lat lata bez oslony i sie nie trzaska chcemy go wykończyć ale sie nie daje. w 1,9 tdi mam zalozone lobro i 20kkm nie wykazuja zadnego zużycia
-
PS3 jaka gra dla czterolatka
Mój syn (4 lata) dostał w spadku PS3 - to z pierwszej serii wielkie pudło bez move'a. Z racji że ja nie grywam, nigdy tego nie lubiłem nie mam pojecia jakie gry mu zakupić... Młody lubi Lego, Angrybirds, jakieś wyścigi ale wiadomo gra musi być merytorycznie odpowiednia i prosta dla niego żeby nie absorbował mnie do jej obsługi i żeby się szybko nie zniechęcił jak nie bedzie umiał grać... Co mi polecicie? Move mogę zakupić jak macie jakiś konkretny pomysł.
-
Tłumik z 2.6 do 1.6?
Potrzebuje pilnie tlumik koncowy do 1.6. z czego bedzie pasować oprocz 1.6? Z 1.8? Moge miec na szybko z 2.6 podejdzie?
-
Bezprawne zagarnięcie miejsca parkingowego. Co można zrobić?
Wszystcy maja go dosyc ale nikt nie chce sie z idiotom szarpac. dzisiaj zglosilem sprawe do UM. Jak upomna sie w spoldzielni i podatek to spoldzielnia sama pewnie sprzatnie...
-
Bezprawne zagarnięcie miejsca parkingowego. Co można zrobić?
Najwieksza satysfakcja bedzie jak te plytki sam z ziemii wyjmie...
-
Bezprawne zagarnięcie miejsca parkingowego. Co można zrobić?
Mam problem z sąsiadem. Mamy pod blokiem parking bity nieutwardzony wysypany żwirem. Jak pod każdym blokiem jest za mało miejsc parkingowych. Na domiar złego jeden z sasiadów - agresywny staruszek nazwijmy go X wyłożył sobie jedno miejsce kostkami chodnikowymi i nie pozwala nikomu (po za swojemu wnukowi) tam parkować a jak już się komuś uda kończy się to karczemną awanturą. Doszło do kuriozum że moje auto stojące na tym miejscu zostało porysowane czymś ostrym. Koszt naprawy 1800 zł papiery do wglądu, oczywiście nikt nic nie widział ale kazdy wie kto to zrobił . Sprawa na Policji w trakcie rozwoju, pewnie ją umożą, autko było ubezpieczone jest już naprawione. Ale co dalej, miejsce nadal jest i awantury nadal są. Postanowiłem że urzedowo zmuszę dziada do jego likwidacji. To co ustaliłem i zrobiłem: 1. Miejsce parkingowe nie należy do niego, tzn nie ma pozwolenie administracji z tytułu inwalidztwa czy jakiegokolwiek innego (sprawdzone dokladnie) 2. Na mapie ten fragment dzialki widnieje jako trawnik i w zwiazku z tym administrator ma to w głebokim poważaniu bo to nie jest parking 3. Policja nie ma możliwości zmuszenie dziada do likwidacji płyt chodnikowych Pomijając aspekty kryminalne tzn dewastację samochodu wnuka, pobicia i inne wymuszenia co mogę LEGALNIE zrobić żeby zmusić go do likwidacji miejsca? Nie bedzie płytek nie bedzie mieć czego bronic ? PINB zgłosić samowolne utwardzenie gruntu? UM zgłosić nieopodatkowane miejsce parkingowe? (w końcu to trawnik oficjalnie) Miał ktoś taki problem? Jak Panu X umilić życie i spowodować posprzątanie tego burdelu?
-
Mannesmann Yato
Biorąc pod uwagę że Coval ma duże problemy jako firma i towar ich jest mocno niedostępny to gwarancja wieczysta wydaję się mocno naciągana.
-
potrzebny schemat lub zdjęcia
Ok. Zaraz go sprawdzę.
-
potrzebny schemat lub zdjęcia
Ooo widzisz. Jak go sprawdzic? pacjent to Passat B5 1.6 AHL
-
potrzebny schemat lub zdjęcia
Mam powazne podejrzenie dziury czy tez innej nieszczelności w dolocie. Zaprzyjaźniony mechanior z drugiego końca polski powiedzial obejrzyj dokładnie weze od przewietrzania silnika szczegolnie plastikowe kolanko. Co artysta ma na mysli mowil ze trzeba zdjac kolektor do tego. pewnie chodzi o odme, zaworek odpowietrzenia skrzyni korbowej itd? Ktos cos kuma albo ma fotki czy schemat?
-
Jaki klucz pneumatyczny polecicie?
Pracuje w Toya (YATO) te klucze o których piszecie maja ponad 1300 Nm, jeżeli chodzi o markę Yato to pilnujemy jakości i są naprawdę ok, są zdecydowanie bardziej odporne w tej klasie cenowej na zanieczyszenie powietrza wodą czy olejem. Mechanizm ktoś pytał jest typu Twin Hammer, szczegóły w necie do poczytania, jak pracuje w firmie już dłuższy czas jako PH nie miałem przyjemnosci odbierania klucza udarowego do reklamacji... W razie pytań zapraszam na PW.
-
Jak zakodować klimatronik Polskim Vagiem
W mojej poprzedniej B5 '95 1,6 rozkodował się klimatronik (po raz drugi). Wcześniej kodowałem go pożyczonym kompem i kablem z VCDS i był to banał. Niestety nie mam możliwości na już skorzystania z VCDS mam natomiast POLSKI VAG i kabel kompatybilny z tym programem. Jednak ni cholery nie potrafie tego zrobić tym dziwadłem. Gdzie skasować błędy, gdzie zrobic test silniczków i gdzie podać nowe kodowanie... są tam niby opcje przekodowanie, adaptacja, ale nic nie dzieję się po ich uruchomieniu... niby robi testy ale wszystko psu na ... proszę o pilną pomoc
-
[ALL B5] Naciąg rolety Avant
foty by się zdały...
-
[a4 B5] nie moge otworzyc drzwi ani zzewnatrz ani od srodka...
Wtedy mozna z zew otworzyć
-
[a4 B5] nie moge otworzyc drzwi ani zzewnatrz ani od srodka...
Czy zamek odryglował? W sensie czy podniósł przycisk ryglowania? Które to drzwi?
-
Przekładka z przedlifta do polifta wnetrza
Inne wtyczki są ale temat do ogarnięcia.
-
[Lusterko prawe od anglika
Koledzy macie jakieś sprawdzone wkłady do tego lusterka? Potrzebuje niebieskie sferyczne do angielskiego lusterka, na allegro tego od groma, z plastkiem bez plastkiu z grzałką, bez grzałki no do wyboru do koloru. Brał ktoś ostatnio? Może polecić sprzedawcę? Najchętniej kupiłbym cały kompletny wkład - plug & play...
-
Lusterko fotochrom z a6 c5 do a4 b5 fl?
A czy pasuje od new beatlle?
-
Jak z czarnych relingów zrobić chromowane.
Da się, jest gdzieś nawet fotostory. Ale mase roboty...
-
Parktronic a a4b5
A czy ktoś wie czy uniwersalne czujniki cofania da się zapodać do ori dokładki pod pdc?
-
Wybór dywaników - który lepszy?
Szukaj ori weluru na szrocie. Ostatnio kupiłem komplet za 10 zł. Jedynie stopery nie pasowały. ..
-
Spinki osłony silnika i skrzyni
Kupiłem autko bez osłony silnika i skrzyni biegów. dzisiaj zakupiłem okazyjnie taki komplet (za 40 zł) ale nie mam spinek. O ile tam gdzie plastik łączony będzie z plastikiem (osłona do zderzaka czy do nadkoli) mam to w nosie i zaimprowizuje to mam wrażenie ze potrzebuje czterech sztuk jakby takich plastikowych kołków prostokątnych w nadwozie... i tu właśnie pytanie czy możecie mi w etce odszukać ich oznaczenie, bosko byłoby jakby ktoś mógł wrzucic tutaj szkic co, jak i czym ma być mocowane... z góry dziękuje.
-
[B5 AFN] Granat owa
Masz jeszcze te listwy dolna na handel? lewy przód i prawy tył w jakim stanie? Auto bardzo ładne prace idą na ostro, pozazdrościć...
-
[ALL B5] Montaż podłokienika
Spasuje ale z prwej strony przy laczeniu z konsola bedzie mala szparka.
-
[Ahl] Silnik Zatarty, Kilka Pilnych Pytań Odnośnie Przekładki
Moj silnik mial problemy z obrotami a ten chodzi idealnie dlatego chcialbym wsadzic komplet..