Treść opublikowana przez Adrian-A4
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
słuchajcie mam a4 b6 tyle że po swapie na 1.9 TDI z 2.5 TDI to pod co brać sprężyny?
-
[B6 AVF] Sedan LY7W by RicS3 / eibach pro kit / 18" RS6 / 166KM / BIX-y hybryda HELLA 3 i INTEMO
dobre mody !
-
[B6 AWX] SEDAN LZ5J S LINE kupie felgi 19 cali audi bbs speedline
Oki na priv podeśle Jakie szyby by bardziej pasowały? Lustra czy przyciemnione? Mam dylemat...
-
Pęknięta i spawana felga. Opłaca się robić?
Kupuj ori
-
Co to za felga?
oz to nie jest, możliwe że jakaś podróbka
-
Wycena felg.
popatrz na allegro i olx za ile sprzedają i w jakim stanie oczywiście:)
-
Oświetlenie wnętrza LED jakie żarówki?
Też kupuje u kolegi Tomnik , wszyscy polecają
-
Dokładka zderzaka tył sedan
trochę wsią zalatuje, może nie siedzieć jak ori
-
A4 silver by Marcino
na plastiku zawsze się troche kolor różni
-
[B6 AWX] Oem +
dokładke ze zderzakiem spawaj
-
[B6 BDV] Czarny Avant by rosiaksdz - RNS-e led, kiera R8/TT, bixy, RS4 inside, START Engine RS4 itd...
czekam na efekty ;D
-
[B6 AVJ] Moja czarna--NEW MOD'S-STILL PROGRESS
Zawias 1BA + Eibach masz?
-
[B6 BFB] A4 B6 1.8 T, czarny froncik
fajna furka i fajny kolorek Dokładki w kolor rób ;D
-
[B6 BDV] Czarny Avant by rosiaksdz - RNS-e led, kiera R8/TT, bixy, RS4 inside, START Engine RS4 itd...
środek kocur;d
-
Warto kupić te felgi?
- Strefa Śmiechu
fajna fura:D- [B6 AVJ] sedan 1.8T Quattro :) aktualnie-230hp/350Nm KW V1/JR21 19" 9.5J:.. Bix B8, heble 345mm
teraz to wygląda !- Niebieski Quattro'wóz by DaruŚ~~SetUpik 2k16!~~
pokaż jak świecą- W którym momencie skończy się paliwo?
dzieki za info :>- Chrom Nakładki na lusterka
za 400 wezme bez namysłu haha- W którym momencie skończy się paliwo?
nie chodzi mi o to co jest na telefonie i tablecie tylko pomiędzy zegarami.- W którym momencie skończy się paliwo?
fajna sprawa ten vfis jaki koszt takiej zabawki?- Chrom Nakładki na lusterka
Może te inne z PL odstają- Chrom Nakładki na lusterka
tak tak ale nie chodzi mi o wyglad tylko dopasowanie tego :Dzeby nie odstawała itd ;D- Niebieski Quattro'wóz by DaruŚ~~SetUpik 2k16!~~
co to za ledy? - Strefa Śmiechu