Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

davidoff82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez davidoff82

  1. po pierwsze nie ten dział, po drugie , a po trzecie to OT...
  2. Daj ją reggiemu i będzie piękna! ---------- Post dopisany at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany at 19:24 ---------- Drop a pochwal się co tak rezasz z tymi boczkami nowymi
  3. no widzę że mamy niezłego rezacza na forum, furka dobrze rokuje, zazdroszczę umiejętności i kubełków w czarnej skórze
  4. Obejżyj moje auto - link w podpisie, ja mam kilka fotek z manuala - bodajże medik też robił, ale nie jestem pewny na maksa, jest jeszcze ktoś ale już teraz nie pamietam nicku - nic trudnego ogólnie...
  5. nie patrzyłem ale jak by był to więcej płynu w zbiorniku by było a jest normalnie stan. Jest możliwe ze robi 6,5 tys. Ja ostatnimi czasy robie 3 tys w roku...
  6. Były takie półki ,nie wiem czy w przedlifcie, ale o ile mi wiadomo nie było zmian w tylnej półce i powinno pasować.
  7. Dropson nie robi na siłę polifta z dziadka. Ja też mam starą kierę, miałem już w garage komplet z lifta na swap a jak przyszlo co do czego to sprzedałem i obszyłem ori paździerzową kierę u Ragga i jestem max zadowolony. Drops ma jednego z fajniejszych przedliftów na forum. Tyle. I niech przedlift będzie przedliftem (chyba że ktoś idzie po całości jak Maxterr to wtedy szacun).
  8. koła ciekawe, te poprzednie tez nie były głupie...
  9. Ja mam takie felgi na zimę i nie zakładam dekli bo nie podobają mi się te koła z deklami. Dla Ciebie plusik za ORI chromy, robią robotę.
  10. Drops, daj znać jakbyś koło gonił. Szukam ładnych Avusów.
  11. czyli boczki drzwiowe z Avanta tez podejdą do sedana i mamy głośniki w tylnych drzwiach?
  12. Chwal się Michał, chwal się - jeden z ciekawszych projektów na forum a w wątku lipa...
  13. Żyletką to raczej bym się nie chciał golić. Osobiście używam jednorazówek Gilette z 3 ostrzami, nazwy nie pamietam ale są spoko. Natomiast faktycznie polecam krem LIDER i pedzel zamiast pianek. Koniec z kropkami, podrażnieniem i innym badziewiem, dużo piany i jechane!
  14. Czyli to co było u mnie, na dłuższą mete to się uwali!!! Ja poskładałem na nowych częściach, wydawało się ok, troszkę biło minimalnie, zrobiłem na tym około 10 tys i sie rozwalilo - scieło klin na kółku rorządu i rozrząd się przestawił - szczęście że silnik był mało kolizyjny (1,8 ABS). Kolego nie czekaj tylko szukaj mechanika który Ci to podfrezuje bo 1,8 20V może być kiepsko...
  15. Ale bzdura. 2 lata śmigam bez sprysków i samopoziomu....
  16. kup lampke z b5 i przełóż do tej z B6. W Twojej juz jest na nie miejsce, plug&play. Użyj szukajki wszytsko jest opisane w tym temacie.
  17. Ale jaja, pozazdrościć furki...
  18. Kolejny ładny Avancik. Trochę zaczynam żałować (szczególnie w momencie kiedy musze box na dach wyrzucić) że nie chciałem kombi. Co tam masz za wskaźnik koło stacyjki?
  19. Typowa sprawa. W Golfie TD (nie mylić z TDi) kończyło się to często zerwaniem rozrządu. U mnie w Golfie 1,8 koło zostało nieprawidłowo zamontowane po wymianie rozrządu i się obluzowało. To koło przykręca się odpowiednim momentem, i daje nową śrubę na kleju. To bicie pojawia się na skutek rozklepania czoła wału. Są odpowiednie frezarki do tego celu np takie Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. U mnie naprawiał to mechanik z okolic Harbutowic Pan Tyrna Tyrna Władysław Mechanika Pojazdowa opinie komentarze / Harbutowice za płaciłem 3 lata temu 240 zł z częsciami, auto zrobilo już po naprawie 70 tysięcy bezproblemowo.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.