Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

davidoff82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez davidoff82

  1. davidoff82 odpowiedział(a) na lutas temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Szybki przednie można ogarnąc taniutko, mnie kosztował komplecik 100 zł. Autko ciekawe - szczególnie fotele.
  2. Zależy od firmy. W sosnowcu w takich strszych brykach jak moja gość nie wyciąga czynnika bo mówi że to syf i wywala go w powietrze, bo niby nie chce uwalać maszyny. Ja robie serwis z wymianą dławika i odgrzybieniem za 120 zl. Niestety Ci macherzy mówią że nie wymienią mi osuszacza bo lubią się urwać i nie chcą kłopotów. Odsyłają z tym gdzie indziej... Sam nie wiem co robić. Kupiłem dławik, osuszacza jeszcze nie i jestem w kropce.
  3. Teraz to zgłupiałem, bylem u magika od klimy i mówi że u mnie nie ma osuszacza tylko puszka dekompresyjna, i że jej wymiana nic nie daje bo tam nie ma żadnego fiitra... Zna się czy zmienić mechanika?
  4. Więc tak. Jestem posiadaczem omawianego uchwytu. Mam go zamontowanego w przedlifcie, ale fakt że tunel z łokciem mam od lifta. BTW jak zakupiłem poliftowy tunel, to nie bylo w nim żadnego "dywanika" w schowkach. Zanim dokupiłem sobie ten uchwyt, bo nie miałem żadnego po zmianie tunelu to "dywanik" mialem przełożony z przedliftowego i pasował idealnie - w związku z tym uważam że te schowki, zagłębienia jak zwał tak zwał są identyczne w całym okresie produkcji... Ewentualne fotki u mnie w watku.
  5. Optycznie bardzo podobna do mojej przed wszystkimi zabiegami, daj wyraźniejsze foty ledów i zdjęcie jak to świeci. Ogólnie fajna baza do modów. No i wnętrzem się pochwal!
  6. Miało być o chromach wokół okien... teraz już nikt o tym nie pamięta, temat zszedł na relingi
  7. Jedno mi nie gra w Waszej dyskusji, bo z tego co widzę to kolega ma 1,8FWD a chce zapodać sobie 1,8T ale AWD! O ile mi wiadomo to w B5 nie da się dołożyć QUATTRO do FWD z uwagi bodajże na spawaną podporę wału (w B6 już chyba była podpora przykręcana do nadwozia a samo nadwozie z B6 FWD było dostosowane do montażu wału napędowego). Dołożenie więc napędów do B5 wiąże się z prawdopodobnie z przespawaniem podlogi. Biorąc pod uwagę koszty wykonania takiej hybrydy... chyba nie ma to sensu. BTW Gdzieś w necie widzialem fotostory z przeszczepu podlogi z TT do A3, niesamowita ilość roboty....
  8. Baza do modów jest, silnik fajny. Co Ty masz zmodzone z przednimi lampami, jakoś tak dziwnie wyglądają...
  9. Te halogeny zacnie zamontowane, niby nie ORI ale mucha nie siada....
  10. Czyli napewno 14 st to nie jest to co ma być. W czerwcu jadę wymienić dławik i osuszacz, nabiję odgrzybie, wymienie olej w kompresorze i zobaczymy co się zadzieje, miejmy nadzieję pozytywnego.
  11. Najprostsze rozwiązania są najlepsze szczególnie dla mnie skoro 99%czasu jezdze autem sam lub z zona Tylną kompletną klameczkę można kupić za 10 zł.....
  12. a nie powinno być zdrowo poniżej 10 stopni? ja kojarze że koledzy piszą o 3-4 stopniach...
  13. Dobry projekt, w podobna stronę idziemy ze swoimi ADP Nie myślałeś jej lekko zglebić?
  14. Pochwalę się nowym diwajsem : Powiedzcie mi koledzy czy ktoś przerabiał tą lampkę pod kątem zmiany podświetlenia klawiszy? Pochodzi ona z Superba i klawisze świecą na zielono Muszę to jakoś ogarnąc, ktos wie jak to rozebrac jakie są diody? Czy da się to zrobic? Ogólnie w nocy kox efekt nawet ta zieleń nie kłuje w oczy ale nie ma 100% satysfakcji, jest tak na 95%
  15. Matowe jak matowe, są grafitowe, jak dekielki od ORI alumków
  16. dobre.... dawaj istrukcję...
  17. mówiłem, odpust pełną gębą:decayed::decayed: będzie chwila to może prysne je w czarny połysk:wink: Michał na Zagórzu gośc sprzedawał ORI nakładki (zakupiłem) po 20 PLN komplet z kluczykiem do ich ściągania, jak coś to mogę spróbować go namierzyc ponownie. Miał dużo nowych ORI gadżetów prosto z salonu Skody
  18. Ty no masakra, przecież ten Twój lakier to szału nie robił.... No jestem w szoku, chyba poproszę Michała o konsultację Teraz bedzie szpan na dzielni
  19. -100 i -80 gruuuuuuuuuuuuubo! Mnie siadło ok -45mm z przodu i -35 z tyłu i czasami trę o progi, krawęzniki itd... Furka fajna!
  20. jesteś moim idolem, dziękuje za mega pomoc :-)
  21. dwie strony postów a fotki nikt nie podał z tym chromem...
  22. Dostałem używkę (komplet z superba z całej podsufitki) bez przejściówki za 99 PLN Chętnie zerknę na fotkę podłączenia
  23. Dropson zamówiłem taką lampkę w sufit z diodami jak Twoja, pomożesz ogarnąć kabelki?
  24. No tak, tylko pojadę to zapłacę znowu 150 zl. Chodziło mi o to czy mozna sprawdzić coś we własnym zakresie
  25. Ładnie idzie jak na 1,6...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.