Treść opublikowana przez davidoff82
-
[ALL B5] Moja Włoszka 1.9 TDI AVANT
Jasna skóra w ciemnym aucie jest kox. Co to za kabel wyłazi pod radiem ??
-
[B5 AEB] moje 1.8Teee, kosmetyczne zmiany str.1
Fura cacy, dbać, modzić i jeździć. Podoba mnie się. W tym roku urlop planuje spędzić w Lalikach, może mały spot w Jasnowicach na granicy jak pojedziemy z moją wife po %%% ???
-
[ALL B5] Boczki dzwi z anglika do europejczyka
Masz europejskie skórzane boczki i chcesz je sprzedać bez reszty skór? :gwizdanie: Nie zdarza się to często, a Angielskie boczki, nawet w skórze, nie mają wielkiej ceny bo mało kto wie jak się za nie zabrać, a roboty nie jest jakoś mega dużo. W aucie po przeróbce masz dokładnie symetryczne boczki (lewy do prawego),bo w lewym masz identycznej wielkości panel z elektryką... Ja moje na dniach jeszcze raz przerabiam bo montuję elektrykę, zdjęcia pojawią sie u mnie w wątku.
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
45 minut temu w Sosnowcu koło Plazy srebrny avant B5 na " SJ " na 17"
-
[ALL B5] Jakie napięcie do diody?
Czyli 12V paliło fabryczną diodę (tą w konsoli) w Bravo?
-
[ALL B5] Jakie napięcie do diody?
koledzy jakim napięciem powinna być zasilana dioda ori w drzwiach - tapicera od polifta, chodzi o ta diode koło rygielka chce ja podpiac pod sterownik zamka tak jak w ori...[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2011, 14:51_________________________________________________http://allegro.pl/sterownik-kazdego-c-zamka-twoje-logo-poradnik-i1619611223.html?source=oo chodzi mi o taki sterownik, chciałbym aby dioda symulująca alarm zastąpiona została tą ori w drzwiach ale nie chciałbym jej spalić... ma w ogóle ktoś jakieś doświadczenie z tym sterownikiem?
-
Stag 4 żre prąd i rozładowuje akumulator
zmierzone dokładnie ....
-
Stag 4 żre prąd i rozładowuje akumulator
Daniel zastanawiam się co śmiesznego napisałem... Mniejsza o to. Mam voltomierz jak widziałem co jest to nie kręciłem. Krzywda mu się nie stała. Ewentualnie będę reklamować. Aku nie jest problemem. Ważniejsze jest czy pobór 0,05A jest ok oraz jak go wyeliminować jeżeli nie może tak być. Tak czy inaczej uważam ze dawanie komuś aku żeby go lądował co jakiś czas to bzdura totalna. Chyba prościej zdjąć kleme lub bezpiecznik ale mogę się mylić...
-
Stag 4 żre prąd i rozładowuje akumulator
dlaczego? Naładuje go długo ale niskim prądem i będzie ok. Aku ma 4 miesiące...
-
Stag 4 żre prąd i rozładowuje akumulator
No tak samochód stał ponad 3 tygodnie więc może być tak jak mówisz... Chyba będę wyciągać ten bezpiecznik po znowu audi trochę postoi, nie powinno się chyba nic upalic od takiego odłączenia?
-
Stag 4 żre prąd i rozładowuje akumulator
No wygląda na to ze nie przechodzi nawet po kwadransie.
-
Stag 4 żre prąd i rozładowuje akumulator
Mam STAG 4. Ostatnio mało używam Audi i zaczęły się problemy z nowiutkim aku, aż padł dziś na amen. Zacząłem szukać. Ładowanie ok, klemy ok. Pobór prądu w spoczynku to 0,08 A. Myślę że dużo, szukam dalej i wychodzi na to że w skrzynce bezpieczników idzie 0,01 na centralny zamek i 0,02 na radio itp. Razem 0,03 A. Szukam dalej i okazuje się że pozostałe pobiera komp od Staga 0,05 A. Podpięty jest kablem z 15A bezpiecznikiem do aku i tym kablem bierze prąd. Czy to jest normalne czy za dużo słyszałem że powinien brać tak max 0,02A. Co o tym myślicie? Czy 0,08 będzie czerpać aku? Czy Stag ma prawo brać aż 0,05A w stanie spoczynku (po 15 minutach od wygaszenia samochodu)?
-
[ALL B6] Podłączenie przeciwmgielnych jako dziennych
Całe to SD-2 koledze chyba nie jest do niczego potrzebne. Trzeba zastosować taki prosty moduł http://allegro.pl/automatyczny-wlacznik-modul-swiatel-dziennych-i1621544913.html i podłączyć halogeny bezpośrednio pod aku na przekaźniku tak aby załączały się niezależnie od mijania/pozycyjnych.... Po co obniżać moc przeciwmgielnych stosując SD-2? Pytanie jak ten moduł zachowywać się będzie z H11? Może zwróćcie się do producenta bo one już różne figle płatały, troche opowieści na forum jest. Ja sam nie wiem czy brac ten moduł niby spoko ale jakoś brak odwagi żeby mu zaufać...
-
[ALL B5] Po wymianie lamp na DEPO dzielone - problem
próbowałeś obrócić silnik? te silniki można montować na kilka sposób (chyba 3 pozycje?) mnie też o coś tam przeszkadzał, więc wyjąłem obróciłem "o jeden ząbek" i gra!
-
[ALL] Promocja na serwis kilmy na Groupon
Dziś na Groupon dali promocje w serwisie APP w Jaworznie, koszt 69 PLN. Nie wiem czy dobra oferta bo w tej cenie jest 200g czynnika, pozniej kazde 100g kolejne 16PLN. Nie wiem jeszcze czy odliczają to co wypompuja i liczą tylko to co dobiją czy całośc liczą jako nowy, bo jak tak to chyba słabo po trzeba będzie ze 400g dokupić (kolejne 64 PLN). Wypowiedzcie się. Jeżeli zły dział to wielkie sorry. http://www.groupon.pl/oferty/sosnowiec[br]Dopisany: 31 Maj 2011, 17:47_________________________________________________opssssss proszę moda o przeniesienie do działu klimatyzacja, chciałem wątek usunąć ale brak uprawnień, czułem że cos jest nie tak....
-
[ALL B5] Jak podłączyć elektryczne szyby?
troche jaśniej.... czyli do obu drzwi po 3 kable z kostek plus minus i plus po stacyjce, a do tego łączymy pozostałe kable... te z lewych drzwi przedłużyć do prawych?
-
[ALL B5] Jak podłączyć elektryczne szyby?
Sprawdzałem szukajke ale nie znalazłem odpowiedzi. Mam samochód z 95 r i nie mam modułu komfortu. Okazyjnie załatwiłem elektrykę szyb. Komplet z ramkami. Jak to podłączyć, wiem że trzy kable do szyby kierowcy (plus, minus i plus po stacyjce)? Jak do szyby pasażera? Chodzi mi o to że nie bardzo wiem jak zrobić żeby szyba otwierała się z przycisku po stronie kierowcy i pasażera? Mostkować w przycisku w drzwiach pasażera czy niezależnie dać kable do silniczka? Co się stanie jeżeli np ja będę zamykać tą szybę a pasażer w tym samym czasie też bedzie chciał to zrobić? Będzie zwarcie? Po niedzieli przychodzi paczka i już się głowię i zbieram info co i jak. Potrzebuje pełnej informacji co i gdzie podłączyć żeby było ok. Ma działać bez kluczyka... Zapraszam do dyskusji.
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
moja też , na kolumnie od wieży
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Widzę że oboje mamy miniaturki swoich furek z MINICHAMPS Fajna niunia, chociaż motorek (znowu podobnie jak u mnie) nie grzeszy nadmiarem mocy.
-
[B5 AHU] Bananowy Sedan :)
Mnie się podoba. Wnętrze kox, kolorek indyvidulany na maxa, tak jak lubie. Szkoda ze ktoś nie skonfigurował tego samochodu z rudym kolorem lakieru (nie znam numeru tego lakieru ale jest ich niezbyt wiele i max mi się podobają). Ogólnie wszystko in plus
-
[ALL B5] Boczki dzwi z anglika do europejczyka
żywica + płótno, do tego szpachla, lakier do zderzaków (nie wymaga użycia podkładu do plastiku) w kolorze czarny półmat
-
[ALL B6] Przetwornice xenon zamiennik od Avensis?
No kiedyś hitem na forum były przetwornice KOITO.... więc chyba prawda.
-
[ALL B5] Swiatła Dayline problem w wyborze:/
hehe rozwin masz inny pomysl na dayline-y? mnie sie nie podoba... ale jeden z kolegów z klubu ma włożone jakieś mega mocne ledy i spoko to wygląda. wg tego co wiem te ledy to sa pozycje a nie dzienne (!)
-
[ALL B5] Jak będą wyglądać takie spryskiwacze?
http://allegro.pl/xenon-spryskiwacze-reflektorow-lamp-tanio-zestaw-i1578666603.html fachury a toto to bedzie przedlift czy polift? Cena przekonuje, chyba że coś nie gra z nimi to pisać....
-
[ALL B5] Pytanie o różnice między 1.6 ADP a AHL
nie każdy AHL ma dwumas.... kolektory w AHL tez są i plastikowe i aluminiowe...