Treść opublikowana przez davidoff82
-
A4 b5 boczki od avant'a do sedana
dałem za skórę komplet z dekorami klamkami lampkami itd 80 zł (Angole do przerobienia)
-
Silniczki climatronicu
Silniczki są cztery, 7 voltowe. Trzy na tunelu środkowym i jeden chyba po schowkiem. Podobno silniczki są identyczne różnią się jedynie cięgna (rozróżniasz po kolorach - czerwony - odmrazanie i nogi, niebieski kratki a biały temperatura, jest jeszcze jeden od obiegu zamknietego - koloru nie pamiętam. Jeżeli coś namieszałem proszę o sprostowanie. Autko identyczne jak moje, ja miałem identyczna awarię (miga Ci panel klimy po uruchomieniu auta?). U mnie pomogło ponowne kodowanie klimatronika (bez innych napraw).
-
mruga panel klimy
Więc tak pojawiły się nowe fakty. Usterka pojawiła się po naciśnięciu (przez żonę) przycisku odparowania przedniej szyby. Wskazuje to na silniczek z klapą sterowaną czerwonym cięgnem ??? Wcześniej (tak kilka miesięcy) czasem gasło podświetlenie przycisków klimatronika - tylko przycisków, działał poprawnie. Mam jednak wątpliwości czy nie padł sterownik??? Pytanie czy klapa/silniczek może paść na jeden raz bez zadnych oznak czy to raczej stawiacie na sterownik? ---------- Post dopisany 22-09-2013 at 15:15 ---------- Poprzedni post napisany 18-09-2013 at 22:15 ---------- zrobione. pomogło ponowne kodowanie.
-
zamiana czesci od audi a4 b5 po drugim lifcie do audi a4 b5 po pierwszym lifcie...?
one są na masce ale od spodu (od strony podszybia)
-
Jak zakodować ponownie klimatronik?
Nie wiem czy ten dział... Proszę podajcie mi prostą instrukcję kodowania klimatronika. Autko do B5 1,6 z 1995roku.
-
mruga panel klimy
tylko że u mnie wieje chłodem na twarz.... a szyby zaparowane. muszę to szybko ogarnąc. szukam jakiegoś schematu klap, żeby zobaczyć czy coś się nie zacięło.
-
mruga panel klimy
Mam podobny problem, nie chce zakładać nowego wątku. Po zapaleniu samochodu miga klimatronik - migaja symbole na wyświetlaczach - przyciski nie migają. Przyczyną nie są luty - panel miga równomiernie jak kierunkowskaz i zawsze ok 2 minut. Sterowanie wentylatorem (siłą nawiewu) działa poprawnie. Sprężarka klimy załącza się poprawnie, prawidłowo działają wszystkie pozostałe przyciski - tzn wskazanie na wyświetlaczach zmieniają się zgodnie z wciskanymi przyciskami jednak nie ma to wpływu na działanie systemu nawiewów - nie zmienia się temperatura powietrza, ani nie przałączają się klapy... Ktoś spotkał się z czymś takim?
-
kierunki ala USA
jest inaczej ukształtowany:
-
kierunki ala USA
armi mozesz jeszcze raz dać szablon? ewentualnie [email protected]
-
Pomarańczowa folia na US
Faktycznie nic nie ma.. A jakieś inne sugestie? ---------- Post dopisany at 20:20 ---------- Poprzedni post napisany at 20:14 ---------- FOLIA DO LAMP 50x25cm !!! 7 kolorów !!! HIT 2013 ! (3510773598) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. tego sprzedawce ktoś kojarzy? ---------- Post dopisany 08-09-2013 at 12:03 ---------- Poprzedni post napisany 30-08-2013 at 20:20 ---------- podpowie ktoś?
-
Tunel środkowy z B7 do B5
pochwal się fotkami bo jestem bardzo ciekawy efektu...
-
Pomarańczowa folia na US
Koledzy macie sprawdzonego sprzedawce pomaraczowej folii na kierunek USA? Kupiłem folie ale ona jest bardziej żółta niż pomarańczowa - nawet 3 warstwy nie rozwiązują problemu... Proszę o link do sprawdzonego sprzedawcy...
-
Kupie Boczek od strony kierowcy do audi A4 B5 1.8T 1996r avant
Nie ten dział. Ten boczek może być jakikolwiek czarny byle z taką tapicerką bo dekor i reszte sobie zmienisz . Na dobrą sprawę może być nawet angielski - bo trzeba tylko minimalnie podciąć.
-
Hałas z układu wydechowego w A4 B5 1.6
Ten dźwięk pochodzi wlaśnie z rurki zamiast kata - też tak mam ale mnie nie przeszkadza. U kolegi być moze jest wstawiona taka rurka w obudowie kata? Problem rozwiąże wstawienie tłumika przelotowego w obudowie katalizatora (nie mylić ze strumienicą). U ojca w 1,6 Passat tak zrobilem i jest idelanie cicho jakby był kat. Niestety w naszych wolnossących potworkach taki jest skutek uboczny (nazywany tutaj na forum niekiedy efektem poloneza) wstawienia pustej rury w miejsce kata.
-
Jedyne w Polsce Volvo V70 z klubowymi ramkami by Maxcudo -Bixy na aucie! :D
Podoba mi się bardzo, sam zastanawiam się nad zakupem V70. Byc może niebawem bedę miec kilka pytań do kolegi.
-
Wisko
Wisko z octy?? Pierwsze słyszę...
-
prezent dla kolegi na wesele
to kup dla siebie identyczny dla pewności
-
przeglądzik na glebie :D
luzik... powiedz diagnoście że jest gleba i żeby ostrożnie wskakiwal w rolki. ps. mój diagnosta przytrzymał autko lekko ręcznym żeby nie wpadło w rolki jak kulka.
-
Moja A4b5
Ładna sztuka. Koła bardzo fajne!
-
Nie odbijajaca manetka kierunkowskazu po czyszczeniu
Odgrzewam kotleta. U mnie sporadycznie nie odbija i też lewy. Dziesięć razy odbije a raz nie odbije... Jak nie odbije to nie słychać tego cykania podczas kręcenia...
-
[B5 APS] by czorny
powiedział co wiedział....
-
Tylne lampy US do b5??
W kombi chyba jeszcze jest obrysówka - był kiedyś taki zestaw na forum na handel. Nie wiem czy w sedanie też jest obrys...
-
Zawieszenie w B5 - prawda czy mit
popieram, ja tez wymieniam to co zepsute a nie całe zawieszenie... Ja mam Ori zawieszenie 210 tysi nalatane, jedynie górne prawe wahacze wymienione na febi.
-
Box Na Dach dawć naklejki ??
Same belki u mnie subiektywnie szumią bardziej niż z boxem, co nie zmienia faktu że nie da się z tym jeździć cały czas...
-
nietypowa usterka centralnego
chyba znalazłem, wygląda na to że mój "fachowiec" nadłamał ten niebieski króciec w siłowniku bo cały się rusza i tam syczy. Spróbuje to doraźnie uszczelnić poxiliną zanim nie kupię całego zamka...